Network Marketing’i B Planı Olarak Düşünmek İçin Nedenler

Aslına bakarsanız, bu ticarette yer almanız için başka nedenler de vardır.

İş elitlerinin çoğu, finansal pazarlamayı başarmanın bir yolu olarak Network Marketing’e yönelir. Bu iyi bir fikirdir, ancak sadece işinizi doğru bir şekilde gerçekleştirirseniz size yardımcı olacaktır. Network Marketing zor bir ticarettir ve başarılı olmak için çok fazla beceri ve bilgi gerektirir. Kendi Network Marketing işinizi kurma planlarınız varsa bu, sizi demoralize etmemelidir; her şeyinizi verdiğiniz sürece, mümkün olandan daha fazlasıdır. Aslına bakarsanız, bu ticarette yer almanız için başka nedenler de vardır.

Başlangıç olarak, başlangıç sermayesi diğer iş sektörlerine kıyasla düşüktür.

Network Marketing, resmi meseleler için gerekli olan normal tesislere sahip olmayı gerektirmediği noktada diğer işlerden ayrılır. Bu, ofis veya çalışma saatleri gibi yardımcı programları ifade eder. Ev tabanlı Network Marketing olarak bilinen bir şey vardır.

Çalışma saatlerinde herhangi bir kısıtlama yoktur ve her şeyden önce, kendi patronunuzsunuz.

Network Marketing’e katılmak, kişinin yaşam tarzını değiştirmek zorunda olduğu anlamına gelmez. Bu gerekli değildir. Diğer iş sektörlerinden farklı olarak, normal yaşam tarzı ile devam edebilir; ve hala bir Network Marketing işine sahip olabilirsiniz.

Bununla birlikte, Network Marketing’e dahil olmanızın dört nedeni:

İşiniz ortadan kalkıyor mu?

Bilgisayarların birçok iş sektöründe işleri insanlardan devralınacakları tartışılmakta ve dünyanın dört bir yanındaki devlet düşünce kuruluşları ve bilim adamları tarafından kabul edilmektedir. Bugün bildiğimiz işlerin %47’sinin önümüzdeki 25 yıl içinde ortadan kalkacağı tahmin edilmektedir. Örneğin, otomobil şoförü işi 5 yıl içinde olmayacak!

Şimdi işinize bir göz atın ve o size veda etmeden önce ona demeniz gerekip gerekmediğini görün.

Durgunluk geçirmez sanayi

Bu, bir durgunluğun sonuçlarına ekonomik olarak dirençli olduğuna inanılan bir varlığı, şirketi veya herhangi bir varlığı tanımlamak için kullanılan bir terimdir. 2008’de küresel durgunluk birçok şirketi çarptı. İnsanlar evlerinde daha fazla kalmaya başladılar, lüks mallar olarak adlandırdığımız şeyin çoğunu harcamayı kestiler, birçoğu kötü bir gün için gelirlerini biriktiriyordu. Pazartesi sabahı kalktıklarında gidecekleri bir işin olup olmadığını kimse bilmiyordu.

Ama durum bu değildi. Her şeyin yanlış olduğunu göstermek için, hepimiz 2008 küresel durgunluğuna maruz kaldığımızda bile, yıllık %24’lük bir büyüme gördük.

Yüksek gelirli büyük sanayi

182,6 milyar doların üzerinde bir pazarlama ağı değeri ve 71 milyar doların üzerindeki ortaklarına yapılan toplam ödeme sayesinde, kendiniz, aileniz ve topluluğunuz için giderek artan pasif geliriniz var.

Kolay başlangıç, tutunuş ve ölçek

Çok kısa bir süre içinde bir Network Marketing uzmanlığı ve pazarlama yeteneğine sahip olacaksınız. Orada en iyisinden öğrenirsiniz. Ayrıca, zaman ve finansal özgürlüğü sağlayacak küresel bir işletmeden çok düşük bir yatırım maliyeti elde etmenin büyük bir avantajını yaşarsınız.