Network Marketing’in 4 Büyük Avantajı

Kaldıraç

Her iki durumda da eğer çalışan iseniz, geliriniz ciddi bir şekilde sınırlı ...

Network Marketing’in kalitesinin tüm avantajları arasından, kaldıraç muhtemelen en önemli olanıdır. Nedenini anlamak için şunu düşünün …Herhangi bir günde sadece birkaç saat var. Ve bu sınırlı saatlerde, bir miktar gelir elde etmek, uyumak, ailenizle veya sevdiklerinizle birlikte çalışmak ve dikkatinizi gerektiren başka görevleri yerine getirmek için çalışmalısınız.

Çalışma saatlerinize odaklanalım.

Çoğu insan bir işte günde sekiz saat çalışır – sevmedikleri bir işte. İşverenler onların zamanlarına karşılık, işte belirli bir ücret öderler. Bazı işverenler, çalışanlara üretilen bir ürün birimine ödeme yapar.

Her iki durumda da eğer çalışan iseniz, geliriniz ciddi bir şekilde sınırlı …

Uluslararası İş

Bir Network Marketing işi dünya çapında kurulabilir.

Bir Network Marketing işi dünya çapında kurulabilir. Bu artık internet sayesinde mümkün.

Birçok ağ pazarlama şirketi; distribütörlerine, dünyanın diğer ülkelerindeki insanlara sponsor olabilme imkanı sağlar.

Bazı ülkeler sıkı çalışma izni düzenlemelerine sahiptir. Satış bir ‘iş’ olduğundan, sıkı çalışma izni düzenlemelerine sahip bir ülkede herhangi bir şey satmadan önce çalışma iznine sahip olmanız gerekir. Bu nedenle uluslararası şirketlere gitmeden önce şirketinizin politikalarını okuyun.

 Kişisel gelişim

Belki de ağ pazarlamanın avantajları listesinin en başında gelir kişisel gelişim.

Belki de ağ pazarlamanın avantajları listesinin en başında gelir kişisel gelişim. Ağ pazarlamacıları kişisel gelişim materyalinin üretken okuyucularıdır.

Ağ pazarlamasında, kamuya konuşma, rehberlik, koçluk, başkalarıyla nasıl ilişki kurulacağı gibi becerileri öğrenebilirsiniz.

Özgürlük

Network Marketing'de ilk gününüzden itibaren özgürsünüz.

Geleneksel ticaretin ve geleneksel 9- 5 arasındaki işin önemli bir dezavantajı, zaman özgürlüğünün eksikliğidir.

9 ile 5 arasında, bir iş yerine zamanınızı belirli bir gelir için satarsınız. İstediğiniz zaman çıkmakta özgür değilsinizdir. İşvereniniz ne zaman çalışacağınızı belirler. Aradan geçen zamanda, bir aylık tatiliniz dışında, işvereniniz ne zaman ve nasıl isterse öyle çalışmalısınız.

Network Marketing’de ilk gününüzden itibaren özgürsünüz.

Çalışma tarzınızı siz seçersiniz: Kişiden kişiye(yüz yüze), posta yoluyla, telefon üzerinden, küçük gruplarda veya insanların büyük buluşmalarında. İşiniz her yönüyle size kalmış. Bu sizin seçiminiz çünkü sizin işiniz.