Doğrudan satış şirketlerinin toplantılarında eğlence ve motivasyona yönelik programlar neden sıklıkla kullanılır?

Doğrudan satış şirketlerinin toplantılarında eğlence ve motivasyona yönelik programlar neden sıklıkla kullanılır?

SorularCategory: Soru/ CevapDoğrudan satış şirketlerinin toplantılarında eğlence ve motivasyona yönelik programlar neden sıklıkla kullanılır?
1 Answers
Network OkuluNetwork Okulu Staff answered 9 ay ago

İşyerlerinde, ofis ortamında çalışanlar, gün boyunca diğer insanlarla aynı hedefe doğru, birlikte çalışarak motivasyon alırlar birbirlerinden. Ayrıca başlarında amirleri de vardır ve sürekli onları bir hedefe doğru yöneltir ve kontrol eder. Oysa doğrudan satış, evden yürütülen bir iştir. Dolayısıyla da hedeften sapmanın, motivasyon kaybının sık görülebildiği bir iş koludur. İşte toplantılardaki bu tür etkinliklerin ana gayerinden biri, bir sonraki toplantıya kadar doğrudan satışçıyı ayakta tutacak motivasyonu sağlamaktır.


Network Okulu, Network Marketing'in kapsadığı her konuda sizleri bilgilendirmek ve bu ticareti yapanlara yardımcı olmak için kurulmuştur. Dilerseniz sorularınızı sorabilir, tecrübeli ekibimizden bilgi alabilirsiniz. NetworkOkulu.net adresi hiç bir firmaya ve takıma bağlı olmamakla birlikte tamamen tarafsız bilgi paylaşma platformudur.

Mail Listemize Katılın