Bugün, 10 Network Marketing emri olarak belirlediğimiz noktaları sizinle paylaşmak istiyoruz.

Bugün, 10 Network Marketing emri olarak belirlediğimiz noktaları sizinle paylaşmak istiyoruz. Ağ pazarlamasında daha fazla kriter belirlenebilir. Ancak burada belirlenen, yapılması ve uyulması gereken, gerekli olduğunu düşündüğümüz 10 network marketing emridir.

Bunlar dini şeyler değildir, herhangi bir bilimsel bir yazı veya kanun değildir. Sadece ticaretinizde uymanız gereken 10 ana noktadır. Sektörümüzdeki herkesin bazı noktalara uyması gerektiğine inanıyoruz. Buna bir etik kodu veya ne istersen diyebilirsin. Bunları gün içinde ve dışında yaparsanız, işinizde çok başarılı olabilirsiniz.

10 Network Marketing Emri

1 – Her zaman örnek olarak önderlik edeceğim ve yaptıklarımla başkalarına ilham vereceğim.

Büyük bir ekip oluşturmak ve bu sektörde başarılı olmak istiyorsanız, sizi kimse izlemese bile, her zaman örnek olmanız gerekir. İnsanlara ne yapmaları gerektiğini söylemek yerine, onlara ne yapmaları gerektiğini gösterirsiniz. Bu, başkalarına davranışlarınızdan ilham almanız gerektiği anlamına gelir. Grubunuzun izleyeceği hızı ayarlayın. Ekip üyelerinin yapmasını istediğiniz şeyleri yapın. İşinizde sürekli araştırma, işe alım ve perakende satış yapıyorsunuz.

2 – Birisini almak veya bir ürünü satmak için asla baskı, hile veya yalan kullanmayacağım.

Bazı çaresiz, yüksek basınçlı, kullanılmış araba satıcısı gibi değil, her zaman bir profesyonel gibi davranmalısınız. İnsanları asla dolandırmaya çalışmamalı, ne kadar para kazandığınız konusunda insanlara yalan söylememeli, onlara duymak istediklerini değil doğru olanları söylemeli veya birisine kaydolmaları ya da sizden satın almaları için baskı yapmamalısınız.

Evet, her zaman satış yapmayı istemeniz gerekir. Ancak bir başkasına teklifinizden sonra, eğer sizden asla almaz veya satın almaz veya size katılmazlarsa onlara kötü davranmayacağınız konusunda net olmalısınız.

3 – İsteyerek çalışacağım.

Kimseyi başarılı edemez veya bitiş çizgisine  doğru kimseyi sürükleyemezsiniz. Bu senin işin değil. Göreviniz, yardımınız için sizi isteyen kişileri desteklemektir. Kimseyi aramak veya motive etmek sizin işiniz değil. Bunun yerine, işiniz işinizi SEVEN kişilere yardım etmek ve onları desteklemektir. İşiniz istek ile çalışmaktır.

“İnsanların doğru bir şekilde başlamalarına yardımcı olmak sizin yararınıza olacaktır, ancak kimseyi yönetmek sizin işiniz değil.”

4 – Başka hiçbir distribütöre, şirkete veya mesleğimize zarar verecek hiçbir şey söylemeyeceğim veya yapmayacağım.

Asla üst sıraları, altları, şirketin yönetim ekibini veya mesleğindeki diğer şirketleri veya distribütörleri kötüye kullanmamalısınız. Bu düşünceleri düşünmek bile kötü bir şeydir. Bu düşünceleri asla insanlara söylememelisiniz. Bir sorun varsa, konuyu o kişiyle veya şirketle veya sorumlu kimse onunla çözmelisiniz. Başkasının kötü görünmesini sağlamaya çalışarak kendinizi asla iyi göstermeyeceksiniz. Her zaman bir ağ pazarlama uzmanı, sektörün elçisi olun.

5 – Her zaman elimden gelenin en iyisini yapacağım ve hiçbir zaman başarısızlığımı veya kendi sonuçlarım için başkalarını suçlamayacağım.

Pazarlama ağı işiniz için% 100 sorumluluk alırsınız. Başarılı bir kurban diye bir şey olmadığını biliyorsun. SİZİN etkinlik ve sonuçlarına göre başarılı (ya da başarısız) olursunuz. Yardım etmediğin için üstünü suçlayamazsın.

6 – Her zaman şirketimin kural ve yönetmeliklerine uyacağım.

Şirketinizin distribütör sözleşmesini okudunuz ve kuralları öğrenmek için zaman ayırdınız. Kuralları öğrendikten sonra, her zaman onları uyguladığınızdan emin olun. Takım üyelerinizi aynı şeyi yapmaya teşvik edin. Bu sizi ve şirketinizi beladan uzak tutmanıza yardımcı olur.

7 – … şirketiyle birlikte çalışacağım ve devam edeceğim.

İyi bir şirket bularak beş veya daha fazla yıl boyunca buna bağlı kalarak, başarısızlığınızın azaldığını anlamalısınız. Bu hızlı ve zengin bir iş türü değildir. Başarılı olmak için bir ton zor bir çalışma ve sebat gerektirir. Sorunlarını yaşamak istediğin bir şirket bul ve uzun süre boyunca buna bağlı kal.

8 – Her gün ürünlerimi ve fırsatımı yeni insanlarla coşkuyla paylaşacağım.

Bunun bir maruziyet işi olduğunu anlamalısınız. En fazla kim maruz kalırsa ve çevresini en fazla kim maruz bırakırsa, en büyük takımı oluşturur ve en çok parayı o kazanır. Ürünleri ve fırsatı her gün yeni insanlarla paylaşmaktan sorumlusunuz. Asla bir günü boş, onlarla sahip olduklarınızı paylaşmak için beş ile on yeni müşteriyle bağlantıya geçmeden geçirmeyin.

9 – Mümkün olduğunca şirketimin ürün ve hizmetlerine sadık kalacağım.

Şirketiniz bir ürün veya hizmet sunuyorsa, benzer bir üründen daha pahalı olsa bile kullanırsınız. Her zaman kendinizin en iyi müşterisi olmalısınız. Ürün veya hizmetlerinize, hepsini kendiniz kullanacak kadar inanmıyorsanız, başkalarından nasıl isteyebilirsiniz?

10 – Her gün kendimi iyileştirmeye çalışacağım ve yarın bugün olduğundan daha iyi olmaya çalışacağım.

Her gün daha iyi ve daha iyi olmak için bir hedef yapmalısın. Kitap okumalı, otomobil üniversitesine kayıt yaptırmalı, kasetleri dinlemeli, etkinliklere katılmalı ve sponsorunuza danışmalısınız. Yaşam için kişisel bir gelişim planı oluşturun.

“İşiniz sadece sizin kadar büyüyecek, emin olun.”

Son düşünceler

Bu 10 Emri yerine getirin ve başarılı bir pazarlama ağı uzmanı olun.

Sizin de network marketing içerisinde mutlaka uyulması gerektiğini düşündüğünüz noktalar mutlaka vardır. Belirlediğiniz kriterler nelerdir? Bu 10 önemli noktaya ek olarak eklemek istediğiniz noktaları, aşağıda bulunan yorum kısmından sizler de Network Okulu ailesi ile paylaşabilirsiniz.

Bol kazançlar…