AllyMina, 2016 senesinde %100 yerli sermaye ile Gülben Pehlivan tarafından kurulmuş olan yerli network marketing şirketlerindendir

AllyMina, 2016 senesinde %100 yerli sermaye ile Gülben Pehlivan tarafından kurulmuş olan yerli network marketing şirketlerindendir. Gülben Pehlivan, özellikle kozmetik alanında pazarlama, ürün geliştirme ve marka yaratma konusunda 20 seneyi aşkın deneyimiyle ve 2012 senesinden bu yana da network marketing içerisinde adından söz ettirmektedir.

Doğrudan satış sektörünün kendi içerisinde kuralları olduğunu daha önceki yazılarımızda belirtmiştik. Bu kurallar ile ilgili yine bu ticaret içerisinde öyle anlar vardır ki, işte bu noktalar, başarılı networkerlerle bırakan networkerleri birbirinden ayırır. Bu noktaların da başında, Doğrudan Satışın bir ticaret olduğu mantığıdır. Ne üzücüdür ki, düşük başlangıç ücretleri insanların bu ticarete ciddi bir bakış açısı ile başlamalarının önüne büyük engel koymaktadır. Ancak anlamalıyız ki küçük ticaret yoktur, küçük düşünen insanlar vardır.

https://www.instagram.com/network_okulu/

Networkokulu.net olarak kişisel bakım, cilt bakım, makyaj ve ev temizlik ürünleri gibi birçok alanda liderliğe oynayan AllyMina doğrudan satış firmasının kurumsal kimliğini, AllyMina temsilci girişi hakkında,  üyelik, sık sorulan soruları, AllyMina ürünlerini, ve şirketin kazanç planını sizler için allymina.com.tr adresinden araştırdık.

[nav id=”ne”]

Daha öncesinde Network Marketing hakkında bilgi sahibi değilseniz YouTube Kanalımızdaki videoları izleyebilirsiniz.

AllyMina nedir?

AllyMina nedir sorusu bize en çok gelen sorular arasında yer almaktadır.

Gülben Pehlivan tarafından 2016 senesinde AllyMina Kozmetik Sanayi ve Ticaret A.Ş olarak kurulmuş bir doğrudan satış firmasıdır. Yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan firma, içerisinde cilt bakımından, saç bakımına, kişisel bakımdan, ev temizlik ürünlerine kadar birçok kategoride ürün gamı barındırmaktadır. Tüm bunlar biraz olsun AllyMina nedir sorusuna cevap niteliği taşımaktadır.

[nav id=”kim”]

AllyMina kurumsal kimliği

AllyMina kurumsal kimliği hakkında firmanın resmi sitesinde geniş bilgiler yer almaktadır. AllyMina resmi kurumsal kimliğine birlikte bakacak olursak;

2012 yılından beri, doğrudan satış sektöründe bulunduğu ortamda güven ve adalet kavramlarını hep ön planda tutan, geliştirmiş olduğu stratejiler ile binlerce kişinin güzel gelirler elde etmelerine yardım eden Gülben Pehlivan AllyMina doğrudan satış firmasını kurmuştur.

En son gelişme ve trendleri yakından takip ederek, genç ve dinamik yapısı ile doğrudan satış pazarına yeni bir bakış açısı getirmeyi amaçladıklarını belirtmiştir. Ayrıca amaçları arasında toplam kalite yönetimi anlayışı ile birlikte kişisel bakım ve kozmetik ürünleri geliştirmek, ürütmek ve bağımsız temsilcileri aracılığıyla müşterilere en kısa ve en güvenilir yoldan ulaştırmayı da belirtmektedir.

AllyMina network marketing şirketi kendilerini AllyMina ailesi olarak tanıtmaktadır. Yine sitesinde belirttiği üzere firma, ek gelir kazanmak isteyen her insana sunduğu kazanç planı ve çevreye, bireylerin sağlığına daha duyarlı ürünler üreterek gerek gerek AllyMina temsilcilerini gerekse müşterilerini memnun etmeyi amaçlamaktadır.

AllyMina firmasında bağımsız temsilciler, şirketin resmi sitesinde belirttiği üzere, en yüksek perakende satış karı ile kendilerine veya satış için ürün alırlarken takım performanslarında dayalı olarak birçok ek gelir elde etme imkanına sahiptir. AllyMina şirketi, firma içerisindeki liderlerin gerek kendilerini gerekse takımındaki insanları geliştirebilmeleri için benzersiz bir eğitim stratejisi ile her bir kişiye yatırım yapmaktadır.

“Gelecek Bugün Başlıyor!” stretejisi ile hareket ettiklerini belirten firma, kendi içerisinde kazanç fırsatlarının asla bitmediğini ve her AllyMina bağımsız temsilcisinin kendine belirlediği hedeflere, çalışarak, hakederek gelebileceğini belirtmiştir.

[nav id=”tem”]

AllyMina temsilci girişi

AllyMina temsilci girişi hakkında bilgi almak için birinci, firmanın resmi sitesine girmiş olmanız gerekmektedir. Yukarıda belirtmiş olduğumuz site adresinden siteye ulaşabilirsiniz. AllyMina temsilci girişi için şirketin sitesinde bulunan Temsilci Girişi yazan butona tıkladıktan sonra seçenekleri takip etmeniz yeterli olacaktır. AllyMina temsilci girişi hakkında daha ayrıntılı bilgi için firma ile veya bir AllyMina temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.

[nav id=”ürün”]

AllyMina ürünleri

Network marketing firmaları ve ürünleri hakkında geniş bilgiler.

AllyMina ürünleri, firmanın sitesinde de belirttiği üzere, son trend ve son teknolojik gelişmelere uygun olarak geliştirilmekte ve üretilmektedir. İnsan sağlığına ve çevre sağlığı bilincine sahip olarak, daha kaliteli ürünler ürettiklerini belirten firma, ürünlerini kullanıcıların saf memnuniyeti üzerine geliştirmektedir.

AllyMina network marketing şirketi ürün kategorisini çok geniş tutmuştur. Cilt bakımından saç bakımına, kişisel bakımdan makyaj ürünlerine  ve kokudan temizlik ürünleri gibi birçok kategoride ürün gamı bulunmaktadır. Özellikle parfümleri büyük ilgi görmektedir. AllyMina firmasının sadece bayan parfümeri  kategorisinde 8 çeşit parfüm markası bulunmaktadır. AllyMina parfüm ve AllyMina ürünleri hakkında daha ayrıntılı bilgi için firma veya firmaya bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçebilirsiniz.

[nav id=”plan”]

AllyMina kazanç planı

Network marketing firmalarının kazanç planları nelerdir?

Başta belirtmek isteriz ki AllyMina kazanç planı hakkında en ayrıntılı bilgiyi, firma ve firmaya bağlı bağımsız temsilcilerinden elde edebilirsiniz.

Şirket bünyesinde bulunan temsilcilerine, katalog alış fiyatları üzerinden %45 satış karı sunmaktadır. Ayrıca %26’ya varan standart bir prim planlamasıyla, bireylerin emekleri, çabaları doğrultusunda kazançlarını arttırmalarını amaçlamaktadır. Bunun yanısıra, standart prim kazanma seviyesine gelmiş her bağımsız temsilcisini ek olarak yurtiçi ve yurtdışı seyahat ödülleriyle daha da motive etmeyi amaçlamaktadır.

AllyMina kazanç planı içerisinde, altın ve üzeri bir kariyer basamağına gelen her liderin, bulunmuş olduğu kariyer basamağında göre 1. sıradan başlayarak 4. sıraya kadar liderlik primlerini de kazanma şansları vardır. Firma içerisinde tüm bu kazançların yanısıra liderlerin, kariyer ve araç kazanma bonus programlarına da katılma hakkı bulunmaktadır.

Firmanın en prestijli ve kazançlı kariyer seviyesi olan TAÇ seviyesine gelen her lider, belirlenmiş olan kriterleri sağladığı zaman, standart prim, liderlik primi yanında ek olarak da toplam takım cirosundan %1 Infinity Bonus alma hakkını da elde eder.

Tüm bunların yanısıra AllyMina kazanç planı için firmanın resmi sitesinde belirtilmiş olan iletişim adreslerinden yine firma ile veya şirkete bağlı bir bağımsız temsilci ile iletişime geçerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

[nav id=”soru”]

AllyMina hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Network marketing sıkça sorulan sorular

AllyMina’ya Nasıl Katılabilirim?

AllyMina ile Nasıl Para Kazanabilirim?

Neden AllyMina’ya Katılmalıyım?

AllyMina’yı Diğer Firmalardan Farkı Ne?

AllyMina’ya Güvenebilir Miyim?

AllyMina Ürünlerine Güvenebilir Miyim?

Bu sorular hakkında verilen cevapları soru cevap bölümünden okuyabilir  ayrıca kendi cevaplarınızı da yazabilirsiniz.

Önemli not:

AllyMina hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir. Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.

Sizler de içerik hakkında herhangi bir yanlış veya değişen bir bilgi olduğunda ayrıntılı bir şekilde [email protected] adresimize mail atarak bize bilgi verebilirsiniz.(*Bu bilgiler Kasım 2019 tarihine aittir.)