Network Marketing Firmaları Tiens

Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA) 2018 resmi verilerine göre Network Marketing sektörü, 200 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaşmıştır. Farklı gelir gruplarından insanlar için ek gelir, finansal özgürlük ve kendi işini kurabilme gibi başlıca konularda bir umut ışığı olmuştur. Bu sektörün bu kadar büyümesi aynı zamanda şirket açmak isteyen girişimciler için de büyük fırsat oluşturmuştur. Bu şirketler insanların gelir elde etmesinin yanında, müşterilerin de kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmasına imkan tanımaktadır. Resmi verilere göre her sene %10 gibi muazzam bir büyüme ivmesine sahip olan bu sektör içerisinde, her geçen gün legal/illegal bir çok firma açılmakta, aynı zamanda da kapanmaktadır.

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmaların kurumsal kimliklerini, ürünlerini, kazanç planlarını ve firma hakkındaki sıkça sorulan soruları, “tarafsız” olarak derledik.

Network Marketing Şirketleri İncelemesi: TIENS

1 – Kurumsal Kimlik;

Tiens Group olarak da bilinen Tiens firması; Tianjin, Çin’de kurulmuş yabancı bir Network Marketing şirketidir.

Tiens Group olarak da bilinen Tiens firması; Tianjin, Çin’de kurulmuştur.

Resmi sitesinde, firma hakkında; “Sağlık endüstrisi için söz konusu olan geliştirme stratejisi Tiens Group tarafından desteklenen yaklaşık bir kilometre karelik alanda yer alan TIENS Uluslararası Sağlık Endüstrisi Parkı’nda toplam 7 milyar Yuan yatırımla gerçekleştirilmektedir. TIENS Uluslararası Sağlık Endüstrisi Parkı içerisinde ürün araştırma & geliştirme, ürün pilotu, ürün üretimi, biyolojik sağlık çalışması, konaklama endüstrisi, sergi ekonomisi vb. bulunmaktadır. “Sağlık inovasyonu teknoloji sistemi” bulunmaktadır ve bu sistem uluslararası standartlarda AR&GE merkezleri ve Kalite Kontrol merkezlerine sahiptir. “Sağlık lojistik sistemi” modern üretim merkezleri ve otomatik depolara sahiptir. “Sağlık hizmeti sistemi” Tai Ji Sun Uluslararası Hastane Yönetim Merkezi, All-Legend otel ve konferans merkezlerine bağlı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. “Sağlık eğitimi sistemi” ise Tianshi College ve TIANYUAN Üniversitesi tarafından desteklenmektedir ve bu sayede gerekli insan kaynakları, ürün, finansman ve IT desteği sağlanır. Ayrıca TIENS Uluslararası Sağlık Endüstrisi Parkı “kusursuz sağlık ve endüstri grubu” anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmektedir ve Tiens Group’un gelişimi için daha fazla fırsat sunmaktadır.

Tiens Group “toplumdan gelen ve dolayısıyla topluma katkıda bulunan” şirket felsefesiyle sosyal sorumluluk projelerinde yer almaktadır. Tiens Group sosyal yardımlaşma ve sosyal yardım kuruluşlarına 1.5 milyar Yuan’ı aşan miktarda bağış yapmıştır.

Profesyonel yeteneklerin yüksek kalitede iş gücü yerelleştirilmiş ve iyi düzenlenmiş yönetim ile birlikte Tiens Group’un uluslararası stratejik hedeflerine katkıda bulunmaktadır. Buna ek olarak Tiens Group araştırma, inovasyon ve profesyonelliği benimsemiş binlerce kişiden oluşan uluslararası yönetim ekibine sahiptir; bunların %35’i yüksek lisans derecesi ya da daha yüksek akademik dereceye sahiptir.

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

“İşe yönelik düşünme, Düzeyli Yönetim ve Düzeyli Hizmet” teorisine dayanan “Yeni Değişiklikler ve Alternatif Teori”, “Tüketim zengin yapar, uygulama ve tüketim ise daha zengin kılar” teorilerini benimseyen Tiens Group; kusursuz operasyon yönetim sistemi ve iyi tasarlanmış yönetmelikleri sayesinde Çin ulusal sektörünün gelişiminde önemli bir yere sahip olup dünyada ilk 500’de yer alıyor olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Hedef Tanımı: Global tüketicilere kaliteli ürünler ve eğitim & iş imkanları sunmak, yaşam kalitelerini yükseltmek ve toplumu uyumlu hale getirmek.

Tiens Marka Stratejisi: Tek Dünya, Tek Aile

Tiens Stratejik Marka Değeri: Fevkalade İnovasyon, Üst düzey sorumluluk, Kusursuz takım çalışması

Tiens Marka Sloganı: Uyum, bütünlük, başarı

Şirket Felsefesi: İnsanlığın sağlığını daha iyi düzeye taşıyarak topluma katkı sağlamak.

Şirket ruhu: Ülkeye hizmet veren endüstri, daha iyisi için çaba göstermek, uyumlu birliktelik, heyecanla bağlılık.

Kalite Prensipleri: İnsan sağlığını korumak için ilham verici olmak, teknik inovasyonun farkına varılması açısından dönüm noktası niteliğinde olmak, sürekli gelişim sağlanmasına ilişkin yöntemlerin ortaya konması ve müşteri memnuniyeti. “şeklinde açıklama yapılmaktadır.

2 – Ürün Kategorisi;

network marketing ürünleri

Gıda Takviyeleri, Cilt ve Kişisel Bakım, Sağlıklı Yaşam Ürünleri

3 – Kazanç Planı;

en çok kazandıran network marketing firmaları

Firmanın sitesinde kazanç planı ile ilgili bir bilgilendirme bulunmamaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için firmaya bağlı bir bağımsız temsilci ile iletişime geçiniz.

4 – Sıkça Sorulan Sorular;

network marketing firma soruları

Firmanın sitesinde “Sıkça Sorulan Sorular” ile ilgili herhangi bir bilgilendirme bulunmamaktadır.

Önemli not:

TIENS hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

***

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir.Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.Mağduriyet yaşamamak adına, müşteri veya temsilci olarak katılmak istediğiniz firmayı araştırırken ilgili içerikleri de okumanızı tavsiye ederiz.

Network Marketing Nedir?

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Network Marketing Nasıl Yapılır?