Network Marketing’e başlamadan önce ve başladıktan sonra, başarısız olmaktan dolayı korkumuz olabilir.

Network Marketing’e başlamadan önce ve başladıktan sonra, başarısız olmaktan dolayı korkumuz olabilir. Öncelikli anlamamız gereken nokta bu korkular hep olacaktır. Hatta hiç gitmeyecek o korku. Başarılı insanların hayat hikayelerini okuduğumuz zaman onların aslında bir süper kahraman olmadıklarını, bizim gibi korkular yaşadıklarını görebiliriz. Onları ilerleten şey korkusuz olmaları değil, bu korkularına rağmen harekete geçmeleridir.

Ürünlerimize talep var.

Aslında çok şanslı olduğunuzu söylesek inanır mısınız?

Bunu şu şekilde düşün: Şirketinizde başarılı insanlar var, değil mi? Bazıları çılgınca başarılı. İşte size şunu söylerler:

Ürünlerimize talep var. Ödeme planımız distribütörleri gerçekten ödüllendiriyor. Pazarlama araçları işe yarıyor. Diğer bir deyişle, tüm süreç zaten test edilmiş ve kanıtlanmıştır. İşe yarıyor.

Yani bu durumda işinizde tek değişken var aslında! Siz.

Yapmanız gereken şey kesinlikle ama kesinlikle devam etmektir.

Ya da daha basit olarak söylersek:

Öğrenmeye ve çalışmaya devam edip etmeyeceğiniz Network Marketing’deki tek değişken şeydir.

Çünkü bilmeniz gereken her şeyi bilmiyor olsanız bile, becerileriniz olması gerektiği gibi değilse bile, bazı şeyleri karıştırıp yol boyunca bazı hatalar yapsanız bile, eğer oyunda kalıyor ve bu şeylerle çalışmaya devam ediyorsanız, çok fazla uğraştığınız ve kanıtlanmış bir süreci takip ettiğiniz için, kazanacaksınız!

Yapmanız gereken şey kesinlikle ama kesinlikle devam etmektir. Öğrenin; video izleyin, kitap okuyun, daha çok tanıtım ve takip yapın. Ama sakın vazgeçmeyin. Dünyada yeterince vazgeçen insan var. Dünyanın, daha fazla cesur insana ihtiyacı var.

Anladınız mı?

Daha hızlı öğrenmek ve yeteneklerinizi daha hızlı geliştirmek istiyorsanız, networkokulu.net web sitemize üye olabilirsiniz.

Şimdi bu bizi başka bir korkumuza götürüyor: Reddedilme Korkusu!

Bu arada, bu yazıyı ekibinizle paylaşın ve bunun hakkında bir konuşma yapın. Ve her zaman şunu hatırlayın: yapmaya çalıştığınız şey zaten yapıldı, tekerleği yeniden icat etmenize gerek yok!