Network Marketing’e  başladıktan sonra insanların korkusu oluyor. Aslında bu süreç çok normal.

Aramaktan korkuyorsunuz. Aday listenizdeki bu güçlü muhtemel iş ortaklarınıza yaklaşmaktan korkuyorsunuz.

Niye?

Çünkü seni reddedebilirler. BUM!

Ne olmuş yani?

Network Marketing’de bir bağımsız temsilcinin reddedilmesiyle ilgili en etkileyici şey şu:

Eğer bir ret almıyorsanız, gerçekten işinizi yapmıyorsunuz demektir.

İşte nedeni: İşimiz herkes için mükemmel. Ama herkes bizim işimiz için mükemmel değil. Herkes işi yapmaya istekli değil ya da gece beş saat televizyon izlemekten vazgeçmeye istekli değil.

Birisi hiçbir zaman reddedilmediğini ve konuştukları her bir kişinin işine katıldıklarını söylerse, önemli bir şey ortaya çıkarır.

En iyi benzerlik beysbol sporundan bize geliyor.

Sadece “güvenli” insanlarla konuşuyor oldukları anlamına geliyor. En iyi benzerlik beysbol sporundan bize geliyor. Bir oyuncu 15 üstünden 15 tane çalarsa, iyi bir top çalıcı sayılmaz. Sadece bir atıcı ona verirse, topu alır demektir. İyi bir top hırsızı, 19’dan 15’ini çalan biri olabilir. Bazen yakalandığı gerçeği, oyunda gerçekten olduğunu ve bunu yüksek bir seviyede yapmaya çalıştığını gösterir.

Network Marketing ticaretinde oyundasınız ve bunu üst düzeyde yapmaya mı çalışıyorsunuz?

Eğer öyleyse, o zaman reddedilmelisiniz.

Eğer öyleyse, o zaman reddedilmelisiniz. Eğer çok fazla ret alıyorsanız – on kişiyle görüştüğünüzde onunun hepsi sizi reddediyorsa – o zaman becerileriniz üzerinde çalışmanız gerekir. Üst kolunuzla konuşun. Durmayın ya da pes etmeyin, çünkü reddetme ile karşı karşıyasınız. Bu sadece oyunda olduğunuz ve üst düzey bir şeyler yaptığınız anlamına gelir.

networkokulu.net adresinde konuyla ilgili çok sayıda kaynak bulabilirsiniz. Ne sunduğunuzu bilin. Ardından telefonu alın ve bugün reddedilmek için bir hedef belirleyin!