Her Karanlığın Sonu Aydınlıktır: DARELLE VE SHEKİTA TAYLOR-EVANS

Kuzey Carolina’lı Çiftin Başarı Hikayeleri ve Yaşamlarında Meydana Gelen Değişimler

28 Kasım 2014’te Sanford, North Carolina’da Darelle Taylor-Evans  bir Network Marketing firması ile tanıştı. Tam olarak bir ay sonra da, kız arkadaşı Shekita bir bebek sahibi olduklarını ona söyledi.

Bundan sadece üç gün sonra, Darelle’nin 17 yıl boyunca çalıştığı fabrikadaki amiri, işten çıkarıldığını bildirdi. Hayatının en iyi haftalarından biri olması gereken haftanın aslında en zorlulardan biri olduğu ortaya çıktı.

Halihazırda dört çocukla yaşamakta olan biriyle birlikte, Darelle yeni yıla zor bir seçim ile başlamak zorunda kaldı: başka biri için çalışarak kendisinin olmayan bir iş için çabalamak veya Bu Network Marketing firması ile işini evden devam ettirmeye konsantre olmak.

İki yıl sonra, Darelle ve Shekita hem  Ulusal Pazarlama Direktörleri oldular hem de ilk yıldönümlerini kutladılar.” Shekita’nın teyzesinden ve en sonunda sponsorum olan Lisa Thomas, bana ulaşmadan önce Network Marketing konusunda daha önce hiç tecrübem yoktu “diyor Darelle. Ulusal Pazarlama Direktörü Bryant Huff ile, para kazanmanın dört yolunu açıklayan bir çağrı yaptık ve ailemin hayatını değiştirebilecek potansiyeli o noktada gördüm.

Darelle o gece Network Marketing firmasına kaydoldu.

İnsanlara yardım etmek için her zaman bir tutkum vardı ve sayılarla çalışmayı seviyordum. Benim amaçlarım ile, zaten kurmayı hayal ettiğim takımı adlandırmak çok kolaydı, Takımın adı “Büyük Hayal Et”.

Darelle’nin NM işi ayda 4000 ila 5000 dolar arasında kazanç sağlıyor. “Kazanc planı, herkesin kazandığı, kazanacağı şekilde tasarlandı “diyor Darelle. Takımıma inanıyorum, herkes gerçekten her şeyi umursuyor ve başarılı olmanızı istiyor. Geçmişin önemli değil. Sadece siz olun ve daha iyi organizasyonlar yapmak için ne yeteneğiniz varsa kullanın.

Takım arkadaşları “Büyük Hayal Et’in kurucusundan beklediğiniz üzere, Darelle’nin hedefleri oldukça alçakgönüllü. “Kısa vadeli hedeflerim, diğer ailelerin sağlığına ve mali amaçlarına ulaşmalarına yardımcı olmaya devam etmektir” diyor.

Uzun vadede, milyon dolarlık bir kazanan olmayı bekliyorum. Bu firma,Darelle’nin kendi sağlığı üzerinde kontrolü sürdürmesine, ailesi için gururlu bir miras bırakmasına izin veriyor. “İnsanlara ortalama insanların sadece kazanabileceğini değil, büyük hayaller kurabildiklerini ve daha büyük kazanabileceklerini göstereceğim.” diyor Darelle.