Başarı Başarıyı Doğurur: Sven GoebeL

Sven GoebeL Bir Network Marketing Ustası

 

Adam Bir Network Marketing Ustası ve Evet, Dünyadaki En Büyük Networker’lerden Biri.O sürekli bu işte dürüstlük, özgünlük ve gerçek olmakla çıtayı yukarı taşıyor. Misyonu Network Marketing’in dönüşümünden başka bir şey değildir.

En Çok Satan Yazar John Milton Fogg

 

1994 yılında Darmstadt’daki Teknik Üniversitesi’den bilim dalında doktorasını tamamladıktan sonra ve işine 18 ay yarı zamanlı olarak devam ettikten sonra, tam zamanlı ve tutkulu bir Network Marketing Uzmanına dönüştü.

Tüm kuşaklar boyunca dünyanın her yerinden Networkerlar için bir rol model. Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika, Hong Kong, Japonya, Güney Kore, Tayland, İsrail, Hindistan, Avustralya, Orta Doğu, Ukrayna ve Rusya’nın her birinde izleyicilere konuştu ve bunlardan bazılarının sayısı 10.000’i aştı.

Son yirmi yıldır etkileyici kariyerinin bir sonucu olarak çok sayıda gazetede, dergi, radyo ve TV şovlarında yer aldı. Kariyerinde ikinci kez bir kitapta kendi bölümüyle yer alan Sven, son zamanlarda en çok satan yazar John Milton Fogg tarafından Dünyanın En İyi Networkerları arasında yer aldı.

Geçtiğimiz 24 yılda Sven, 3 büyük Network Marketing şirketi ile büyük başarılar gerçekleştirdi.