fbpx

HOMM COSMETIC

Homm Cosmetic network marketing sektörüne 2013 senesinde girmiş olan bir yerli network şirketidir. Homm Kozmetik olarak da bilinen firma ilk kurulduğu zaman, (firmanın sitesinden edindiğimiz bilgilere göre) adı Fırsatist olan şirket, daha sonra bünyesine yeni ürünleri katmış olup, 2018 senesinden bu yana  Homm Cosmetic olarak yoluna devam etmektedir.

Network marketingin geçmişinin 19.yy’a dayandığını biliyor muydunuz? Networker kelimesi o zamanki adı “sokak satıcısı” olarak geçmekteydi. Daha sonra ilk defa Amerika’da bir kimyager tarafından geliştirilen ilk multi-vitaminlerin, tavsiye yolu ile satışı yapılmaya başlanmıştır. Bu süreç içerisinde kendini geliştiren doğrudan satış sektörü, şuan tüm dünya otoriteleri tarafından gözardı edilemeyecek bir büyüklüğe ulaşmıştır.

https://www.instagram.com/network_okulu/

Networkokulu.net olarak kozmetik, temizlik ve hijyen ürünleri alanında liderliğe oynayan Homm Cosmetic doğrudan satış firmasının kurumsal kimliğini, Homm Cosmetic üye girişi, (Homm Kozmetik üye girişi), üyelik, sık sorulan soruları, Homm Cosmetic ürünlerini, ve şirketin kazanç planını sizler için homm.com.tr adresinden araştırdık.

[nav id=”cosmetic”]

Daha öncesinde Network Marketing hakkında bilgi sahibi değilseniz YouTube Kanalımızdaki videoları izleyebilirsiniz.

Homm Cosmetic

Homm Cosmetic; sitesinden edindiğimiz bilgilere göre 2013 senesinde Fırsatist ismiyle network marketing sektörüne giriş yapıyor  ve sonrasında ürün yelpazesine yeni ürünlerin eklenmesiyle giderek büyüyüp, 2018 senesinde Homm Cosmetic olarak yeni bir kimlik kazanıyor. Sabun, krem,çay, temizlik ürünlerini bünyesinde bulunduran Homm Cosmetic yoluna doğal ve yeni ürünlerle devam ediyor.

[nav id=”kozmetik”]

Homm Kozmetik

Homm Kozmetik olarak da bilinen Homm Cosmetic, 2013 senesinde Fırsatist ismiyle network sektörüne girmiştir. Türkçe söylenişi Homm Kozmetik’tir. Daha sonra Homm Kozmetik adıyla başka firmalar ile karıştırmamaya dikkat ediniz. Network marketing ile ilgilenen firma Homm Cosmetic’tir. Daha ayrıntılı bilgi için lütfen firma ile, yukarıda belirttiğimiz internet adresindenki bilgileri aracılığıyla iletişime geçiniz. Ayrıca Homm Cosmetic üyesi bağımsız temsilciler ile iletişime geçerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

[nav id=”kim”]

Homm Cosmetic kurumsal kimliği

Homm Cosmetic kurumsal kimliği hakkında ulaştığımız bilgiler aşağıdadır.

Şirket ilk defa 2013 yılında sektöre giriş yapmıştır. Yerli network marketing şirketlerinden olan firmanın merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. “Geçmiş tecrübelerimizle, geleceğe bakıyoruz.” sloganı ile hareket eden firma satışa sunmuş olduğu tüm ürünlerinde daima kaliteyi hedeflediklerini söylemiştir. Kurulduğu zamandan bu yana sektördeki en güvenilir şirketlerden biri olduklarını belirten firma, bireylerin sağlığını ön planda tutmayı, geleceğe umutla bakmayı, ülke ekonomisine katkı sağlamayı kendilerine amaç edindiklerinin altını çizmiştir.

Tamamı yerli sermaye ile kurulduğu belirtilen şirket, bitkisel ürünlerin üretimini yapmakta ve bunların geliştirilip daha yararlı hale getirilmesi için de çabalarını sürdürmektedir. Kozmetik alanında, güzellik ve cilt bakımının önemini bildiklerini ve bu nedenle performans ve fiyat ikilisini dengede tuttuklarını açıkça belirtmiştir. Her geçen gün artan cilt sorunlarına, saç sorunlarına yakından ilgi gösteren firma yeni ürünler ile çözüm arayışında olduklarını belirtmiştir.

Network Marketing sektörüne başladığımız günden bu yana firma yöneticilerimiz, felsefelerinden, misyonlarından ve vizyonlarından asla ayrılmamıştır diyen şirket ayrıca; başarı dediğimiz konu önce bizden başlar sonra çevremizdeki insanlara yayılır diyerek başarı konusunda önemli bir noktaya ayak basmıştır. Başarı konusunun kesinlikle önemli olduğunu belirten şirket, Homm Cosmetic üyeleri için de şunları belirtmiştir; “Siz de bugün kendiniz için bir adım atın ve çevrenizdeki yüzlerce insana, başarı umudu olun.”

[nav id=”ürün”]

Homm Cosmetic ürünleri

Network marketing firmaları ve ürünleri hakkında geniş bilgiler.

Homm Cosmetic ürünleri bir çok kategoriden oluşmaktadır. “Vizyonumuz, bünyemizde olan veya olmayan herkesi memnun edebilen ve de karşılıklı güveni inşa edebilen, sektördeki 1 numaralı network marketing firması olmaktır demiştir.” Güven, çalışmalarımızın temelini oluşturacak diyen şirketin kozmetik ürünleri arasında zor seçim yapacağınız kesindir. Homm Cosmetic ürünleri şu kategorilerden oluşmaktadır; kozmetik, temizlik ve hizyen, parfüm, beslenme gıda, makyaj. Ayrıca Homm Cosmetic ürünleri için şirket veya Homm Cosmetic üyeleri ile iletişime geçerek daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

[nav id=”üye”]

Homm Cosmetic üye girişi

Homm Cosmetic üye girişi internette en çok sorulan sorular arasındadır. Firmanın resmi internet adresinde bu konu hakkında bilgi verilmektedir. Ancak bu bilgilerle uğraşmak istemiyorum derseniz, Homm Cosmetic üye girişi için, şirketin resmi internet adresine giriş yaptıktan sonra, sağ üst köşeye üye girişi yazan butona tıklayabilirsiniz. Açılan sayfandan bilgilerinizi girdikten sonra üye panelinize girebilirsiniz. Ayrıca daha fazla ayrıntı için lütfen Homm Cosmetic üyeleri veya Homm Cosmetic şirketi ile iletişime geçiniz.

[nav id=”giriş”]

Homm Kozmetik üye girişi

Homm kozmetik üye girişi olarak sorulan soru aslında Homm Cosmetic üye girişi hakkındadır. Homm Cosmetic üye girişi için, homm.com.tr adresine başvurunuz. Başka sitelerden giriş yapmaya çalışmak size zarar verebilir. Network marketing ile ilgileniyorsanız internette, Homm Kozmetik üye girişi yerine Homm Cosmetic üye girişi aratmanızda fayda var.

[nav id=”plan”]

Homm Cosmetic kazanç planı

Network marketing firmalarının kazanç planları nelerdir?

Homm Cosmetic kazanç planı hakkında firmanın resmi sitesinde bir bilgilendirme bulunmamaktadır. Doğrudan satış içerinde onlarca firma bulunmaktadır. Bu da demek oluyor ki birden çok kazanç planı yani kazanç sistemi var. Bu yüzden sistemi ve kazanç planını iyi bilen bir Homm Cosmetic üyesi ile veya firmanın kendi müşteri temsilcisi ile iletişime geçiniz.

[nav id=”sor”]

Homm Cosmetic hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Network marketing sıkça sorulan sorular

Homm Cosmetic’e Nasıl Katılabilirim?

Homm Cosmetic ile Nasıl Para Kazanabilirim?

Neden Homm Cosmetic’e Katılmalıyım?

Homm Cosmetic’in Diğer Firmalardan Farkı Ne?

Homm Cosmetic’e Güvenebilir Miyim?

Homm Cosmetic’in Ürünlerine Güvenebilir Miyim?

Bu sorular hakkında verilen cevapları soru cevap bölümünden okuyabilir  ayrıca kendi cevaplarınızı da yazabilirsiniz.

Önemli not:

Homm Cosmetic hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir. Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir. Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.

Sizler de içerik hakkında herhangi bir yanlış veya değişen bir bilgi olduğunda ayrıntılı bir şekilde bilgi@networkokulu.net adresimize mail atarak bize bilgi verebilirsiniz.(*Bu bilgiler Kasım 2019 tarihine aittir.)

Önceki İçerikPARVEGA
Sonraki İçerikLEA
Network Okulu
Network Okuluhttps://networkokulu.net/
Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

CEVAP VER

Yorumunuz
İsminiz

SOSYAL MEDYADA BİZ

2,953BeğenenlerBeğen
117,507TakipçilerTakip Et
4,363TakipçilerTakip Et
4,050AbonelerAbone

MUTLAKA OKUMALISIN

Hafıza Nasıl Geliştirilir? 7 Doğal Yol

Hafıza nasıl geliştirilir? Bu soru unutkanlık yaşayan ya da kendini geliştirmek isteyen insanların sorduğu sorulardandır. Belleğinizi güçlendirmek, hayatınıza daha da hakim olabileceğinizin kanıtıdır. Hafıza,...

Kişisel Gelişim Her Yaş Grubu İçin Neden Önemlidir?

Kişisel gelişim her yaş grubu için önemli ve faydalıdır. Her ne kadar genç yaş için düşünülse de kişisel gelişim kitapları, videolar, seminerler gibi her...

Rakiplerinizi Sevmek İçin 8 Güçlü Neden

Hepimizin hayatta rakipleri var. Bizi düşünmeye, gelişmeye, yeni beceriler elde etmeye iten kişilerden bahsediyoruz. Bazen bir rakibin gelişimi, karakterinizdeki belirli farklılıkları ortaya çıkarır. Diğer...

Doğrudan Satışta İnancınızı Nasıl Artırabilirsiniz?

Doğrudan satışa olan inancınızı nasıl inşa ediyorsunuz? Başarının gerçek anahtarı nedir? Doğrudan satış başarısı için inanç son derece önemlidir. Size inancın "birine veya bir...

Öğretmenlerde Tükenmişlik Sendromunu Önlemenin 5 Yolu

Eğitim öğretim hayatında tükenmişlik sendromu, öğrencilerde olduğu kadar öğretmenlerde de görülmektedir. Ders planları, test gereksinimleri, değişen ülke standartları ve ebeveynlerden gelen çağrılar: öğretmenin tükenmişliği...

30 Yaşın Altındaki Milyonerlerde Ortak Olan 8 Özellik

Genç milyonerler arasındaki ortak özellikleri biliyor musunuz? Bazı insanlar emeklilikle milyoner statüsüne ulaşma umuduyla hayatları boyunca sıkı çalışır, cimrilik eder ve biriktirir. Milyoner olmak...