fbpx

KYANI

Kyani, kurucuları Kirk Hansen, Jim Hansen, Carl Taylor olan Avrupa menşeeli ve ülkemizde faaliyet göstermekte olan yabancı Network Marketing firmalarındandır.

Eğer kendi işinizi kurmak istiyor ve cesaret edemiyorsanız, daha az riskler almak, esnek saatlerde çalışmak ve de en önemlisi kaldıraç oluşturmak istiyorsanız Network Marketing’i araştırmanızı tavsiye ederiz. Sitemizden daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Networkokulu.net olarak  özellikle faydalı bileşenlerden oluşan besin takviyesi ürünleri (Kyani Sunrise, Kyani Sunset ve Kyani Nitro Fx/Plus.) ve kozmetik alanında kalite haline gelmiş Kyani network marketing firmasının kurumsal kimliğini, firma hakkında sık sorulan soruları, Kyani ürünlerini, ve şirketin kazanç planını sizler için www.kyani.com  adresinden araştırdık.

https://www.instagram.com/network_okulu/

[nav id=”nerede”]

Daha öncesinde Network Marketing hakkında bilgi sahibi değilseniz YouTube Kanalımızdaki videoları izleyebilirsiniz.

Kyani nerede kurulmuştur?

Kurucuları Kirk Hansen, Jim Hansen, Carl Taylor olan Kyani firması İsviçre merkezli olarak kurulan Avrupai firmalardandır. Ülkemizde faaliyet göstermekte olan yabancı network marketing şirketleri arasındadır. Yabancı Network Marketing şirketi olan Kyani’nin ne zaman kurulduğuna dair bir bilgiye firmanın resmi sitesinde rastlamadık.

“Türkiye’de Faaliyet Gösteren Network Marketing Firmaları” hakkında ayrıntılı bilgi almak için>>

[nav id=”kurumsal”]

KYANI kurumsal kimliği hakkında

Kurumsal Kimlik;

Kyani Network firmasının kurucu ortakları, Carl Taylor, Kirk Hansen, Jim Hansen, tecrübelerini  Kyani firmasında birleştirdiklerini belirtmişlerdir. Firma İsviçre’de kurulmuş, köklü Network Marketing firmaları arasındadır. Ailelerin köklü geçmişindeki motivasyonu ve başarıyı, Kyani kurucuları olarak firmaya aktararak, firmayı Network sektörü içerisinde zirveye taşıyacaklarını belirtmişlerdir.

Kyani Network Marketing şirketi kurucuları

Kirk Hansen

Kirk Hansen, çok köklü  bir aileden gelen başarılı ve tüm yaşamını Kyani firmasına adamış bir işadamıdır. Kirk Hansen erken yaşlardan itibaren, ailesine ait petrol şirketinde çeşitli görevler almaya başlamıştır. Bu genç yaşına rağmen Kirk Hansen ailesine ait petrol şirketi içerisinde ticari kamyonların uzun mesafeli operasyonlarını organize etmiştir.

Jim Hansen

Jim Hansen, 25 yıllık bir tecrübe birikiminin yanında sıkı çalışmayı seven, detaycı ve de azimli bir kişidir. Ailenin sahip olduğu petrol işinde firmalarını Batı ABD’nin en büyük petrol dağıtım firmalarından biri haline getirmiştir.

Carl Taylor

Carl Taylor, ailesine ait küçük çiftliklerini büyüterek, 12 bin hektarlık bir tarım alanına dönüştürmüştür. Amerika’nın en büyük patates üreticilerinden biri haline gelmişlerdir. Ayrıca Carl Taylor ailesine ait çiftliği daha da büyüterek ABD’deki en iyi hayvan yetiştiriciliği yapan firmalardan biri haline getirmiştir.

“Tecrübenin Kalemi” sayfamızdan Network Marketing liderlerinin yazıları için>>

[nav id=”ürünleri”]

Kyani ürünleri

Network marketing firmaları ve ürünleri hakkında geniş bilgiler.

Network sektörü içerisinde faydalı bileşenler bulunan besin takviyeleri ile dikkat çeken firma ürünlerini, dünya çapında 50’den fazla ülkeye ulaştırdıklarını belirtmiştir. Kyani Ürünleri, Sağlık Üçgeni, Fleuresse kategorileri, firmanın genel ürün kategorilerini oluşturmaktadır. Kendi ürünü olan Kyäni sunrise, Kyani sunset ürünleri içerisinde faydalı bileşenler olan ürünlerindendir.

Firmanın resmi internet sitesinde yapılan açıklamaya göre ; “Kyani sunrise ürünü, her biri 30 ml’lik 30 adet küçük paketten oluşmaktadır. Takviye edici, antioksidan özellikleri vardır. Vitaminlerin vücudumuz için ne kadar gerekli olduğunu zaten bilmekteyiz ve bu vitaminlerin çoğu vücut tarafından üretilememektedir. Kyani Sunrise ürünü bu vitaminlerden çoğunu barındırmaktadır.

Kyani Sunset, dengeli Lipid Besin olarak geçmektedir. İçerisinde 90 tane yumuşak ve jel şeklinde kapsül içeren şişelerle sunulur. Kyani Sunset, somon balığı ve vahşi balık yağlarından elde edilen çeşitli vitaminlerin kombinasyonunu içeren bir üründür. Kyani Sunset, sadece yağda çözünen gıdalardan oluşmakta olup, 11 yaş ve üzeri bireylerin akşam kullanımı tavsiye edilmektedir.

[nav id=”kazanc”]

Kyani kazanç planı

Network marketing firmalarının kazanç planları nelerdir?

Kyani network firmasının kazanç planı hakkında şirketin resmi internet sitesinde herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Firmanın internet sitesinden, yine firma ile irtibata geçebilir veya şirkete bağlı bağımsız temsilcilerle iletişime geçerek, hem kazanç planı hem de üye işlemleri hakkında daha geniş bilgiler edinebilirsiniz.

“Haberler” sayfasında Network Marketing firmalarının son dakika haberleri için >>

[nav id=”sorular”]

Kyani hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Network marketing sıkça sorulan sorular

Kyani’ye Nasıl Katılabilirim?

Kyani ile Nasıl Para Kazanabilirim?

Neden Kyani’ye Katılmalıyım?

Kyani’nin Diğer Firmalardan Farkı Ne?

Kyani’ye Güvenebilir Miyim?

Kyani’nin Ürünlerine Güvenebilir Miyim?

Bu sorular hakkında verilen cevapları soru cevap bölümünden okuyabilir  ayrıca kendi cevaplarınızı da yazabilirsiniz.

Önemli not:

Kyani hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir. Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.

Sizler de içerik hakkında herhangi bir yanlış veya değişen bir bilgi olduğunda ayrıntılı bir şekilde bilgi@networkokulu.net adresimize mail atarak bize bilgi verebilirsiniz.(*Bu bilgiler Kasım 2019 tarihine aittir.)

Önceki İçerikLEA
Sonraki İçerikONE MORE INTERNATIONAL
Network Okulu
Network Okuluhttps://networkokulu.net/
Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

1 YORUM

  1. Şirketimiz hakkında oluşturduğunuz bu güzel çalışma için teşekkür ederim. Çalışmalarınızı taktir ediyor başarılarınızın devamını diliyorum.

CEVAP VER

Yorumunuz
İsminiz

SOSYAL MEDYADA BİZ

2,945BeğenenlerBeğen
117,507TakipçilerTakip Et
4,357TakipçilerTakip Et
4,050AbonelerAbone

MUTLAKA OKUMALISIN

Doğrudan Satışta İnancınızı Nasıl Artırabilirsiniz?

Doğrudan satışa olan inancınızı nasıl inşa ediyorsunuz? Başarının gerçek anahtarı nedir? Doğrudan satış başarısı için inanç son derece önemlidir. Size inancın "birine veya bir...

Öğretmenlerde Tükenmişlik Sendromunu Önlemenin 5 Yolu

Eğitim öğretim hayatında tükenmişlik sendromu, öğrencilerde olduğu kadar öğretmenlerde de görülmektedir. Ders planları, test gereksinimleri, değişen ülke standartları ve ebeveynlerden gelen çağrılar: öğretmenin tükenmişliği...

30 Yaşın Altındaki Milyonerlerde Ortak Olan 8 Özellik

Genç milyonerler arasındaki ortak özellikleri biliyor musunuz? Bazı insanlar emeklilikle milyoner statüsüne ulaşma umuduyla hayatları boyunca sıkı çalışır, cimrilik eder ve biriktirir. Milyoner olmak...

Network Marketing Kariyerinizde Sürdürülebilir Bir Başarı İçin 9 Kural

Network marketingde kariyer yapmaya karar verdiyseniz, sürdürülebilir bir başarı yakalamayı hedefleriz. Network marketingde sürdürülebilir başarı sırrını sorduğumuzda ise birçok konudan bahsedilebilir. Başarılı olmak için genelin...

Başarılı Ve Mutlu Yönetici Olmanın 17 Sırrı

Başarılı ve mutlu bir yönetici nasıl olunur? Eğer iş dünyası içerisinde iseniz ve kariyer basamaklarını kovalıyorsanız, üretkenlik, verimlilik, liderlik gibi konularda kesinlikle kendinizi geliştirmeniz...

Network Marketingde Başkalarını Nasıl Başarıya Ulaştırabilirsiniz?

Network marketingde başarı için başkalarının başarısına nasıl katkıda bulunabilirsiniz? Bu büyük sektörde üstesinden gelmeniz gereken en büyük zorluklardan biri, başkaları için kendileri için istediklerinden...