Kyäni, kurucuları Kirk Hansen, Jim Hansen, Carl Taylor olan Avrupa menşeeli ve ülkemizde faaliyet göstermekte olan yabancı Network Marketing firmalarındandır.

Kyani, kurucuları Kirk Hansen, Jim Hansen, Carl Taylor olan Avrupa menşeeli ve ülkemizde faaliyet göstermekte olan yabancı Network Marketing firmalarındandır.

Eğer kendi işinizi kurmak istiyor ve cesaret edemiyorsanız, daha az riskler almak, esnek saatlerde çalışmak ve de en önemlisi kaldıraç oluşturmak istiyorsanız Network Marketing’i araştırmanızı tavsiye ederiz. Sitemizden daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Networkokulu.net olarak  özellikle faydalı bileşenlerden oluşan besin takviyesi ürünleri (Kyani Sunrise, Kyani Sunset ve Kyani Nitro Fx/Plus.) ve kozmetik alanında kalite haline gelmiş Kyani network marketing firmasının kurumsal kimliğini, firma hakkında sık sorulan soruları, Kyani ürünlerini, ve şirketin kazanç planını sizler için www.kyani.com  adresinden araştırdık.

https://www.instagram.com/network_okulu/

[nav id=”nerede”]

Daha öncesinde Network Marketing hakkında bilgi sahibi değilseniz YouTube Kanalımızdaki videoları izleyebilirsiniz.

Kyani nerede kurulmuştur?

Kurucuları Kirk Hansen, Jim Hansen, Carl Taylor olan Kyani firması İsviçre merkezli olarak kurulan Avrupai firmalardandır. Ülkemizde faaliyet göstermekte olan yabancı network marketing şirketleri arasındadır. Yabancı Network Marketing şirketi olan Kyani’nin ne zaman kurulduğuna dair bir bilgiye firmanın resmi sitesinde rastlamadık.

“Türkiye’de Faaliyet Gösteren Network Marketing Firmaları” hakkında ayrıntılı bilgi almak için>>

[nav id=”kurumsal”]

KYANI kurumsal kimliği hakkında

Kurumsal Kimlik;

Kyani Network firmasının kurucu ortakları, Carl Taylor, Kirk Hansen, Jim Hansen, tecrübelerini  Kyani firmasında birleştirdiklerini belirtmişlerdir. Firma İsviçre’de kurulmuş, köklü Network Marketing firmaları arasındadır. Ailelerin köklü geçmişindeki motivasyonu ve başarıyı, Kyani kurucuları olarak firmaya aktararak, firmayı Network sektörü içerisinde zirveye taşıyacaklarını belirtmişlerdir.

Kyani Network Marketing şirketi kurucuları

Kirk Hansen

Kirk Hansen, çok köklü  bir aileden gelen başarılı ve tüm yaşamını Kyani firmasına adamış bir işadamıdır. Kirk Hansen erken yaşlardan itibaren, ailesine ait petrol şirketinde çeşitli görevler almaya başlamıştır. Bu genç yaşına rağmen Kirk Hansen ailesine ait petrol şirketi içerisinde ticari kamyonların uzun mesafeli operasyonlarını organize etmiştir.

Jim Hansen

Jim Hansen, 25 yıllık bir tecrübe birikiminin yanında sıkı çalışmayı seven, detaycı ve de azimli bir kişidir. Ailenin sahip olduğu petrol işinde firmalarını Batı ABD’nin en büyük petrol dağıtım firmalarından biri haline getirmiştir.

Carl Taylor

Carl Taylor, ailesine ait küçük çiftliklerini büyüterek, 12 bin hektarlık bir tarım alanına dönüştürmüştür. Amerika’nın en büyük patates üreticilerinden biri haline gelmişlerdir. Ayrıca Carl Taylor ailesine ait çiftliği daha da büyüterek ABD’deki en iyi hayvan yetiştiriciliği yapan firmalardan biri haline getirmiştir.

“Tecrübenin Kalemi” sayfamızdan Network Marketing liderlerinin yazıları için>>

[nav id=”ürünleri”]

Kyani ürünleri

Network marketing firmaları ve ürünleri hakkında geniş bilgiler.

Network sektörü içerisinde faydalı bileşenler bulunan besin takviyeleri ile dikkat çeken firma ürünlerini, dünya çapında 50’den fazla ülkeye ulaştırdıklarını belirtmiştir. Kyani Ürünleri, Sağlık Üçgeni, Fleuresse kategorileri, firmanın genel ürün kategorilerini oluşturmaktadır. Kendi ürünü olan Kyäni sunrise, Kyani sunset ürünleri içerisinde faydalı bileşenler olan ürünlerindendir.

Firmanın resmi internet sitesinde yapılan açıklamaya göre ; “Kyani sunrise ürünü, her biri 30 ml’lik 30 adet küçük paketten oluşmaktadır. Takviye edici, antioksidan özellikleri vardır. Vitaminlerin vücudumuz için ne kadar gerekli olduğunu zaten bilmekteyiz ve bu vitaminlerin çoğu vücut tarafından üretilememektedir. Kyani Sunrise ürünü bu vitaminlerden çoğunu barındırmaktadır.

Kyani Sunset, dengeli Lipid Besin olarak geçmektedir. İçerisinde 90 tane yumuşak ve jel şeklinde kapsül içeren şişelerle sunulur. Kyani Sunset, somon balığı ve vahşi balık yağlarından elde edilen çeşitli vitaminlerin kombinasyonunu içeren bir üründür. Kyani Sunset, sadece yağda çözünen gıdalardan oluşmakta olup, 11 yaş ve üzeri bireylerin akşam kullanımı tavsiye edilmektedir.

[nav id=”kazanc”]

Kyani kazanç planı

Network marketing firmalarının kazanç planları nelerdir?

Kyani network firmasının kazanç planı hakkında şirketin resmi internet sitesinde herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Firmanın internet sitesinden, yine firma ile irtibata geçebilir veya şirkete bağlı bağımsız temsilcilerle iletişime geçerek, hem kazanç planı hem de üye işlemleri hakkında daha geniş bilgiler edinebilirsiniz.

“Haberler” sayfasında Network Marketing firmalarının son dakika haberleri için >>

[nav id=”sorular”]

Kyani hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Network marketing sıkça sorulan sorular

Kyani’ye Nasıl Katılabilirim?

Kyani ile Nasıl Para Kazanabilirim?

Neden Kyani’ye Katılmalıyım?

Kyani’nin Diğer Firmalardan Farkı Ne?

Kyani’ye Güvenebilir Miyim?

Kyani’nin Ürünlerine Güvenebilir Miyim?

Bu sorular hakkında verilen cevapları soru cevap bölümünden okuyabilir  ayrıca kendi cevaplarınızı da yazabilirsiniz.

Önemli not:

Kyani hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir. Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.

Sizler de içerik hakkında herhangi bir yanlış veya değişen bir bilgi olduğunda ayrıntılı bir şekilde [email protected] adresimize mail atarak bize bilgi verebilirsiniz.(*Bu bilgiler Kasım 2019 tarihine aittir.)