Türkiye’de Faaliyet Gösteren Network Marketing Firmaları

Network Marketing ise Doğrudan Satış'ın, pazarlama ve teknik olarak gelişmiş halidir.

Doğrudan Satış sektörü, ilk ortaya çıktığı 1934 yılından bu yana, “Direct Sales” pazarlama yöntemiyle dünya ticaret hayatına yeni bir soluk getirmiştir. 80 yılı aşkın bir süredir, dar gelirli insanlar için kendi işini kurabilme fırsatı, orta gelirli insanlar için de ek gelir kazanma imkanı sunan bu sektör, Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu(WFDSA) 2018 resmi verilerine göre, 200 milyar dolarlık bir büyüklüğe yaklaşmıştır. Dünya çapında 130 milyona yakın insanın da hayatını doğrudan etkilemiştir.

Network marketing ise doğrudan satışın, pazarlama ve teknik olarak gelişmiş halidir. Yeni dağıtım modeli olarak tüm dünyada kabul görmüş olan sektör, maalesef ülkemizde istenilen düzeye halen ulaşamamıştır. Türkiye, halen genç bir pazar olma konumunu korumaktadır. Bundan dolayı network marketing firmalarının da göz bebeği haline gelmiş olup, neredeyse her gün, yerli bir şirketin kurulduğunu veya yabancı bir şirketin Türkiye pazarına girdiğini duymaktayız.

Ülkemizin genç nüfus oranının fazla olması, gelişmekte olan ülkeler arasında olması, Ortadoğu, Asya ve Avrupa’nın tam merkezinde yer alması gibi özellikleri firmalar için çok cazip bir seçenek oluşturmaktadır. Bu nedenle yurt dışı menşeli birçok firmaya ev sahipliği yapmaktayız. Bu sektörün bu kadar cazip olması, yerli girişimciler için de fırsat niteliğinde olup birçok yerli network firması kurulmuştur.

Türkiye’de doğrudan satış sektörü içerisinde kayıtlı 1,5 milyona yakın kişi bulunmaktadır. İnsanlara ek gelir yaratma, kendi işini kurabilme fırsatı tanıyan bu sektör içerisinde, kısa sürede kapanan birçok firmanın da olduğu gözardı edilmemesi gereken konulardandır. Firmanızı seçerken, vizyonunu, misyonunu, ürünlerini vb mutlaka değerlendirmelisiniz. Bu konuda daha fazla bilgi için bu yazımıza göz atmayı lütfen unutmayın.

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

Türkiye’nin ilk ve tek tarafsız network marketing platformu olan “networkokulu.net” olarak, sizler için Türkiye’de faaliyet gösteren network marketing firmalarını araştırdık. Bu araştırma içerisindeki sıralamamız hiçbir önceliğe dayanmayıp, sadece “alfabetik” sıra gözetilerek yapılmıştır.

Networkokulu.net olarak Türkiye’de faaliyet gösteren network marketing şirketlerini sizler için inceledik ve tarafsız olarak paylaşıyoruz.Şimdi hep birlikte göz atalım;

AKASYA NETWORK

Tekstil alanında hizmet vermeye başlayan firmanın son dönemde yaptığı başarılı çalışmaları dikkat çekmektedir. Genişleyen ürün gamı ve karlı satışları ile en çok tercih edilen şirketlerden biridir.

AKASYA NETWORK hakkında ayrıntılı içerik için >>

AMWAY

ABD merkezli olan Amway kozmetik ve kişisel bakım ürünleri satan bir firmadır. 1959 yılında kurulan firmanın 2017 yılındaki geliri 9 Milyar dolardır. Geçen yıl Türkiye’deki satış tutarı ise 180 Milyon TL’dir. Network Marketing sistemine katılmak isteyenler için en ideal firmalardan biridir.

AMWAY hakkında ayrıntılı içerik için >>

ANATOLIAN NETWORK

İçerisinde birçok firmayı barından, Anatolian Group bünyesinde kurulmuş olan Anatolian Network şirketi, yerli bir Network Marketing şirketi olup, yaptığı AR-GE çalışmalalarından sonra 2017 yılında faaliyetlerine başlamıştır. “Her geçen gün daha iyiye, daha yüksek hedeflere” sloganıyla hareket eden firmanın merkezi Ankara’dadır.

ANATOLIAN NETWORK hakkında ayrıntılı içerik için >>

ARLEVA

Güzellik ve kişisel bakım sektörüne yeni bir anlayış getirme konusunda iddialı olan Arleva network firması, iki genç girişimci tarafından 2017 yılında Arleva Kozmetik San. ve Tic. A.Ş adıyla kurulmuştur. Kısa süre içerisinde bir çok ürün satış noktasına ulaştıklarını belirten Arleva şirketi, yerli Network Marketing şirketleri arasındaki yerini almıştır.

ARLEVA hakkında ayrıntılı içerik için >>

AVON

1886 yılında kurulmuş olan kozmetik ve kişisel bakım şirketidir. Tüm dünya genelinde 6 Milyondan daha fazla satış temsilcisi olan çok büyük bir Network Marketing şirketidir. 2017 yılında 6 Milyar dolarlık satış elde etmesi ile başarısını göstermiştir.

AVON hakkında ayrıntılı içerik için >>

AYMNET

Kendisini beslenme ve ek gıda takviyesi dünyasındaki yeniliklerin öncüsü olarak tanıtan Aymnet network şirketi, yerli network şirketlerindendir. 2009 yılında faaliyete geçen AYM danışmanlık firması, 2015 yılı itibari ile yeni iş ortaklarının katılımı ve sermaye artışı ile AYMNET adı altında çalışmalarını ve hedeflerini büyütmüştür.

AYMNET hakkında ayrıntılı içerik için >>

BAYANCA NETWORK

Byanca Network adıyla da bilinen Bayanca Network firması,  iç giyimden makyaj ve cilt bakımına, fonksiyonel ev gereçlerinden mutfak ürünlerine, evin ve aile fertlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak pek çok farklı ürünü tek bir katalogda bir araya gertirmiş, yerli bir Network Marketing şirketidir.

BAYANCA NETWORK hakkında daha ayrıntılı içerik için >>

BELİZYA

Yerli Network Marketing şirketlerinden olan Belizya firması, “Türkiye’de özellikle kadınların ayaklarının üzerine sağlam basmalarını ve kendi gelirlerini elde etmelerine” yardım etmeyi amaç edinmiştir.

BELİZYA hakkında daha ayrıntılı içerik için >>

BERİALIFE

2004 yılından bu yana devam ettirdiği “Gülümseyen Gelecek” Wellness danışmanlığı projesini tüm dünyaya anlatmak için girişimci ve müşteri odaklı sürekli bilim, kalite çatısı altında Türkiye’den tüm dünyaya yayılmak amaçlı olarak 2019 da kurulduklarını belirten firma yerli Network Marketing firmalarındandır.

BERİALIFE hakkında daha ayrıntılı içerik için>>

BESTTEM

Temizlik ve kozmetik ürünleri imalatında sentetik kimyasallardan çok, doğal içerikler kullanmaya özen gösteren BESTTEM firması, 2011 yılında 9 ürünle faaliyetlerine başlamıştır. Konya merkezli kurulan BESTTEM network şirketi, geniş ürün yelpazesi ile dikkat çekmekte olup, 2018 yılı itibariyle 72 ürün gamına ulaşmıştır.

BESTTEM hakkında daha ayrıntılı içerik için >>

BİOBELLİNDA

BioBellinda Kozmetik ve Temizlik Ürünleri Pazarlama A.Ş adıyla, SÜHEYLA& HÜSEYİN KULLEMCİ tarafından 2005 yılında kurulmuş yerli Network Marketing şirketidir. BioBellinda A.Ş,  2013 yılında BioBellinda GMBH’ı kurarak Avrupa temellerini atmış, 2015 yılı itibari ile Belçika,Fransa,Danimarka,Hollanda,İsviçre ve Avusturya ülkelerinde faaliyet göstermeye başlamıştır.

BİOBELLİNDA hakkında daha ayrıntılı içerik için >>

DXN

Dxn International olarak da bilinen şirket, Dr. Lim Siov Jin tarafından 1993 yılınca kurulmuştur. Başta yerel bazda ilerlerken, yaptığı yatırımlarla uluslararası bir firma haline gelmiş yabancı bir Network Marketing şirketidir. Malezya menşelidir.

DXN INTERNATIONAL hakkında ayrıntılı içerik için >>

ELITE GLOBAL

Türkiye’de bir üniversite içerisinde ‘’Bitkisel Takviye Edici Gıdalar’’ ve ‘’Bitkisel Kozmetik’’ alanında ürün geliştirme ve üretim yapan tek tesis olan Naturmed ilaç ile çalışan Elite Global network şirketi, 2017 yılında Antlaya’da kurulmuştur. Yerli Network Marketing firmalarından olan firma, medikal, kozmetik ve gıda takviyelerinden oluşan ürün kategorisine sahiptir.

ELITE GLOBAL hakkında daha ayrıntılı içerik için >>

ERSAĞ

200’ün üzerinde ürün çeşidi, 15 şirketi ile Türkiye’de 54 büro KKTC, Avrupa Ülkeleri ve Orta Asya’da faaliyetlerini yürütmektedir. Ersağ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri firmasının,  temizlik, kozmetik, gıda takviyeleri ve saklama kapları kategorilerinde ürünleri bulunmaktadır.

ERSAĞ hakkında daha ayrıntılı içerik için >>

FABERLIC

1997 yılında kurulmuş olan ve 2003 yılında uluslararası pazara adım atan Faberlic firması, Rusya merkezli, yabancı Network Marketing şirketlerindendir. Dünya genelinde 20’in üzerinde ülkede temsilcilikleri bulunan firma Türkiye’ye 2017 yılında giriş yapmıştır.

FABERLIC hakkında ayrıntılı içerik için >>

FARMASİ

Avrupa’nın en büyük entegre kozmetik tesisine sahip olduklarını belirten Farmasi network firması, 5 kıtada ve 125 ülkede faaliyetlerine devam etmektedir. Farmasi şirketi, Tan-Alize Kozmetik firması bünyesinde 2003 yılında doğmuş bir markadır. 2010 yılında doğrudan satış sistemine geçen Farmasi network firması, bugün 2000’in üzerinde ürün çeşidine sahiptir ve ürünlerini İstanbul Ömerli’de bulunan 100.000 m² büyüklüğü olan ve yıllık 500 milyon üretim kapasitesi bulunan tesislerinde üretmektedir.

FARMASİ hakkında daha ayrıntılı içerik için >>

FOREVER LIVING TÜRKİYE

Amerika Birleşik Devletleri’nin Arizona eyaletinde kurulan, yabancı Network Marketing firmalarından olan Forever Living Products şirketi tüm dünyada 10 milyonun üzerinde bağımsız temsilciye sahiptir. Firma 1978 yılında kurulmuştur.

FOREVER LIVING TÜRKİYE hakkında ayrıntılı içerik için >>

GANO EXCEL TÜRKİYE

Gano Excel Industries Sdn. Bhd. olarak 1983 yılında şirketin temelleri  atılmış olup, 1995 yılında “GANO EXCEL INTERNATIONAL” adıyla faaliyetlerine başlamıştır. Malezya menşeli firma, yabancı Network Marketing şirketlerinden olup Türkiye’deki faaliyetlerine 2010 yılında başlamıştır.

GANO EXCEL TÜRKİYE hakkında daha ayrıntılı içerik için >>

GNET NATURAL

Kale Elektronik firmasının bir iştireki olan Gnet Natural firması, yerel Network Marketing şirketlerindendir. Bünyesinde Goldmaster, Medisana, Monetto Philips gibi güçlü markaları barındırmaktadır.

GNET NATURAL hakkında ayrıntılı içerik için >>

GÖKÇEK NETWORK

Günden güne gelişen bitkisel ilaçlar sektöründe Türkiye’nin öncü firması olduğunu belirten Gökçek Network, İbrahim Gökçek tarafından, Gökçek Gıda İlaç adı altında kurulmuştur.

GÖKÇEK NETWORK hakkında daha ayrıntılı içerik için >>

HERBALIFE

1980 yılında ABD’de kurulmuş olan Herbalife, beslenme ile takviye ürünleri satışı yapmaktadır. Son dönemlerde Network Marketing şirketleri arasında en fazla büyümeyi gerçekleştiren bir firmadır. 2017 yılının satış rakamı 5 Milyar dolardır.

HERBALİFE hakkında ayrıntılı içerik için >>

HOMM COSMETIC

Kendisini “Yıllardır, en güvenilir firmalar arasında bulunan ve satışa sunulan her üründe daima kaliteyi öncelik edinmiş firma” olarak tanıtan Homm Cosmetic network şirketi, yerli Network Marketing şirketlerindendir. Firmanın, kozmetik, temizlik ve hijyen, parfümeri, beslenme ve gıda ile makyaj malzemeleri kategorilerinde ürün çeşitleri bulunmaktadır.

HOMM COSMETIC hakkında ayrıntılı içerik için >>

HUNCALIFE

Hunca Kozmetik 1950 yılında kurulmuştur. 1978 yılında Türkiye’nin ilk yerli erkek parfümü ve aftershave serisi Madigan ile yolculuğuna başlayan Hunca Kozmetik, She, Caldion, Jagler, Viva Cappio gibi markaları ile hem Dünyada hem de Türkiye’de büyük ilgi görmektedir. 2011 yılında doğrudan satış sektöründeki yerini Huncalife adı ile alan firma, yerli Network Marketing şirketlerindendir.

HUNCALIFE hakkında ayrıntılı içerik için >>

JEUNESSE

Jeunesse şirketi, Randy Ray ve Wendy Lewis tarafından 9 Eylül 2009 yılında kurulmuş olan, yabancı bir Network Marketing firmasıdır. Amerika Birleşik Devletleri merkezli olarak kurulan Jeunesse, gıda takviyesi, saç ve cilt bakım ürünleri, kilo yönetimi gibi kategorilerde ürünlerin satıldığı bir doğrudan satış firmasıdır. 

JEUNESSE hakkında ayrıntılı içerik için >>

KARİALIFE INTERNATIONAL

Yerel Network Marketing şirketleri arasında olan firma, Karialife International Elektronik Tic. A.Ş bünyesinde kurulmuştur. Firma 2017 yılında network alanında faaliyetlerine başlamıştır.

KARİALIFE INTERNATIONAL hakkında ayrıntılı içerik için >>

KYANI

Kirk Hansen, Jim Hansen ve Carl Taylor tarafından,  Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulmuş, ürünlerinde Alaska yaban mersini meyvesi ve İsviçre elması özünü ve etkisini kullanan bir Network Marketing şirketidir.

KYANI hakkında ayrıntılı içerik için >>

LR HEALTH & BEAUTY

Sağlık ve kozmetik alanda hizmet veren firmanın 30 yıllık bir geçmişi vardır. Türkiye’de büyük bir kitlesi bulunan LR, en çok kazandıran Network Marketing firmalarından biridir.

LR HEALTH & BEAUTY hakkında ayrıntılı içerik için >>

MADAM NETWORKING

İstanbul merkezli olarak hizmet veren Madam Network, iç giyim ile tekstil sektöründe uzun süre edindikleri deneyimi birleştirerek 2017 yılında kurulmuştur. Ev giyimi ve iç giyim sektöründe önemli bir marka haline gelen Madam Network, kaliteli ürünlerini uygun fiyata temsilcilerine ve müşterilerine ulaştırmaktadır.

MADAM NETWORKING hakkında ayrıntılı içerik için >>

MİSEDOR

Akerman Temizlik Kozmetik San.Tic Ltd. Şti. ;2007 senesinde % 100 Türk Sermayesi ile kurulmuş, bir aile şirketidir. “MİSEDOR” bu Aile şirketinin bünyesinde oluşturulmuş Özel Ürünler üreten bir marka olup Network Marketing pazarlama yöntemini de kullanmaktadır. Yerli Network Marketing şirketlerindendir.

MİSEDOR hakkında ayrıntılı içerik için >>

MİKROTEM

2004 yılından beri İzmir’deki fabrikamızda %100 yerli üretim yapmakta olan Mikrotem şirketi kendilerini, “Türkiye’nin ilk yerli Network Marketing firmasıyız.” şeklinde tanıtmaktadır. Ürünleri arasında kişisel bakım ve temizlik malzemeleri bulunmaktadır.

MİKROTEM hakkında ayrıntılı içerik için >>

MODELLIFE

Türkiye’de doğrudan satış sektöründe “iç giyim ve ev giyimi” ilk ve tek firma olan Modellife, 2010 yılında kurulan bir yerli Network Marketing firmaları arasındadır. Modellife network şirketi, 9 yıl gibi bir sürede 250 bin kişiye ulaştıklarını belirtmiştir.

MODELLIFE hakkında ayrıntılı bilgi için >>

NATURALIS

Naturalis Medikal Kozmetik ve Bitkisel Ürünler San. Tic. Ltd. Şti, (Naturalis adını kullanacaklarını belirtmişlerdir), “Sağlıklı Kazanç” ilkesiyle hareket etmeyi amaçlayan yerli Network Marketing firmalarındandır. Beden sağlığı, güzellik ve bakım ile genel sağlık kategorilerinde ürün çeşitleri bulunan firma, 2015 yılında kurulmuştur. Merkezi Bursa’dır.

NATURALIS hakkında ayrıntılı içerik için >>

NERİSSA NETWORKING

Kendisini Türkiye’nin ilk yerli tekstil satışı yapan Network Marketing firması olarak tanıtan Nerissa Networking şirketi, 2009 yılında kurulmuştur.

NERİSSA NETWORKING hakkında ayrıntılı içerik için >>

NWORK

Ana ürün grubu olarak “Çörekotu (NIGELLA)”‘dan faydalandıklarını açıklayan Nwork International, 2016 senesinde kurulan yerli Network Marketing şirketidir.

NWORK INTERNATIONAL hakkında ayrıntılı içerik için >>

OGANSIA

Ogansia İç ve Dış Tic. A.Ş, 2015 yılında Bursa’da kurulmuş yerli Network Marketing şirketlerindendir. İçecek, gıda takviyeleri ve kişisel bakım kategorilerinde ürünleri vardır.

OGANSIA hakkında ayrıntılı içerik için >>

ONE MORE INTERNATIONAL

Kendi sitesindeki açıklamaya göre One More Medikal San. Ve Dış Ticaret A.Ş. & OneMore Europe B.V., bundan sonra tek şirket adı altında One More International adıyla anılacaktır diye bilirtilen şirket, yerli Network Marketing şirketlerindendir. Merkezi İstanbul’dadır.

ONE MORE INTERNATIONAL hakkında ayrıntılı içerik için >>

ONLIFE

ONlife, yerli Network Marketing firmaları arasındadır.

ONLIFE hakkında ayrıntılı içerik için >>

ORGANO

Organo Gold olarak da bilinen firma, Kuzey Amerika merkezli olarak kurulmuş olan Network Marketing şirketlerindendir. 2008 yılında  kurulmuş olup 56 ülkedde faaliyetlerine devam etmektedir.

ORGANO hakkında ayrıntılı içerik için >>

ORIFLAME

2 kardeş ve arkadaşları tarafında kurulmuş olan Oriflame, yabancı bir Network Marketing şirketidir. 1967 yılında kurulmuş olan şirket, İsveç merkezli olup 60’dan fazla ülkede faaliyetlerini sürdürmektedir.

ORIFLAME hakkında ayrıntılı içerik için >>

PARVEGA

2000 yılında başlayan doğrudan satış sektöründe ki sevürenimizi, 19 yıllık tecrübemizin sonunda 04.11.2018 tarihinde Parvega İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi’ni kurarak taçlandırdık. PARVEGA Internatioanal Sn.Osman Yıldız önderliğinde kurulan yepyeni network marketing firmasıdır.

PARVEGA hakkında ayrıntılı içerik için>>

PETRA

1993 yılında üretim ve pazarlama faaliyetlerini “Petra” markası adı altına yeniden tanımlayan Petra network şirketi, Network Marketing pazarına VMS adı ile 1983 yılında başlamıştır. Kendisini Türkiye’de doğrudan satış sektörünün ilk temsilciliklerinden biri olarak tanımlayan firma, Türkiye merkezli kurulmuş yerli Network Marketing şirketlerindendir.

PETRA hakkında ayrıntılı içerik için >>

PİAFF

1980 yılında kurulan Anıl İç Giyim markası olan Piaff, Network Marketing sektörüne 2011 yılında girmiştir. Yerli Network Marketing firması olan Piaff Networking bugün, Ukrayna, Eski Sovyet Ülkeleri (Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan vb) İran, Irak, Azerbeycan, Cezayir, Fas,  Mısır, Yunanistan, Rusya, Tunus, Körfez Ülkeleri ( Kuveyt, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar,) pazarlarında faaliyetlerini sürdürdüklerini belirtmiştir.

PİAFF NETWORKING hakkında ayrıntılı içerik için >>

POXY

2008 yılından bu yana network marketing hizmeti veren firmanın temizlik ürünleri alanında başarılı çalışmaları vardır. % 100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmada yüksek karlar elde etmeniz mümkündür. Firma 300 binden fazla tüketici kapasitesine sahiptir.

POXY hakkında ayrıntılı içerik için >>

PROPA

1993 yılında Hakan Gülgün tarafından temizlik ve kozmetik alanında kurulan PH firması, ürün yelpazesini arttırmış ve sonucunda 2007 yılında”Benimpropam” adı altında Network Marketing sektörüne giriş yapmıştır. Yerli Network Marketing şirketlerindendir.

PROPA hakkında ayrıntılı içerik için >>

QNET

1998 yılında Vijay Esweran ve Japa Bismark tarafından Quest.net adıyla kurulan firma, yaptığı yatırımlardan sonra  “QNET” adını almıştır. Yabancı Network Marketing şirketlerinden olup, Malezya merkezlidir. Dünya genelinde 150’den fazla ülkede faaliyetlerini sürdürmekte olup, 2011 yılında Türkiye’de ofis açmıştır.

QNET hakkında ayrıntılı içerik için >>

REDPLUS

2015 yılında kurulmuş olan RedPlus, yerli Network Marketing firmalarından olup, merkezi İzmir’dedir.

REDPLUS hakkında ayrıntılı içerik için >>

SIBERIAN WELLNESS

Siberian Wellness 1993  yılında Rusya’nın Novosibirsk adlı şehrinde 2 genç girişimci tarafından kurulmuştur. Yabancı Network Marketing firmalarından olan şirket, 2004 yılından itibaren uluslararası bir firma haline gelmiş olup, şuan 20’den fazla ülkede temsilcilikleri vardır.

SIBERIAN WELLNESS hakkında ayrıntılı içerik için >>

SİLVA NETWORK

İstanbul merkezli olarak kurulan yerli bir Network Marketing şirketi olan Silva Network, daha önce 20 sene boyunca tekstil üzerinde tecrübesi bulunan bir firmadır.

SİLVA NETWORK hakkında ayrıntılı içerik için >>

TEKNETWORKING

Yerli Network Marketing şirketlerinden olan Teknetworking, 2006 yılında kurulmuştur.

TEKNETWORKING hakkında ayrıntılı içerik için >>

 TÜRKOBİR

Türkobir şirketi, 50 firmanın ürünlerini, Network Marketing pazarlama yöntemiyle satmak için bir araya getiren getiren Türkiye Kobiler Birliği’ne bağlı bir oluşumdur. Bu 50 firmanın oluşturduğu platform bugün yaklaşık 5 milyon kişiye ulaşmıştır.

TÜRKOBİR hakkında ayrıntılı içerik için >>

TUPPERWARE

ABD merkezli olan firmanın satışı küçük ev aletleri alanındadır. Doğrudan satış hasılatı 2017 yılında 2,2 Milyar olan Network Marketing firması her geçen gün büyümektedir.

TUPPERWARE hakkında ayrıntılı içerik için >>

TUBALIFE

Yerli sermaye ile kurulmuş olan Tubalife, 19 Mart 2015 tarihinde Bilecik merkezli olarak kurulmuş yerli Network Marketin firmalarındandır.

TUBALIFE hakkında ayrıntılı içerik için >>

VALENT TOUCH

1990 yılında kurulan Baki Durak Kuyumculuk, internet adresinden edindiğimiz bilgilere göre ürünlerini yakın zamanda network marketing yöntemiyle de satışa sunmuştur. Valent Touch, Baki Durak Kuyumculuk’a bağlı bir markadır.

VALENT TOUCH hakkında daha ayrıntılı içerik için>>

VİZYON VİTAL

Merkezi İstanbul’da olan Vizyon Vital, yerli Network Marketing şirketlerindendir.

VİZYON VİTAL hakkında ayrıntılı içerik için >>

VIAVETA

2018 yılı itibariyle Türkiye’deki faaliyetlerine başlayan Viaveta, global Network Marketing firmaları arasındadır. 54 ülkede 100 binden fazla bağımsız temsilciye sahiptir.

VIAVETA hakkında ayrıntılı içerik için >>

VIVASAN

Thomas Goettfried tarafından 1996 yılında kurulmuş olan Vivasan, İsviçre merkezli yabancı Network Marketing şirketlerindendir. Türkiye’deki faaliyetlerine 2010 yılından sonra başlamıştır.

VIVASAN hakkında ayrıntılı içerik için >>

TIENS

Tiens Group olarak da bilinen Tiens firması; Tianjin, Çin’de kurulmuştur. 190’dan fazla ülkede faaliyet gösteren firma yabancı Network MArketing şirketlerindendir. 1995 yılında Li Jinyuan tarafından kurulmuştur.

TIENS hakkında ayrıntılı içerik için >>

TIANDE

2007 yılında Rusya merkezli olarak kurulan firma, Türkiye’de 2014 yılı Ocak ayında faaliyetlerine başlamış yabancı Network Marketing şirketlerindendir.

TIANDE hakkında ayrıntılı içerik için >>

Önemli Not:

Network Marketing, diğer mesleklere nazaran, insanlara kazandırdıkları bakımından daha avantajlıdır. Ve insanların sosyo-ekonomik açıdan özgürlüğüne ulaşmalarında yasal ve ahlaklı tek yol olması nedeniyle dolandırıcılığa daha açık konumdadır. Bu nedenle, networke başlayacaksanız, düşündüğünüz firmayı; eğer başlamış iseniz, girmiş olduğunuz olduğunuz firmanızı çok iyi araştırmanızı tekrardan öneriyoruz.

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir. Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir. Mağduriyet yaşamamak adına, müşteri veya temsilci olarak katılmak istediğiniz firmayı araştırırken ilgili içerikleri de okumanızı tavsiye ederiz.

***

Hazırlamış olduğumuz bu yazımızdan sonra açılan, ya da hazırlarken atladığımız firmalar varsa, lütfen bize yorum kısmından ulaşmayı unutmayınız.

DSN 2020 Global 100 Listesi Açıklandı >>