Bugün başarılı bir iş kurmak, insanlar hakkında bilgi sahibi olmayı gerektirir.

Network Marketing Başarısının Temel Faktörleri Nelerdir

Başarı size ne ifade ediyor? Bir amaç ya da hedefin başarılmasını mı? Ya da popülerlik veya kâr elde etmenizi mi?

Bugün başarılı bir iş kurmak, insanlar hakkında bilgi sahibi olmayı gerektirir. İnsanları nasıl anladığınız çok önemli. İnsanları anlamak için onlarla yeteri kadar konuşmanız yetmez, bunun yanında onları nasıl dinleyeceğinizi de öğrenmelisiniz!

İlk anahtar,

Başarı size ne ifade ediyor? Bir amaç ya da hedefin başarılmasını mı?

Sunduğunuz şey için gerçek bir ilgi ve isteğiniz olmalı. Bu sizin işe koyulmanız gereken ilk noktadır. Daha sonra ürünleriniz gelir ve konuda da araştırmanız size bağlıdır. İstenen bir ürününüz veya hizmetiniz olmalı, bu olmadan hiçbir heyecan, hiçbir reklam çalışması elde etmeyi umduğunuz sonuçları üretemez!

Ürününüzün veya hizmetinizin ne kadar iyi olduğunu düşünüyorsanız düşünün, potansiyel müşterilerinizin ya da fırsat arayanların algıladığı değer, ürününüzün değeridir. Algı son derece önemlidir, bu da Network Marketingi bu kadar zorlaştıran faktörlerden biridir.

Başarı şansı geçmiş deneyimlere dayanmaktadır.

 

İkinci anahtar,

Günlük, konuşmak için yeteri kadar Network Marketing beklentisi olan insanlara, ihtiyacın var!

Ürünlerimiz veya hizmetlerimiz için gelen muhtemel müşteriler ya da yeni fırsatlar arayan insanlar olmadan, başarısız olmaya mahkumsunuz! Günlük, konuşmak için yeteri kadar Network Marketing beklentisi olan insanlara, ihtiyacın var! İşin ironik yanı ise, eğer tanıtım Network Marketing’in can damarıysa, insanlar neden finansal başarı istemelerine rağmen bundan kaçınıyor?  Buna zaman ayırmanız gerekir ve bunun üzerine çalışmanız gerekiyor.

Gerçekten iyi olduğunuz bir hobi ya da sporu düşünün, o şekilde mi başladınız? Doğal olarak yetenekli miydiniz yoksa bu becerileri edinip öğrenmeniz için zaman mı ayırdınız?

 

Üçüncü anahtar,

Başarınız veya başarısızlığınız, bu kanıtlanmış pazarlama süreçlerini uygulamak  için istekli olmanıza bağlıdır.

Bu, başarınızda en fazla etkiye sahip olacak alandır. Tüm potansiyel müşterilerinizi ve müşterilerinizin, satış aşamasının hangi bölümünde olduklarının bir kaydını tutun.

Başarınız veya başarısızlığınız, bu kanıtlanmış pazarlama süreçlerini uygulamak  için istekli olmanıza bağlıdır.

Network Marketing’in pazarlama başarısının asıl anahtarı, günlük olarak konuşabileceğimiz yeterli bilgiye sahip olmaktır. Etkili iletişim, sadece iyi bir iş çıkarmanız için yeterli önlemi aldığınızda gerçekleşebilir.

Network Okulu

Network Okulu

Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

Yorum Yap


Network Okulu, Network Marketing'in kapsadığı her konuda sizleri bilgilendirmek ve bu ticareti yapanlara yardımcı olmak için kurulmuştur. Dilerseniz sorularınızı sorabilir, tecrübeli ekibimizden bilgi alabilirsiniz. NetworkOkulu.net adresi hiç bir firmaya ve takıma bağlı olmamakla birlikte tamamen tarafsız bilgi paylaşma platformudur.

Mail Listemize Katılın