Network Marketing Hayatımı Tamamen Değiştirdi: CHIRISTIAN CAMILO PRADA

Christian Camilo Prada

Yüksek standartlarımız söz konusu olduğunda bile, Christian Camilo Prada’nın vizyonu daha büyük: “Amacım ‘Latin fethi”, diyor, biraz şakacı bir tavırla. “1000’in üstündeki sayıda Latin ailesinin şu an bulunduğum yere gelmesine yardım etmek istiyorum.”

Christian Camilo Prada'nın vizyonu daha büyük: “Amacım 'Latin fethi”

Christian’ın şu anda, bağımsız bir işletme sahibi olarak aylık tahmini 10.000 – 20.000 USD geliri bulunmakta.

Christian daha önce de Network Marketing yapmayı denemişti. O sırada Ana Cantera ile arkadaş oldu, ama çok az miktarda kişisel başarı elde etti.

Christian Camilo Prada Network Marketing

Geçmiş başarılarından etkilendiği ve arkadaşlığına güvendiği bir kişi olan Ana’nın resmi olarak katılabilmesi için birkaç gün bekledi. Böylece takımın bir parçası olacaktı. O sırada, Christian’ın ve eşinin bir kızı vardı. “Baba olduğumu öğrendiğimde sadece 20 yaşındaydım. Çocukken yaşadığım aynı hikâyeyi tekrar yaşamaktan kaçınacağıma yemin etmiştim.

Christian Prada Murillo family

Network Marketinge katılmam, bana çocuklarım için daha iyi bir hayat sağlama şansı verdi. ”Fırsatlara olan inancım, Network Marketing endüstrisine kuşkuyla yaklaşan müşterileri inandırmak açısından çok önemliydi.”

Christian Prada Murillo

Network Marketingde daha önce hiç başarı elde etmemiş olmasına rağmen, Christian doğal bir takım lideri olduğunu kanıtlamıştı. Christian artık Ana Cantera’nın sponsorluğunun aile için olan önemi şerefine Ana Lucia olarak anılacak ikinci kızının doğumunu heyecanla bekliyor.