Network Marketing Sayesinde Milyonlarca insanın hayatına dokunmayı başardı: Vijay Eswaran

Dato Sri Vijay Eswaran

Dato’ Sri Dr. Vijay Eswaran, hakikati ve ruhaniyeti pek çoğunun bilmediği bir tutkuyla kucaklar. Onun sıkı çalışmaya, bilgiye ve kararlılığa olan sarsılmaz inancı, dünya çapındaki networkerlara daha büyük bir başarı için ilham vermeye devam ediyor.

Dato Sri Vijay Eswaran RYTHM

Tersliklerin üstesinden gelerek bir farklılık yaratma amacıyla bürülü Dato ‘Sri Dr. Vijay, diğer liderlerin başarısız olduğu yerde başarılı oldu: Milyonlarca insanın hayatlarına dokunmayı başardı ve bunu hayatında ve işinde uygulamaya devam ediyor.

Dato ‘Sri Vijay, RYTHM felsefesini savunmasıyla tanınmıştır. (Raise Yourself To Help Mankind-İnsanlığa Yardım için Kendini Geliştir). Bu felsefe aslında gerçekler ve birilerine ulaşma prensipleri içinde yaşamayı, başkalarına da bunu teşvik etmeyi söyler. Sürekli olarak “sebat, azim ve terleme” şeklindeki temel prensibini yayarak Vijay Network Marketing’i daha yüksek bir seviyeye taşıdı.Bu seviyede artık öğrenme ve motivasyon tutkusu finansal özgürlüğe dönüşüyor.

Dato Sri Vijay Eswaran- Two Minutes From Abyss

Dato ‘Sri Vijay, ilk edebi eseri olan “In The Secret of Silence” (Sessizlik Alanında)’da uluslararası en çok satanlardan olmayı başarmış bir yazardır. Voyager dergisi ile yaptığı röportajlardan birinde, Dato ‘Sri Dr. Vijay başarı için formülünü paylaşmıştı: Yavaşlamanızı, kendinizi ve görevlerinizi değerlendirmeniz ve ilerlemenizi sağlamak için 21 gün boyunca 60 dakikalık sessizlik ve iç gözlem. Bu alıştırmanın getirdiği zihinsel disiplin, birçok uygulayan tarafından kanıtlandığı gibi hem özgürleştirici hem de ödüllendirici olabilir.

2005 yılında İngilizce olarak basılan “Sessizlik Alanında”, halihazırda Almanca, Farsça ve Bahasa Endonezya dahil olmak üzere birçok dile çevrilmiştir ve sırada düzenlenmesi beklenen birçok başka dil de var. O zamandan bu yana dört başka ilham verici cilt daha yazmıştır: In The Thinking Zone (2008), 18 Stepping Stones (2010), On The Wings Of Thought (2011),Two Minutes From the Abyss (2016). Ayrıca prestijli haber yayınlarında köşe yazıları yazmışlığı vardır.

Dato Sri Vijay Eswaran and Datin Sri Umayal

Hint kökenli Malezyalı bir aileye doğan Dato ‘Sri Vijay, genç bir yaşta sessizliği bir yaşam biçimi olarak benimseyen sevgili büyükbabası tarafından mounanın (sessizlik) mucizeleriyle ile tanıştırıldı. Eşi Datin Sri Umayal ile birlikte Malezya, Hong Kong, Londra, Tayland ve Sidney arasında yaşıyor.