Ogansia network marketing şirketi, 2015 senesinde kendi açıklamalarına göre, uluslararası alanda kaliteli ve insanlar için daha sağlıklı ürünler üreten, ihraç eden bir Türk Firması olma amacı ile kurulmuştur.

Ogansia network marketing şirketi, 2015 senesinde kendi açıklamalarına göre, uluslararası alanda kaliteli ve insanlar için daha sağlıklı ürünler üreten, ihraç eden bir Türk Firması olma amacı ile kurulmuştur. Bu amaçları doğrultusunda kısa süre içerisinde hızlı bir ilerleme kaydettiklerini de belirten firma, kendi tesislerinde üretmiş oldukları reishi mantarı içerikli ürünlerini de yurt dışına ihraç etmeye başlamıştır.

Network marketing bir tür girişimcilik şeklidir diyebiliriz. Ufak da olsa risk almayı, zaman ayırmayı ve emek koymayı gerektiren bir ticaret modelidir. Sektöre katılmış olmanız sizi zengin, anında başarılı yapmayacak. Hedeflerinize anında ulaşmanızı  sağlamayacaktır. Hayatınızın 2 ile 5 senesini planlayarak, uzun vadeli bir bakış açısı ile çalışmanızı gerektirir. Beklentilerinizi bu yönde ayarlarsanız daha az hayal kırıklığı yaşayacağınız kesindir.

https://www.instagram.com/network_okulu/

Networkokulu.net olarak içecek ve gıda takviyeleri gibi reishi mantarı içerikli ürünler alanında liderliğe oynayan Ogansia doğrudan satış firmasının kurumsal kimliğini, Ogansia üye girişi hakkında, Ogansia üyelik, sık sorulan soruları, Ogansia ürünlerini ve şirketin kazanç planını sizler için ogansia.com.tr adresinden araştırdık.

[nav id=”nedir”]

Daha öncesinde Network Marketing hakkında bilgi sahibi değilseniz YouTube Kanalımızdaki videoları izleyebilirsiniz.

Ogansia nedir?

Ogansia firması, 2015 senesinde, Bursa merkezli olarak kurulmuş, ürünlerini doğrudan satış yöntemi ile pazarlayan bir doğrudan satış firmasıdır. Ayrıca şirket Bursa’da bulunan merkez ofisinde gerek müşterilerine gerekse bayiliklerine kalite ve hizmet konusunda destek olduklarını belirtmektedir. Türkiye’de kurulan ve doğrudan satış sektörü içerisinde yerli firmalar arasında yerini alan firma ürünleri arasında özellikle reishi mantarı içerikli ürünleri ile dikkat çekmektedir.

[nav id=”kim”]

Ogansia kurumsal kimlik

Ogansia kurumsal kimlik hakkında araştırdıklarımız aşağıdadır;

Yunus Emre OGAN tarafından, Bursa merkezli olarak kurulan Ogansia firmasının asıl ismi sitesinde de belirttiği üzere Ogansia İç Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi’dir. Kendi pazarlama modeli ile ürünlerini gerek yurt içine gerekse yurt dışına gönderdiklerini ifade eden şirket, aynı zamanda sektöre de yeni bir yön vermek istediklerini belirtmiştir.

“Daha çok kazanç, daha sağlıklı bir yaşam.” felsefesi ile hareket eden firma, daha sağlıklı ve de kaliteli ürünler üreterek hem ülkemizde hem de uluslararası alanda lider network marketing şirketleri arasında olmayı hedeflemektedir. Müşterileri ve bayileri ile güçlü bağlar kurmayı bir politika haline getiren şirket, kurumsal ve sosyal sorumluluklarının da bilincinde olduklarını söylemiştir.

Asıl amaçlarının “Üretim tesislerimizde ürünlerimizin kalitesi, müşterilerimizin memnuniyeti, çevre kirliliğinin önlenmesi, çalışma alanlarında iş güvenliği ve sağlığı ilkelerine uymak. Üretmiş olduğumuz ürünlerimizde ve de üretimimizde kullanmış olduğumuz her türlü bileşen ve üretim yöntemi ile çevre kirliliğinin önlenmesi konusunda da adım atmış bulunmaktayız. Ayrıca sadece müşteri memnuniyetini düşünmek değil, üretmiş olduğumuz ürünlerimizi de Ar-Ge çalışmaları ile sürekli geliştirmeyi, yenilemeyi ve kendimizi yenileyen bir firma olmayı amaç edindik. ” diyen firma sektörde lider olmayı amaçlamaktadır.

[nav id=”üye”]

Ogansia üye girişi

Ogansia üye girişi için firmanın resmi internet sitesini kullanmanızda fayda var. “Başka bir yerden giremeyiz zaten!” dediğinizi duyar gibiyiz lakin sadece network alanında değil başka bir çok sektörde kopyalama yöntemi ile online dolandırıcılık faaliyetlerinin de arttığını, bunlar karşısında önleminizi almanızı tavsiye ediyoruz. Yanlışlıkla başka bir sayfaya girerek üye girişine yönlendiren durumlar için dikkat ediniz. Firmanın yukarıda belirttiğimiz adresine tıklayarak açılan sayfadan üye girişi yapabilirsiniz.

[nav id=”ürün”]

Ogansia ürünleri

Network marketing firmaları ve ürünleri hakkında geniş bilgiler.

Ogansia ürünleri hakkında bir çok konu merak edilmektedir. Özellikle ölümsüzlük mantarı olarak da bilinen reishi mantarı içerikli ürünlerin yurt dışında çok kullanıldığı yapılan araştırmalarda ortaya çıkmaktadır. Özellikle reishi mantarı içeren Ogansia kahvelerinin çok tutulduğunu belirten firma ürünlerini de Ogannaturel Şirketi’nin yüksek teknoloji içeren fabrikalarında üretmektedir.

Reishi mantarı içeren Ogansia kahveleri içerisinde, coffe mocha, türk kahvesi, coffe latte gibi birden çok çeşidi bulunmaktadır. Asya’da sıcak ve nemli tropikal bölgelerde yetişen bu mantar çeşidi hanedan içeceği olarak da bilinmektedir. Geçmişi biraz araştırıldığı zaman 4000 yıl önceye kadar dayandığı görülebilir. Çin, Kore ve Japonya’da çok fazla tüketilen Reishi mantarı, Doğu Tıbbı’nda temel madde olarak uzun yıllar kullanılmıştır. Ogansia kahvelerinin de tutulmasının nedenlerinden biri de bu köklü geçmişe sahip ürünün özelliği ile bağlantılıdır.

Ogansia network marketing şirketi de Reishi mantarı içerikli ürünler üreterek ve bunu kendine özgü satış yöntemiyle pazarlayarak sektöre yön vermeyi amaçlamaktadır.

[nav id=”plan”]

Ogansia kazanç planı

Network marketing firmalarının kazanç planları nelerdir?

Ogansia kazanç planı hakkında firmanın resmi sitesinde herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Firmanın resmi sitesinde bulunan iletişim bilgileri ile yine firma ile veya Ogansia üyesi bağımsız temsilciler ile iletişime geçerek hem kazanç planı hakkında hem de Ogansia ürünleri hakkında daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

[nav id=”soru”]

Ogansia hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Network marketing sıkça sorulan sorular

Ogansia’ya Nasıl Katılabilirim?

Ogansia ile Nasıl Para Kazanabilirim?

Neden Ogansia’ya Katılmalıyım?

Ogansia’nın Diğer Firmalardan Farkı Ne?

Ogansia’ya Güvenebilir Miyim?

Ogansia’nın Ürünlerine Güvenebilir Miyim?

Bu sorular hakkında verilen cevapları soru cevap bölümünden okuyabilir  ayrıca kendi cevaplarınızı da yazabilirsiniz.

Önemli not:

Ogansia hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir. Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.

Sizler de içerik hakkında herhangi bir yanlış veya değişen bir bilgi olduğunda ayrıntılı bir şekilde [email protected] adresimize mail atarak bize bilgi verebilirsiniz.(*Bu bilgiler Kasım 2019 tarihine aittir.)