Network Marketing Şirketleri: MADAM NETWORKING

Yerli Network marketing firmaları

Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA) 2018 resmi verilerine göre Network Marketing sektörü, 200 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaşmıştır. Farklı gelir gruplarından insanlar için ek gelir, finansal özgürlük ve kendi işini kurabilme gibi başlıca konularda bir umut ışığı olmuştur. Bu sektörün bu kadar büyümesi aynı zamanda şirket açmak isteyen girişimciler için de büyük fırsat oluşturmuştur. Bu şirketler insanların gelir elde etmesinin yanında, müşterilerin de kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmasına imkan tanımaktadır. Resmi verilere göre her sene %10 gibi muazzam bir büyüme ivmesine sahip olan bu sektör içerisinde, her geçen gün legal/illegal bir çok firma açılmakta, aynı zamanda da kapanmaktadır.

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmaların kurumsal kimliklerini, ürünlerini, kazanç planlarını ve firma hakkındaki sıkça sorulan soruları, “tarafsız” olarak derledik.

Network Marketing Şirket İncelemeleri: MADAM NETWORKING

1 – Kurumsal Kimlik;

Madam Network, 2017 yılında tekstil ve iç giyim sektöründe hizmet vermek üzere kurulmuştur.

Yerli Network marketing firmaları

Resmi sitesinde, firma hakkında;”Türkiye’ de doğrudan satış sektöründe “iç giyim & ev giyimi” odaklı marka olan Madam Network kaliteli giyimi uygun fiyata temsilcilerine ve müşterilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.

Sıfır sermaye sıfır risk ile, hem alırken hem de satarken para kazanmak, ekibini kurarak işini büyütmek, işini aksatmadan ek gelir kazanmak, sektörün önde gelen markalı iç giyim, pijama, ev tekstili gibi ürünleri satarak kazanç sağlayabilmenize olanak sağlıyoruz.“şekilde açıklama yapılmaktadır.

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

2 – Ürün Kategorisi;

KADIN

Atlet, Atlet Takım, Body, Eşofman Takım, Çorap, Fantezi, Gecelik, Korse, Külot, Pijama Takım, Sütyen, Sütyen Takım, Tayt, Tayt Takım, Termal, Tunik, Çeyiz Seti

ERKEK

Atlet, Body, Boxer, Eşofman Takım, Korse, Külot, Pijama Takımı, Termal, Çorap

ÇOCUK

Termal, Erkek İç Giyim, Erkek Pijama Takımı, Kız İç Giyim, Kız Pijama Takımı

KOZMETİK

Propolis Ürünleri, Ağız Bakım,El veVücut Bakımı,Makyaj,Saç Bakımı, Banyo, Duş Temizlik ,Yüz Bakım

AKSESUAR

Bere,Çanta,Saat,Takı,Tesbih,Şahmeran,Wozaj

EV YAŞAM

Mutfak Gereçleri, Perdekit

YENİ ÜRÜNLER

İş gereçleri, Atkı,Bere ,Bayan bileklik, Bayan Kombinler, Bayan Saat, Broş ,Çocuk Saati,El Bileziği, Erkek Saat ,Hal Hal, Lüx Bayan Kombin Saat, Lüx Bayan Saat, Plaj ,Sevgili Saatleri, Şahmeran, Şal-Eşarp ,Tesbih

3 – Kazanç Planı;

en çok kazandıran network marketing firmaları

Madam Network ailesine katılmak için hemen ücretsiz üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra tüm ürünleri indirimli alabilir veya indirimli aldığınız ürünlerin satışlarından %35’e varan kazanç sağlarsınız. Kariyer plan detaylarını yazının devamında inceleyebilirsiniz.

Örnek: Katalogdan 135TL lik bir sipariş aldığınızda, sistemden bu siparişi 100 TL ye alırsınız ve aradaki 35 TL parayı kazanç olarak kazanılır. Madam Network kazandıran kariyer sistemi size adaletli bir çalışma sistemi sunmaktadır. Bu sistem çalışkan Takım Kaptanlarının yükselmelerini, sosyal statülerinin artırılması ve beraberinde kazançlarının çoğalmasını hedeflemektedir. Kariyer planı yaparsanız kurduğunuz tüm ekip üyelerinin yapacağı satışlardan da prim almaya hak kazanırsınız. Kariyer hesaplamaları ayın başı ile son günü arasındaki performansı ile değerlendirilir.

ÜYE

Sisteme yeni kayıt olan veya aktif olmayan kişilerdir.

TEMSİLCİ

Bireysel satış yaparak, aldığı ürünlerden %35’e varan satış kârı ve kampanyalı ürünlerden ilave kazanç elde eder.

ASİSTAN

Alt ekip cirosu 2.500 TL nin üzerinde olan kişilerdir.(500 TL si destek ciro olmalıdır)

Ay bazında direk bağlı 3 aktif üye yaparak yada 120TL sipariş vererek aktiflik sağlamaları gerekmektedir.

Bireysel satış yaparak, aldığı ürünlerden %35’e varan satış kârı ve kampanyalı ürünlerden ilave kazanç elde eder ayrıca seviyesine göre alt ekibinden prim kazanır. Bitmedi, tek seferlik 75TL Kariyer bonusu kazanır ve kariyerini koruduğu her ay için 30 TL kariyer koruma bonusu verilir.

Bireysel satış yaparak, aldığı ürünlerden %35 satış kârı ve kampanyalı ürünlerden ilave kazanç elde eder ayrıca seviyesine göre alt ekibinden prim kazanır. Alt ekibinizden 10 kademeye kadar prim kazanabilirsiniz.

1.Kademe üyelerinizin yapmış olduğu satışların % 5’ini prim olarak kazanacaksınız.

1.kademe Üyelerinizin alt üyeleri yani 2.kademe alt üyeleriniz satış yaptığında onların satışlarından % 4 prim kazanacaksınız

2.Kademe üyelerinizin alt üyelerinin yani 3.kademe alt üyelerinizin yaptığı satışlardan % 3 prim kazanacaksınız.

3.Kademe üyelerinizin alt üyelerinden yani 4.Kademe üyelerinizin yaptığı satışlardan % 2 Prim kazanacaksınız.

4.Kademe üyelerinizin alt üyelerinden yani 5.Kademe üyelerinizin yaptığı satışlardan da % 1 Prim kazanacaksınız.

5.Kademe üyelerinizin alt üyelerinden yani 6.Kademe üyelerinizin yaptığı satışlardan da % 0,5 Prim kazanacaksınız.

6.Kademe üyelerinizin alt üyelerinden yani 7.Kademe üyelerinizin yaptığı satışlardan da % 0,5 Prim kazanacaksınız.

7.Kademe üyelerinizin alt üyelerinden yani 8.Kademe üyelerinizin yaptığı satışlardan da % 0,5 Prim kazanacaksınız.

8.Kademe üyelerinizin alt üyelerinden yani 9.Kademe üyelerinizin yaptığı satışlardan da % 0,5 Prim kazanacaksınız.

9.Kademe üyelerinizin alt üyelerinden yani 10.Kademe üyelerinizin yaptığı satışlardan da % 0,5 Prim kazanacaksınız.

Örnek: Siz 10 üye yaptınız ve bu üyelerinizin her biri sistemden 150 TL’lik ürün aldı.

150 TL X 10 üye = 1.500 TL – Kazancınız % 5 = 75 TL

Örnek:

1.Kademe üyelerinizin her biri de 10’ar tane yeni üye yapmış olsun. Toplamda 100 adet 2.Kademe alt üyeniz bulunacak.

Bu ikinci Kademe üyelerin her biri 150 TL’lik ürün aldığında toplam 15.000 TL olacak. Sizin kazancınız % 4 yani 600 TL.

100 adet 2.Kademe üyenizin olduğu varsaymıştık. Şimdi bu üyelerin her biri de 10’ar alt üye kaydetmiş olsun.

Böylece 100 x 10 = 1.000 adet 3. Kademe üyeniz olacak. Bu 1.000 üyenin her birinin 150 TL mal alımı yaptığını hesaplarsak 1.000 üye X 150 TL = 150.000 TL % 3 Prim hakkınız olduğundan Kazancınız % 3 = 4.500 TL olacak.

Bu sayede her ay elinize 6.000 TL’den fazla para geçebilir. Bu tamamen size bağlı… Sınır yok!

Kariyer bonusları için detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

DANIŞMAN

Alt ekip cirosu 5.000 TL nin üzerinde olan kişilerdir.(500 TL si destek ciro olmalıdır)

Ay bazında direk bağlı 3 aktif üye yaparak yada 120TL sipariş vererek aktiflik sağlamaları gerekmektedir.

Bireysel satış yaparak, aldığı ürünlerden %35’e varan satış kârı ve kampanyalı ürünlerden ilave kazanç elde eder ayrıca seviyesine göre alt ekibinden prim kazanır. Bitmedi, 150TL Kariyer bonusu kazanır ve kariyerini koruduğu her ay için 30TL Kariyer koruma bonusu verilir. Yani satış ve prim kazancının yanı sıra 150+30=180TL düzenli aylık almış olur.

Kariyer bonusları için detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

UZMAN

Alt ekip cirosu 7.500TL nin üzerinde olan kişilerdir.(500 TL si destek ciro olmalıdır)

Ay bazında direk bağlı 3 aktif üye yaparak yada 120TL sipariş vererek aktiflik sağlamaları gerekmektedir.

Bireysel satış yaparak, aldığı ürünlerden %35’e varan satış kârı ve kampanyalı ürünlerden ilave kazanç elde eder ayrıca seviyesine göre alt ekibinden prim kazanır. Bitmedi, 200 TL Kariyer bonusu kazanır ve kariyerini koruduğu her ay için 40TL Kariyer koruma bonusu verilir. Yani satış ve prim kazancının yanı sıra 200+40=240TL düzenli aylık almış olur.

Kariyer bonusları için detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

TAKIM ÖNCÜSÜ

Alt ekip cirosu 10.000TL nin üzerinde olan kişilerdir.(500 TL si destek ciro olmalıdır)

Ay bazında direk bağlı 3 aktif üye yaparak yada 120TL sipariş vererek aktiflik sağlamaları gerekmektedir.

Bireysel satış yaparak, aldığı ürünlerden %35’e satış kârı ve kampanyalı ürünlerden ilave kazanç elde eder ayrıca seviyesine göre alt ekibinden prim kazanır. Bitmedi, 250TL Kariyer bonusu kazanır ve kariyerini koruduğu her ay için 50TL Kariyer koruma bonusu verilir. Yani satış ve prim kazancının yanı sıra 250+50=300TL düzenli aylık almış olur.

Kariyer bonusları için detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Not: Kariyer sistemimizde Liderlik ve üstü kariyer sahipleri için aylık maaş verilmektedir. Bu maaşların düzenli devam etmesi için kişilerin 6 ay içinde bir üst kariyere geçmeleri istenmektedir. 6 ay içinde bir üst kariyere geçemeyen kişiler kariyerden düşürülmez ve aylık maaş almaya devam ederler. Aktiflik şartları ve destek ciro(yan kol cirosu) kariyer almak için çok önemlidir.

LİDER

Alt ekipde 2 Takım Öncüsü olan kişilerdir. Ay bazında direk bağlı 3 aktif üye yaparak yada 120TL sipariş vererek aktiflik sağlamaları gerekmektedir.

Bireysel satış yaparak, aldığı ürünlerden %35’e varan satış kârı ve kampanyalı ürünlerden ilave kazanç elde eder ayrıca seviyesine göre alt ekibinden prim kazanır. Bitmedi, kariyer şartlarını koruduğu her ay düzenli 375TL maaş kazanır ve kariyerini koruduğu her ay için 50TL Kariyer koruma bonusu verilir. Yani satış ve prim kazancının yanı sıra 375+50=425TL düzenli aylık almış olur.

ALTIN LİDER

Alt ekipde 3 Takım Öncüsü olan kişilerdir. Ay bazında direk bağlı 3 aktif üye yaparak yada 120TL sipariş vererek aktiflik sağlamaları gerekmektedir.

Bireysel satış yaparak, aldığı ürünlerden %35’e varan satış kârı ve kampanyalı ürünlerden ilave kazanç elde eder ayrıca seviyesine göre alt ekibinden prim kazanır. Bitmedi, kariyer şartlarını koruduğu her ay düzenli 525TL maaş kazanır ve kariyerini koruduğu her ay için 60TL kariyer koruma bonusu verilir. Yani satış ve prim kazancının yanı sıra 525+60=585TL düzenli aylık almış olur.

ZÜMRÜT LİDER

Alt ekipde 4 Takım Öncüsü olan kişilerdir. Ay bazında direk bağlı 3 aktif üye yaparak yada 120TL sipariş vererek aktiflik sağlamaları gerekmektedir.

Bireysel satış yaparak, aldığı ürünlerden %35’e varan satış kârı ve kampanyalı ürünlerden ilave kazanç elde eder ayrıca seviyesine göre alt ekibinden prim kazanır. Bitmedi, kariyer şartlarını koruduğu her ay düzenli 750TL maaş kazanır ve kariyerini koruduğu her ay için 70 TL kariyer koruma bonusu verilir. Yani satış ve prim kazancının yanı sıra 750+70=820TL düzenli aylık almış olur.

ELMAS LİDER

Alt ekipde 5 Takım Öncüsü olan kişilerdir. Ay bazında direk bağlı 3 aktif üye yaparak yada 120TL sipariş vererek aktiflik sağlamaları gerekmektedir.

Bireysel satış yaparak, aldığı ürünlerden %35’e varan satış kârı ve kampanyalı ürünlerden ilave kazanç elde eder ayrıca seviyesine göre alt ekibinden prim kazanır. Bitmedi, kariyer şartlarını koruduğu her ay düzenli 875TL maaş kazanır ve kariyerini koruduğu her ay için 80TL kariyer koruma bonusu verilir. Yani satış ve prim kazancının yanı sıra 875+80=955TL düzenli aylık almış olur.

DİREKTÖR

Alt ekipde 3 Lider olan kişilerdir. Ay bazında direk bağlı 3 aktif üye yaparak yada 120TL sipariş vererek aktiflik sağlamaları gerekmektedir.

Bireysel satış yaparak, aldığı ürünlerden %35’e varan satış kârı ve kampanyalı ürünlerden ilave kazanç elde eder ayrıca seviyesine göre alt ekibinden prim kazanır. Bitmedi, kariyer şartlarını koruduğu her ay düzenli 1.500TL maaş kazanır ve kariyerini koruduğu her ay için 80TL kariyer koruma bonusu verilir. Yani satış ve prim kazancının yanı sıra 1.500+80=1.580TL düzenli aylık almış olur.

ALTIN DİREKTÖR

Alt ekipde 4 Lider olan kişilerdir. Ay bazında direk bağlı 3 aktif üye yaparak yada 120TL sipariş vererek aktiflik sağlamaları gerekmektedir.

Bireysel satış yaparak, aldığı ürünlerden %35’e varan satış kârı ve kampanyalı ürünlerden ilave kazanç elde eder ayrıca seviyesine göre alt ekibinden prim kazanır. Bitmedi, kariyer şartlarını koruduğu her ay düzenli 2.000TL maaş kazanır ve kariyerini koruduğu her ay için 100TL kariyer koruma bonusu verilir. Yani satış ve prim kazancının yanı sıra 2.000+100=2.100TL düzenli aylık almış olur.

ZÜMRÜT DİREKTÖR

Alt ekipde 5 Lider olan kişilerdir. Ay bazında direk bağlı 3 aktif üye yaparak yada 120TL sipariş vererek aktiflik sağlamaları gerekmektedir.

Bireysel satış yaparak, aldığı ürünlerden %35’e varan satış kârı ve kampanyalı ürünlerden ilave kazanç elde eder ayrıca seviyesine göre alt ekibinden prim kazanır. Bitmedi, kariyer şartlarını koruduğu her ay düzenli 2.500TL maaş kazanır ve kariyerini koruduğu her ay için 100TL kariyer koruma bonusu verilir. Yani satış ve prim kazancının yanı sıra 2.500+100=2.600TL düzenli aylık almış olur.

ELMAS DİREKTÖR

Alt ekipde 3 Direktör olan kişilerdir. Ay bazında direk bağlı 3 aktif üye yaparak yada 120TL sipariş vererek aktiflik sağlamaları gerekmektedir.

Bireysel satış yaparak, aldığı ürünlerden %35’e varan satış kârı ve kampanyalı ürünlerden ilave kazanç elde eder ayrıca seviyesine göre alt ekibinden prim kazanır. Bitmedi, kariyer şartlarını koruduğu her ay düzenli 3.500TL maaş kazanır ve kariyerini koruduğu her ay için 100TL kariyer koruma bonusu verilir. Yani satış ve prim kazancının yanı sıra 3.500+100=3.650TL düzenli aylık almış olur.

KORDİNATÖR

Alt ekipde 5 Direktör olan kişilerdir. Ay bazında direk bağlı 3 aktif üye yaparak yada 120TL sipariş vererek aktiflik sağlamaları gerekmektedir.

Bireysel satış yaparak, aldığı ürünlerden %35’e varan satış kârı ve kampanyalı ürünlerden ilave kazanç elde eder ayrıca seviyesine göre alt ekibinden prim kazanır. Bitmedi, kariyer şartlarını koruduğu her ay düzenli 4.000TL maaş kazanır ve kariyerini koruduğu her ay için 300TL kariyer koruma bonusu verilir. Yani satış ve prim kazancının yanı sıra 4.000+300=4.300TL düzenli aylık almış olur.

YILDIZ KOORDİNATÖR

Alt ekipde 10 Direktör olan kişilerdir. Ay bazında direk bağlı 3 aktif üye yaparak yada 120TL sipariş vererek aktiflik sağlamaları gerekmektedir.

Bireysel satış yaparak, aldığı ürünlerden %35’e varan satış kârı ve kampanyalı ürünlerden ilave kazanç elde eder ayrıca seviyesine göre alt ekibinden prim kazanır. Bitmedi, kariyer şartlarını koruduğu her ay düzenli 5.000TL maaş kazanır ve kariyerini koruduğu her ay için 500TL kariyer koruma bonusu verilir. Yani satış ve prim kazancının yanı sıra 5.000+500=5.500TL düzenli aylık almış olur.

Önemli Notlar:

– Kariyer sistemimizde Liderlik ve üstü kariyer sahipleri için aylık maaş verilmektedir. Bu maaşların düzenli devam etmesi için kişilerin 6 ay içinde bir üst kariyere geçmeleri istenmektedir. 6 ay içinde bir üst kariyere geçemeyen kişiler br alt kariyere düşürülür ve o kariyerin aylık maaşını almaya devam ederler. Aktiflik şartları ve destek ciro(yan kol cirosu) kariyer almak için çok önemlidir.

– Sistemimizde prim kazanımları alt ekiplerin gerçek satış tutarlarından oluşmaktadır. Verilen siparişten varsa iadesi düşülerek kalan tutar üzerinden prim hesabınıza aktarılır.

– Sistemimizde Ekip Primini Haketmek için Aktif olmak gerekmektedir. Aktif olmak direk bağlı 2 üyenin en az 120 TL sipariş girmesi ile olmaktadır. 120 TL altındaki siparişlerde sistem kişiyi sanal sayacaktır. Aktif olmayan kişi pasif üye statüsündedir. Hiçbir kazanımı olmaz.

– Kariyer sistemine göre alt ekiplerinden bir üyesi kendi kariyerini geçerse o üye ve ekibinden prim kazancı elde edemez. bonusları ve ödülleri alamaz. Diğer kollardan prim kazancını hak eder. alt ekibinden bir üyesi Aynı kariyerde olursa ekip primini hakeder, bonusları ve ödülleri alamaz.

– Hakedilen ekip primleri ve kariyer bonus bedelleri her ayın 16 sınde kullanımınız için sistem hesabınıza aktarır. Hesabınızdaki bedeli siparişleriniz de kullanabilir yada banka hesabınıza isteyebilirsiniz.

– Nakit Prim Ödemelerimiz her ayın 16 sında mesai gününde yapılmaktadır. Hak ediş prim tutarı 125 TL ve üzerinde olan Takım Kaptanları ayın 16 sındaki talepleri doğrultusunda sistemdeki hesap bilgilerine ödemeleri gönderilir. Nakit ödemelerde %15 stopaj kesintisi uygulanır. Bu bedel sizin adınıza düzenlenen gider pusulası ile vergi dairesine ödenir.

– İadesi yapılan bir ürünün defolu çıkması durumunda temsilciye aynı ürünün sağlamı gönderilir. Değişimlerde ürün bedeli cariye işlenir. Kişi sonraki siparişinde iade alacağını düşüp kalan sipariş tutarını öder.

– Sistemdeki iade alacakları aktiflik şartı ile her hangi bir kampanya veya ücretsiz kargo limitine etki etmez. Örnek; 110 TL sipariş giren bir takım öncümüz 20 TL iade alacağı kullanırsa aktif sayılmaz, 120 TL limitli bir kampanyadan yararlanamaz, 120 TL olan ücretsiz kargo imkanından faydalanamaz.

4 – Sıkça Sorulan Sorular;

network marketing firma soruları

 Nasıl üye olabilirim? Üyelik ücreti var mı?

Sitemizdeki “ÜYE OL” bölümünde bilgilerinizi doldurarak kolayca aktif üyeliğinizi başlatabilirsiniz. Madam Network sisteminde üyelik ücreti YOKTUR.

Üye olduktan sonra nasıl kazanç sağlayabilirim?

Madam Network sisteminde “doğrudan satış yöntemiyle” katalogtan ürün satışı yapılmaktadır. Ücretsiz kataloğumuzu temin ederek yapacağınız satışlardan kar elde edebilirsiniz. Ayrıca kendi ekibinizi kurarak onların yapacağı satışlardan da prim elde ederek kazancınızı katlayabilirsiniz.

Nasıl sipariş verebilirim?

Siparişlerinizi web sitemizdeki “GİRİŞ YAP” bölümünden giriş yaparak sistem üzerinden oluşturabilirsiniz.

İsterseniz 0850 303 2636 numaralı Sipariş Hattı’nı arayarak yada WhatsApp sipariş hattından siparişlerinizi temsilcilerimize iletebilirsiniz.

Siparişlerimin ödemesini nasıl yapacağım?

Verdiğiniz siparişlerin ödemesini üyelik sistemi üzerinden kredi kartı ile taksitli şekilde ödeyebilir veya kargo teslimi esnasında kargo görevlisine nakit olarak kapınızda ödeyebilirsiniz.

Siparişlerim nasıl ve ne kadar sürede elime ulaşır?

Saat 14:30 öncesi alınan siparişler aynı gün hazırlanarak kargoya verilir. Sonrasında verilecek siparişler ise bir sonraki gün kargoya teslim edilir. Sevkiyat süreleri Türkiye’nin farklı bölgelerine göre değişmektedir. Siparişleriniz kargoya verildiğinde size SMS ile bildirim yapılır.

Temsilci sayfanızda “Siparişlerim” bölümünden de siparişlerinizi takip edebilirsiniz.

Ne kadar kargo ücreti ödeyeceğim?

120TL üzeri siparişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz, 120TL altı siparişlerinizde tüm masraflar dahil 9,90TL ücret ödersiniz.

Alt üye kaydı yapmak zorunlu mu?

Alt üye bulmak zorunlu değildir. Alt üye yapısı sizlerin kazancını arttırmak için oluşturduğumuz bir sistemdir. Alt üye oluşturarak kazancınızı arttırma imkanına kavuşursunuz.

Nasıl alt üye yapabilirim?

Madam Network sisteminde size bağlı alt üye kaydı yaparak ekibinizi kurabilir, kazancınızı katlayabilirsiniz. Alt üye kaydınızı isterseniz kendi sayfanızdan yapabilir. İsterseniz yeni üye kaydı oluşturulurken “Sponsor Üye Bul” bölümüne sizin isminizin yazılması ile sağlayabilirsiniz.

Kazandığım primleri nasıl alacağım?

Satışlarınızdan ve ekiplerinizin satışlarından hakettiğiniz primlerinizi “Prim Hareketlerim” sayfasından takip edebilirsiniz.

Aktif üyelerimizin primleri bir sonraki ayın 16’sında cari hesaplarına aktarılır. Primlerinizi isterseniz siparişlerinizde kullanabilir ve sipariş tutarından düşebilirsiniz.

Ya da 125TL üzerindeki primlerinizi talep etmeniz durumunda ayın 16’sında stopaj vergisini düşerek banka hesabınıza nakit yatırabiliriz.

Aldığım ürünleri iade edebilir miyim?

Fatura tarihinde itibaren 15 gün içinde ürünlerimizi iade edebilirsiniz.

İade işlemi için öncelikle üye sayfanızdan iade etmek istediğiniz ürünlerin yanındaki “İADE” butonuna tıklayarak ürünleri seçmelisiniz.

Çağrı merkezimiz sizlere ulaşarak gerekli yönlendirmeleri yapacaklar. İlgili ürünün faturasını ve iade açıklamasını da eklemeyi unutmayın.

Kullanılmış, deforme olmuş, ambalajsız ürünlerin iadesi gerçekleştirilmeyecektir. İade edilecek tutar ürün ulaştıktan sonra, 7,90TL kargo ücreti düşüldükten sonra cari hesabınıza aktarılacak, sonraki siparişlerinizde kullanılabileceksiniz.

Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

Eğer bir ekip üyesi iseniz öncelikle sponsorunuzu bilgilendirmelisiniz. Üyelik iptalinde herhangi bir şart veya yaptırım yoktur. İstediğiniz zaman üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. İptal işlemleri için 0850 303 2636 numaralı çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir.

Önemli not:

Madam Network hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

***

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir.Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.Mağduriyet yaşamamak adına, müşteri veya temsilci olarak katılmak istediğiniz firmayı araştırırken ilgili içerikleri de okumanızı tavsiye ederiz.

Network Marketing Nedir?

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Network Marketing Nasıl Yapılır?