Parvega International, 4 Kasım 2018 tarihinde kurulmuş olup ülkemizde faaliyet göstermekte olan yerli network marketing firmalarındandır.

Parvega International, 4 Kasım 2018 tarihinde kurulmuş olup ülkemizde faaliyet göstermekte olan yerli network marketing firmalarındandır.

Parvega nedir?
Parvega kurumsal kimliği
Parvega üyesi olmak
Parvega ürünleri 
Parvega katolog
Parvega kazanç planı
Parvega hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Network marketing sektörü gelişmiş ekonomilerde yerlerini garantiye almış sayılır. Gelişmekte olan ekonomilerde ise işsizlik ve ek gelir bakımından bulunmaz bir fırsat olarak karşımıza çıkmaktadır. Gelişmekte olan ülkeler içerisinde kendi işini kurmak isteyen insanların düşük başlangıç ücretlerinden dolayı networkü tercih ettiğini Doğrudan Satış Derneği verilerinde de rahatlıkla görmekteyiz.

https://www.instagram.com/network_okulu/

Networkokulu.net olarak özellikle gıda takviyeleri alanında liderliğe oynayan Parvega International doğrudan satış firmasının kurumsal kimliğini, Parvega girişimci girişi hakkında, Parvega katolog, üyelik, sık sorulan soruları, Parvega ürünlerini, ve şirketin kazanç planını sizler için parvega.com adresinden araştırdık.

[nav id=”nedir”]

Daha öncesinde Network Marketing hakkında bilgi sahibi değilseniz YouTube Kanalımızdaki videoları izleyebilirsiniz.

Parvega nedir?

“Parvega nedir?” sorusu Network Okulu’na gelen sorulardan biridir. 2018 senesinde Türkiye merkezli olarak kurulan firma, ürünlerini doğrudan satış pazarlama yöntemi ile satışa sunmaktadır. Yerli network marketing şirketleri arasında olan Parvega, “Doğru sistem, iyi gelecek.” sloganı ile hareket etmektedir. “Parvega nedir?” sorusuna cevap için firmanın internet sitesinde bulunan iletişim adresinden yine firma ile iletişime geçerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

[nav id=”kimlik”]

Parvega kurumsal kimliği

Parvega kurumsal kimliği hakkında ayrıntılı bilgiye firma resmi sitesinden ve internette bulunan bilgilerden ulaşabilirsiniz. Parvega kurumsal kimliği hakkında firmanın resmi sitesinde şu şekilde bahsedilmektedir;

Doğrudan satış sektöründeki macerasını, 2000 senesinde başladıklarını ve 19 senelik tecrübelerinin sonunda 4 Kasım 2018 tarihinde Parvega İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi kurarak taçlandırdıklarını belirtmiştir. Parvega Internatioanal Osman Yıldız liderliğinde 2018 senesinde kurulan yeni ve yerli network marketing şirketidir.

Profesyonel ekipleri ile Ar-Ge, sistem, yönetim, lojistik, sosyal medya gibi önemli bölümlerde 19 senelik tecrübelerini tamamen uzman bir şekilde ifade ettiklerini belirtmiştir. Doğrudan satış deneyimlerini harmanlayarak, uluslararası vizyonları sayesinde insanların geleceklerine ışık tutacak, hayatlarını değiştirecek düzgün bir sistem oluşturduklarını söylemiştir. Parvega International’ın tüm pozitifliği sizlerle olsun diyen firma, network sektöründe liderliğe oynayacaklarının altını çizmiştir.

[nav id=”üye”]

Parvega üyesi olmak

Parvega üyesi olmak hakkında şu bilgilere ulaştık. Parvega üyesi olmak için, firmanın resmi sitesine girdikten sonra sağ üstte bulunan “Distrübütör Kaydı” seçeneğine tıkladıktan sonra açılan kayıt sayfasındaki bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Parvega üyesi olmak hakkında daha ayrıntılı bilgi için firma ya da firmaya bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçebilirsiniz.

[nav id=”ürün”]

Parvega ürünleri

Network marketing firmaları ve ürünleri hakkında geniş bilgiler.

Parvega ürünleri hakkında insanlar birçok şey merak etmektedir. Parvega ürünlerinin ne olduğu, Parvega ürünlerinin özelliklerinin ne olduğu gibi bir çok konuda aslında en temel bilgiye şirketin sitesinden ulaşabilirsiniz. Parvega International ürünleri gıda takviyeleri ve sağlıklı beslenme ürünleri üzerinedir. Ürünleri arasında bulunan Parvega MRC, Kore ginsengi, propolis, spurilina ve kukumin içermekte olup, takviye edici gıdalar kategorisindedir. Ürünün açıklamasında sağlıklı yaşam için temel besin ögeleri içerdiğinden bahsedilen Parvega MRC, bağışıklık sistemini desteklemekte, güçlü antioksidanlar içermekte ve bütün vücut organlarının sağlıklı bir şekilde işlemelerine katkı sağlamaktadır diye belirtilmiştir.

[nav id=”katolog”]

Parvega katolog

Parvega katolog, firmanın sitesinde online katolog olarak da yayınlanmaktadır. Basılı katolog için ise Parvega International veya şirkete bağlı bağımsız temsilcilerle iletişime geçerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

[nav id=”plan”]

Parvega kazanç planı

Parvega kazanç planı hakkında firmanın resmi sitesinde herhangi bir  bilgiye rastlamadık. Ancak Parvega kazanç planı hakkında ayrıntılı bilgi için şirket veya şirkete bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçebilirsiniz. En doğru bilgiye bu şekilde ulaşabilir ve aynı zamanda başka sorularınıza da yanıt alabilirsiniz.

[nav id=”soru”]

Parvega hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Network marketing sıkça sorulan sorular

Parvega’ya Nasıl Katılabilirim?

Parvega ile Nasıl Para Kazanabilirim?

Neden Parvega’ya Katılmalıyım?

Parvega’nın Diğer Firmalardan Farkı Ne?

Parvega’ya Güvenebilir Miyim?

Parvega Ürünlerine Güvenebilir Miyim?

Bu sorular hakkında verilen cevapları soru cevap bölümünden okuyabilir  ayrıca kendi cevaplarınızı da yazabilirsiniz.

Önemli not:

Parvega International hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir. Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.

Sizler de içerik hakkında herhangi bir yanlış veya değişen bir bilgi olduğunda ayrıntılı bir şekilde [email protected] adresimize mail atarak bize bilgi verebilirsiniz.(*Bu bilgiler Kasım 2019 tarihine aittir.)