Qnet network marketing şirketi, Filipinler'de 1998 senesinde kurulmuştur.

Qnet network marketing şirketi, Filipinler’de 1998 senesinde kurulmuştur. Dato Vijay Eswaran ve Joseph Bismark tarafından kurulan firma ilk yılında uluslararası pazarda kendini göstermeye başlamıştır.

Qnet nedir?
Qnet kurumsal kimliği
Qnet katolog
Qnet ürünleri
Qnet Türkiye
Qnet kazanç planı
Qnet hakkında Network Okulu’na gelen sorular

ABD, Çin ve Brezilya gibi yüksek nüfusa sahip ülkelerin yanında, Türkiye nüfusuna yakın nüfuslara sahip Almanya, Kore, Fransa gibi ülkelerin de doğrudan satış sektöründe ileride olduğunu görmek, ülkemiz pazarının daha çok büyüyeceği anlamına gelmektedir.

https://www.instagram.com/network_okulu/

Networkokulu.net olarak, özellikle kendi sitesinde belirttiği üzere lifestyle, sağlıklı ürünler alanında liderliğe oynayan Qnet doğrudan satış firmasının kurumsal kimliğini, Qnet girişimci girişi hakkında, Qnet üyelik, sık sorulan soruları,  Qnet ürünlerini ve şirketin kazanç planını sizler için qnetturkiye.com.tr adresinden araştırdık.

[nav id=”nedir”]

Daha öncesinde Network Marketing hakkında bilgi sahibi değilseniz YouTube Kanalımızdaki videoları izleyebilirsiniz.

Qnet nedir?

Qnet, 1998 senesinde, Manila/Filipinler’de Vijay Eswaran ve Joseph Bismark tarafından kurulan bir network marketing firmasıdır. Firmanın sitesinden elde ettiğimiz bilgilere göre şirket ilk yılında uluslararası pazara açılma onuruna erişmiştir. Başlangıçta tek bir ürün ile başladıklarını belirten Qnet network şirketi, daha sonra ürün gamını ev ve yaşamdan kişisel bakıma, tatil paketlerinden sağlık ürünlerine kadar birçok kategoriye taşımıştır.

[nav id=”kimlik”]

Qnet kurumsal kimliği

Qnet kurumsal kimliği hakkında firma, “Doğru iş, en iyi ürün.” sloganı ile hareket ettiklerini belirterek, şuan tüm dünyada 100’den fazla ülkede bağımsız temsilciye  ulaştıklarının da altını çizmektedir. Ayrıca Qnet firması kurumsal kimliği üzerine şunları da belirtmektedir;

Qnet şirketi 1998 yılında kurulduğu günden beri tüm insanlara değer katan ve iyilik yapmak için kendini değiştir felsefesi üzerine odaklanarak bunu her şeyin üzerinde tuttuklarını, özgün ürünlerini Asya’nın şuan önde gelen network marketing şirketlerinden biri olarak kalite ve profesyonellikle ürettiklerini belirtmiştir.

Qnet olarak hem girişimciliği hem de insanların hayat standartlarını arttırmak için yardımcı olduklarını söylemiştir. Firma, iş modeli sayesinde, ülkelerdeki toplumların her kesiminden 18 yaşını doldurmuş olan kişilere en az masraf ile kendi işini kurma fırsatı tanıdıklarını belirtmiştir.

Firma üyelerini BT “Bağımsız Temsilciler” olarak belirten Qnet, kendisine bağlı bağımsız temsilcilerin azimli ve de sıkı çalışma ile finansal olarak kendi ayakları üzerinde durabildiklerini söylemiştir.

Qnet yönetimi, şirketin iki önemli felsefesi olduğunu söylemiştir: Bu iki felsefe RYTHM ve In-Service’dir.

Qnet’in kurucularına Hindistan’ın bağımsızlığını kazanmasında önemli rol oynayan büyük bir lider ve yardımsever olan Gandhi’nin hayatı, onun çalışmaları ilham oluşturmuştur. Mahatma Gandhi’nin felsefesi “Dünyaya Değer Katmak İçin Kendini Geliştir” düşüncesinin temellerini oluşturmaktadır. Ayrıca başarıya ulaşmak için, diğer insanların da başarıya ulaşmalarına yardımcı olma anlayışı, Qnet network marketing şirketinin diğer temelini oluşturmaktadır.

Kurucuları Vijay Eswaran ve Joseph Bismark bu kültürü tüm şirket çalışanlarına ve bağımsız çalışanlarına aşıladıklarını belirtmiştir. Qnet’e göre mütevazi olmak, tevazu göstermek bir liderin olmazsa olmaz özelliklerinden olmalıdır.

[nav id=”kat”]

Qnet katolog

Qnet katolog edinmek için firma ile iletişime geçmelisiniz. Ya da firmaya bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçerek Qnet katolog edinebilirsiniz.

[nav id=”ürün”]

Qnet ürünleri

Network marketing firmaları ve ürünleri hakkında geniş bilgiler.

Qnet ürünleri bugün birçok çeşitliliğe sahiptir. Qnet ilk kurulduğu 1998 senesinde sadece belli ürünlere sahipken, firmanın sitesinde belirttiği üzere, bugün doğrudan satış şirketleri arasında en fazla ürün çeşitliliğine sahip firmalar arasındadır. Ev ve yaşam, kişisel bakım ve güzellik, saatler ve takılar, sağlık ve wellness ve tatiller kategorilerinde ve bu kategorilerin türevlerinde Qnet doğrudan satış şirketinin bir çok ürünü bulunmaktadır. Ürünlerin özellikleri hakkında firmanın resmi sitesinden veya Qnet bağımsız temsilcileri ile iletişime geçerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

[nav id=”türkiye”]

Qnet Türkiye

Qnet Türkiye, ayrı bir firma gibi bilinse de aslında QNET’in franchise şirketlerinden biridir. Firmayı incelediğimiz zaman dünya çapında Qnet Türkiye gibi daha bir çok franchise olduğunu görebilirsiniz. Qnet Türkiye hakkında daha ayrıntılı bilgi için şirket ile veya şirkete bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçebilirsiniz.

[nav id=”plan”]

Qnet kazanç planı

Qnet kazanç planı hakkında, firmanın resmi sitesinde bilgi verilmektedir. Firma, kazanç planı için “Özen, Doğruluk ve Destek” fikirlerini felsefe edindiklerini belirtmektedir. Ürünleri ve hizmetleri ile kendinizi yeniden keşfedeceksiniz diyen firma ayrıca kazanç planı için de doğru sistem, en iyi ürün sloganını ilke edinmektedir. Qnet kazanç planı için şirketin sitesindeki iletişim bilgilerinden şirket ile veya şirkete bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

[nav id=”soru”]

Qnet hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Network marketing sıkça sorulan sorular

Qnet’e Nasıl Katılabilirim?

Qnet ile Nasıl Para Kazanabilirim?

Neden Qnet’e Katılmalıyım?

Qnet’in Diğer Firmalardan Farkı Ne?

Qnet’e Güvenebilir Miyim?

Qnet’in Ürünlerine Güvenebilir Miyim?

Bu sorular hakkında verilen cevapları soru cevap bölümünden okuyabilir  ayrıca kendi cevaplarınızı da yazabilirsiniz.

Qnet hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir. Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.

Sizler de içerik hakkında herhangi bir yanlış veya değişen bir bilgi olduğunda ayrıntılı bir şekilde [email protected] adresimize mail atarak bize bilgi verebilirsiniz.(*Bu bilgiler Kasım 2019 tarihine aittir.)