30 Yaşında 10 Milyon $ Kazandı: ORJAN SAELE

30 Yaşında 10 Milyon $ Kazandı Ve Bu Sadece Başlangıçtı

Orjan Saele, çalıştığı Network Marketing şirketinde 1 numaralı distribütör ve en yüksek kazanan kişi. Her ne kadar bugün her yıl bir milyon dolar kazanan bir kişi olsa da, 1997’de Randy Gage seminerine katılmak için bile borç para alması gerekiyordu. Parasız ama büyük hayallerle, geniş bir network yaratma işimizde iyi bir lider olma vizyonu vardı.

Sanırım işlerinin tıkırında gittiğini söyleyebiliriz…

Orjan Saele Network Marketing Team

Orjan, Norveç’in tüm nüfusunun (20-60 yaş arası) yüzde 20’sini destekleyen bir organizasyon kurarak işine devam etti! Oradan muazzam takımı benzer genişlemelerle İsveç, Danimarka ve Finlandiya’ya kadar genişledi. Bu adam o kadar inanılmaz hızlı ve etkili sonuçlar elde ediyordu ki, mesleğimizdeki kır şaçlı gaziler bile şok olmuştu. 30 yaşından önce yılda 1 milyon dolardan fazla kazanıyordu! Aslında 30 yaşından önce Network Marketing işinden 10 milyon dolar kazanmıştı bile. Şirketinin kazanç planının zirvesine fırladıktan sonra, Orjan kendi Network Marketing şirketinde kurucu ortak oldu. Ama hala alanda aktif, takımını büyütüyor ve destekliyor.

Orjan Saele and Hilde Rismyhr Saele

“Ailemin mali mücadelesi beni kişisel gelişim ve iş geliştirme yolculuğuna yöneltmek için motive etti. Şimdi, 20 yıl sonra, girişimci ruhum beni başkalarının servet yaratmasına yardımcı olacak bir yolculuğa götürüyor. Gelişim gösterdiğim yıllarımın zorluklarını asla unutamayacağım. Okulda dördüncü sınıf öğrencisi olarak kendi ismimi heceleyemezdim, o zaman buna aptallık denilmişti, ama bugün buna disleksi diyoruz.”

Orjan Saele-Hilde Rismyhr Saele

Orjan Saele, gerçek başarının kolayca elde edilemeyeceğine inanıyor. Bu zor bir iş. “Kişisel gelişmenin kişisel mücadelesindeki sonsuz yolda birçok hata yapıyorsunuz ve birçok başarısızlığa uğruyorsunuz. Bazen korkuyorsunuz ve kendinize sorular soruyorsunuz, “Bu çabaya değecek mi? ” “ Amacı, girişimci adaylarının yollarına devam etmesine yardımcı olmaktır çünkü o bir hedefe ulaştığı zaman, insanların kesinlikle o çabaya değer olduğunu anlayacaklarını bilir.