fbpx

Milyoner Olmak İçin Ne Biliyorsan Öğret: TODD FALCONE

Hayatının 25 yılı aşkın bir süresini Network Marketing’e adamak

Todd Falcone Network Marketing’e 22 yaşındayken üniversiteden mezun olduğu gibi başladı.

Ve… ilk birkaç yıl boyunca mücadele etmeye devam ederken aktif bir dağıtıcı olduğu zamanlar çok başarılı birkaç işletme kurdu.

Network Marketing’de başarı elde etme konusunda yürekten konuşabilmek için kendine özgü yeteneği kazandıran şey bu deneyimleri; mücadeleleri ve de zaferleriydi.

Todd Falcone’nin tüm iş kariyeri,Network Marketing’de yer aldı. Şu anda mesleğindeki 25 yılı aşkın süreyi devirirken, Todd Network Marketing’de başarılı olmak için neler gerektiğini çok iyi biliyor.

Başarılı bir Network Marketing işi oluştururken, bir distribütör olarak, alanındaki deneyimleri sayesinde tam olarak neyin işe yaradığını, neyin ise işe yaramadığını biliyor. Todd, on yılı aşkın bir süredir bağımsız bir eğitmen olarak, tüm zamanını insanların Network Marketing’de başarıyı yakalamalarına yardımcı olmak adına konuşma ve eğitimlere adıyor.

Todd, gerçek dünyadan ve kişisel deneyimlerden bahsettiği için tüm Network Marketing alanında en çok talep gören konuşmacılardan ve eğitmenlerden biridir.

Todd Falcone Network Marketing’de başarılı olmak için neler gerektiğini çok iyi biliyor.

Dünya çapında on binlerce insanın önünde düzenli olarak eğitim etkinlikleri, konferans görüşmeleri ve web seminerleri düzenliyor. Şu ana kadar 25’in üzerinde ülkede 10.000’den fazla insanla konuştu.

Network Marketing şirketi sahiplerine, koçlara danışmanlık yaparken ve en üst düzeydeki distribütörleri eğitirken, Todd, bunun için muazzam bir zaman harcıyor. Network Marketingdeki başarının temellerini yeni bireylere öğretiyor.

Todd Falcone And Eric Tippetts Network Marketing online dersler veriyor

Todd ayrıca tüm Network Marketing’deki en uzun süreli eğitimlerden birini yapıyor. 15 yılı aşkın bir süredir, her Pazartesi gecesi Network Marketing’de başarıya ulaşmak için stratejiler öğrettiği canlı bir eğitime ev sahipliği yapıyor.

Todd kendine has, yüz yüze eğitimi olan, komedi ile bezenmiş, kendine özgü tarzı ile izleyicilerinin hem güldüğü hem de aynı zamanda öğrendiği yüksek enerjili, eğlenceli ve gerçek tecrübelerle dolu bir Networker. Tüm bunlar sayesinde Todd herkesin listesinin başında.

Network Okulu
Network Okuluhttps://networkokulu.net/
Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

CEVAP VER

Yorumunuz
İsminiz

SOSYAL MEDYADA BİZ

3,014BeğenenlerBeğen
142,997TakipçilerTakip Et
4,500TakipçilerTakip Et
4,050AbonelerAbone

MUTLAKA OKUMALISIN

Öğrenciler Nasıl Verimli Bir Tatil Geçirebilir? Tatilde Neler Yapmalı?

Yarı yıl tatili veya hafta sonu tatili olsun, öğrenciler nasıl verimli bir tatil geçirebilir? Eğitim, öğrenciler için sadece okulda olmaz. Okul dışındaki sürelerde de...

İş Planınız Yoksa Yapmanız Gerekenler

Doğrudan satışta iş planı yoksa yapmanız gerekenler nelerdir? İster küçük bir işletme kuruyor olun, ister mevcut işinizi yeniden keşfetmek istiyor olun, bir iş planı...

Network Marketingde Etkili Satış Konuşması Nasıl Oluşturulur?

Network marketingde hızlı ve etkili satış konuşması nasıl oluşturulur? Satışlarınızı artırmak, organizasyonunuzu büyütmek, değişim ve gelişim için yapabileceğiniz bazı önemli aktiviteler olduğunu biliyor muydunuz? Bir...

Doğrudan Satışta Başarı İçin Etkili Bir Çalışma Rutini Oluşturma

Doğrudan satışta başarı için etkili bir çalışma rutini nasıl oluşturulur? Beklenmeyenlerle başa çıkmak, doğrudan satıcı olmanın bir gerekliliğidir. Ancak kendinizi başarıya hazırlamak için etkili...

Kötü Çalışma Alışkanlıkları Nelerdir?

Kötü çalışma alışkanlıkları, yerine yararlı alışkanlıklar edinmelisiniz. İşyeri verimliliği, üretkenlik, zaman yönetimi gibi konularda uzman olmak iyi alışkanlıklar arasındadır. Peki kötü çalışma alışkanlıkları nelerdir?...

Network Marketingde Etkili Liderlik İçin 8 İpucu

Network marketingde etkili liderlik ne demektir? Bu sektördeki yeni liderlerin yaptığı en büyük hatalardan biri, her şeyi ekipleri ve hedefleri yerine kendileri için yapmaktır....