Milyoner Olmak İçin Ne Biliyorsan Öğret: TODD FALCONE

Milyoner Olmak İçin Ne Biliyorsan Öğret: Todd Falcone

Hayatının 25 yılı aşkın bir süresini Network Marketing’e adamak

Todd Falcone Network Marketing’e 22 yaşındayken üniversiteden mezun olduğu gibi başladı.

Ve… ilk birkaç yıl boyunca mücadele etmeye devam ederken aktif bir dağıtıcı olduğu zamanlar çok başarılı birkaç işletme kurdu.

Network Marketing’de başarı elde etme konusunda yürekten konuşabilmek için kendine özgü yeteneği kazandıran şey bu deneyimleri; mücadeleleri ve de zaferleriydi.

Todd Falcone’nin tüm iş kariyeri,Network Marketing’de yer aldı. Şu anda mesleğindeki 25 yılı aşkın süreyi devirirken, Todd Network Marketing’de başarılı olmak için neler gerektiğini çok iyi biliyor.

Başarılı bir Network Marketing işi oluştururken, bir distribütör olarak, alanındaki deneyimleri sayesinde tam olarak neyin işe yaradığını, neyin ise işe yaramadığını biliyor. Todd, on yılı aşkın bir süredir bağımsız bir eğitmen olarak, tüm zamanını insanların Network Marketing’de başarıyı yakalamalarına yardımcı olmak adına konuşma ve eğitimlere adıyor.

Todd, gerçek dünyadan ve kişisel deneyimlerden bahsettiği için tüm Network Marketing alanında en çok talep gören konuşmacılardan ve eğitmenlerden biridir.

Todd Falcone Network Marketing’de başarılı olmak için neler gerektiğini çok iyi biliyor.

Dünya çapında on binlerce insanın önünde düzenli olarak eğitim etkinlikleri, konferans görüşmeleri ve web seminerleri düzenliyor. Şu ana kadar 25’in üzerinde ülkede 10.000’den fazla insanla konuştu.

Network Marketing şirketi sahiplerine, koçlara danışmanlık yaparken ve en üst düzeydeki distribütörleri eğitirken, Todd, bunun için muazzam bir zaman harcıyor. Network Marketingdeki başarının temellerini yeni bireylere öğretiyor.

Todd Falcone And Eric Tippetts Network Marketing online dersler veriyor

Todd ayrıca tüm Network Marketing’deki en uzun süreli eğitimlerden birini yapıyor. 15 yılı aşkın bir süredir, her Pazartesi gecesi Network Marketing’de başarıya ulaşmak için stratejiler öğrettiği canlı bir eğitime ev sahipliği yapıyor.

Todd kendine has, yüz yüze eğitimi olan, komedi ile bezenmiş, kendine özgü tarzı ile izleyicilerinin hem güldüğü hem de aynı zamanda öğrendiği yüksek enerjili, eğlenceli ve gerçek tecrübelerle dolu bir Networker. Tüm bunlar sayesinde Todd herkesin listesinin başında.