Başarmak İstiyorsan Bir Şeyler Yap: THOMAS TIDLUND

Bir Şeyler Yap! – THOMAS TIDLUND

Ödüllü satış ve liderlik uzmanı, uluslararası alanda tanınmış eğitmen ve koç Thomas Tidlund, dünya çapında izleyicilere ilham kaynağı oluyor. GoPro Recruiting Mastery’deki sunumları ve Network Marketing Association of Network Marketing Professionals etkinlikleri on binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşti.

Ödüllü satış ve liderlik uzmanı, uluslararası alanda tanınmış eğitmen ve koç Thomas Tidlund, dünya çapında izleyicilere ilham kaynağı oluyor.

Tony Robbins ve Sir Richard Branson gibi efsanelerle aynı sahneyi paylaşan Thomas, izleyicileriyle unutulmaz mesajlarının yanında kendileriyle (ve başkalarıyla) ilgili gördüklerini ve hissettiklerini onları değiştiren mesajları da paylaşıyor. Thomas, kendi alanında önde gelen vizyonerlerden biri olarak görülüyor. Bu yüzden, ön kapak ve 12 sayfalık bir bölümle onurlandırıldığı Networking Times (Doğrudan Satış için önde gelen bir endüstri yayını) gibi yayınlarda sık sık yer alıyor.

 

Thomas, girişimciler (özellikle lisans meznu olmayanlar ile), doğrudan satış profesyonelleri ve Networkerler ile birlikte çalışma konusunda uzmanlaşmıştır.

Thomas, sadık takipçileri için haftalık podcast’lerinin yanı sıra küresel bir kitle için sık sık telekonferanslar gerçekleştiriyor.

Thomas, girişimciler (özellikle lisans meznu olmayanlar ile), doğrudan satış profesyonelleri ve Networkerler ile birlikte çalışma konusunda uzmanlaşmıştır.

 

Hiç kimse her şeyi başaramaz, ancak herkes bir şeyler yapabilir.

ve çoğu kişi için başarının anahtarı budur… ‘BİR ŞEYLER yap’.

 Thomas Tidlund