Rolf Kipp Network Marketing Başarı Hikayesi

Ailesinin Hastalığı Milyonerliğe Götürdü: ROLF KİPP

Rolf Kipp, Haziran 1995’te Network Marketing’e katıldı.

Rolf Kipp, Rex Maughan’ın bir röportajına rastladı.

Almanya’da doğan Rolf, hayatında erken yaşta yoğun bir mücadeleye atıldı. Annesi bir böbrek hastalığı ve babası prostat kanseriyle mücadele ediyordu. Yakınları çok sayıda ilaç öneriyordu. Annesi ve babası için diyet değişiklikleri, hiçbir zaman işe yaramıyordu. Tam o sırada, bir Network Marketing firmasının kurucusu olan Rex Maughan’ın bir röportajına rastladı. Şirkete ürünleri hakkında bir soru gönderdi ve Almanya’da kendi ürünlerinin oluşturulması için onu motive eden bir pozitif geri dönüş aldı. Ebeveynlerine ürünlerini kullanmalarını söyledi ve sağlıklarında anında büyük bir gelişim gördüler. Bu Rolf’u daha da motive etti.

Rolf Kipp geçen yıl toplam 780.000 dolarlık bir kazanç sağladı

Rolf geçen yıl toplam 780.000 dolarlık bir kazanç sağladı ve şu anki yıllık Network Markenting sayesinde elde ettiği yıllık kazanç yaklaşık 9,6 milyon dolar olarak tahmin ediliyor.

Network Okulu

Network Okulu

Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

Yorum Yap


Network Okulu, Network Marketing'in kapsadığı her konuda sizleri bilgilendirmek ve bu ticareti yapanlara yardımcı olmak için kurulmuştur. Dilerseniz sorularınızı sorabilir, tecrübeli ekibimizden bilgi alabilirsiniz. NetworkOkulu.net adresi hiç bir firmaya ve takıma bağlı olmamakla birlikte tamamen tarafsız bilgi paylaşma platformudur.

Mail Listemize Katılın