Hayatımın Dönüm Noktası: TIFFANEY BEVERLY

Sahne, sihrin gerçekleştiği yerdir. Ve bu sahne her yerde olabilir. Networkerleri alıp onlara sadece sahne değil, aynı zamanda kendilerine güven duymayı ve herhangi bir duruma kolaylıkla uyum sağlama becerilerini de kazandırmayı önemsiyorum.

Sektörünüzdeki insanlarla iletişim kurmayı düşünmek, ellerinizi terletip saçlarınızı diken diken edebilir, huzur içinde uyumak yerine sizi ayakta tutabilir. Ve gecenin çirkin saatlerinde hepimiz, onunla baş edene kadar korkumuzdan küçük ve yalnız hissedebiliriz, inanın ben de hissettim. O enayiyi yere serene ve tüm insanlık için bir zafer iddia edene kadar tüm bunları düşünebiliriz.

Tiffaney Beverly Networkerleri alıp onlara sadece sahne değil, aynı zamanda kendilerine güven duymayı ve herhangi bir duruma kolaylıkla uyum sağlama becerilerini de kazandırmayı önemsiyorum

Tamam, bu biraz sert olabilir, ama neredeyse böyle. Teklif edeceğiniz bir şeyleriniz var ve başkalarının bunu bilmesi gerekiyor, ancak köşeye geri çekilirseniz banka hesabınıza bir dolar bile koyamazsınız. Biliyorum, çünkü ben de bunları yaşadım.

Her zaman yedi haneli paralar kazanmadım. Yaşadığınız aynı baskıları ben de yaşadım – alması gereken kıyafetler ve yiyecekler, bir ipotek, bir araba ödemesi ve aklına daha ne gelirse gerçekleşen tek başına bir anne… Ve bir sonraki doların nereden geleceğini bilemediğim zamanlar bile oldu.

Tiffaney Beverly Networker olmamın en önemli sebebi kızımdır

İşime başladığımdan birkaç ay sonra, yaptığım bir hatayı düzeltmek için tüm birikimlerimi kullanmam gerekiyordu. Bu beni beş kuruş parasız bıraktı ve para kazansam bile bu bana yeterli olmuyordu.Kiramda üç hane gerideydim ve takımımın en üstteki liderinden borç para istemek zorunda kalmıştım. O ve karısı bir yere gidiyorlardı. Onlara başıma neler geldiğini söylediğimde, her şeyi durdurup bana parayı yolladılar. Hayatımı kurtardılar, çünkü evden atılmak üzereydim – bir sürü giysi ve bir kanepe ile sokakta kalacaktım. Ağlıyordum, “Bunun benim için ne anlama geldiğini bilemezsiniz. Teşekkürler.”

Beni hiç yargılamadılar. Hiçbir şey sormadılar.

Tiffaney Beverly Ailemden ayrıldığımda hiçbirşeyim yoktu

Ve bunu asla unutmayacağım – yaklaşık dört ay sonraydı – çekimi aldığında yöneticim beni aradı. Bunu unutmuştu. Bana dedi ki, “Biliyorsun musun, Tiffaney, bize parayı geri ödeyen tek kişi sensin, ve işte bu yüzden şimdi harika şeyler yapacaksın.”Bu dehşet verici korkuyu bir kere yaşadım ve ondan kıl payı kurtuldum. Artık hedefime doğru ilerlemeye devam etmekten asla yılmayacağım.