NFL Yıldızlığından Milyoner Bir Networker’e: JJ BIRDEN

Son on bir yıldır, JJ profesyonel bir Networker oldu.

JJ, Portland Oregon’da doğdu ve Oregon Üniversitesi’nde bir Amerikan futbol yıldızı oldu. Büyükler tarafından futbol oynamak için çok küçük olduğu söylendikten sonra, bir kez deneyebilmek için baş futbol antrenörüne yalvardı. Bundan sonra ise ilerlemeye başladı ve Oregon Ducks için Amerikan futbolunda mükemmeli bulan ilk prototip yıldız oldu. 1988’de Long Jump’ta olimpiyat denemelerine hak kazandı. Aynı yıl, Cleveland Browns için bir NFL “Geniş Alıcısı” olarak hazırlandı.

JJ Birden NFL yıldızı

NFL’den ayrıldığından beri, JJ sağlık ve iyileşme endüstrisinde birkaç kârlı işletmeye sahip olmuş ve onları kendi işletmiştir. Nitelikli bir antrenör, girişimci, fitness danışmanı, motivasyon konuşmacısı ve üniversite profesörü Raina ile evlendikten sonra ve sekiz çocuğuna (3 biyolojik çocuğu, 5 yeğeni) baba olmaktan hayatının keyfini alıyor. Şu anda Scottsdale Arizona’da yaşıyorlar.

Son on bir yıldır, JJ BIRDEN profesyonel bir Networker oldu.

Son on bir yıldır, JJ profesyonel bir Networker oldu. Bu süre zarfında milyonerler kulübüne girdi ve dünyanın her yerinde başarılı takımlar oluşturmaya yardımcı olmaya hala devam ediyor. JJ’e , Network Marketing’de ne sevdiği sorulduğunda, “Profesyonel bir sporcu ve profesyonel bir networker olmak arasında birçok benzerlik var. Bununla birlikte, en azından Network Marketing’de, başarınızda rol oynayan şey fiziksel özellikleriniz değildir. Şanslara siz karar verir ve sonuçlara siz ulaşırsınız. Çaba ve bağlılığınız anahtar noktadır. Herkesin eşit birer fırsatı var ve bu çok adil.”

JJ BIRDEN şu anda bir Bestseller; İlk kitabını yayınladı.When Opportunity Knocks 8 Surefire Ways to Take Advantage!

JJ şu anda bir Best seller; İlk kitabını, dünyadaki her düzeydeki insana, hayatın her anında karşılarına çıkan fırsatları yakalamaları için teşvik etmek amacıyla “When Opportunity Knocks 8 Surefire Ways to Take Advantage!” adıyla yayımladı.