Yerli network şirketi olan Anatolian Network 2017 senesinde resmi olarak faaliyetlerine başlamıştır.

Anatolian Network “Her geçen gün daha iyiye,daha yüksek hedeflere…” sloganıyla yola çıkarak Ankara merkezli olarak Anatolian Group altında çalışmalarına başlamıştır. Yerli network şirketi olan Anatolian Network 2017 senesinde resmi olarak faaliyetlerine başlamıştır.

Anatolian Network nedir?
Anatolian Network kurumsal kimliği 
Anatolian Network ürünleri 
Anatolian Network katolog
Anatolian Network üye girişi
Anatolian Network kazanç planı
Anatolian Network hakkında Network Okulu’na sorulan sorular

Farklı gelir gruplarından insanlar için ek gelir, finansal özgürlük ve kendi işini kurabilme gibi başlıca konularda bir umut ışığı olmuştur. Bu sektörün bu kadar büyümesi aynı zamanda şirket açmak isteyen girişimciler için de büyük fırsat oluşturmuştur. Bu şirketler insanların gelir elde etmesinin yanında, müşterilerin de kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmasına imkan tanımaktadır. Resmi verilere göre her sene  gibi muazzam bir büyüme ivmesine sahip olan bu sektör içerisinde, her geçen gün legal/illegal bir çok firma açılmakta, aynı zamanda da kapanmaktadır.

https://www.instagram.com/network_okulu/

Networkokulu.net olarak özellikle kişisel bakım ve gıda takviyeleri alanında liderliğe oynayan Anatolian Network doğrudan satış firmasının kurumsal kimliğini, Anatolian Network girişi, üye girişi, sık sorulan soruları,  Anatolian Network ürünlerini ve şirketin kazanç planını sizler için anatoliannetwork.com.tr adresinden araştırdık.

[nav id=”ne”]

Daha öncesinde Network Marketing hakkında bilgi sahibi değilseniz YouTube Kanalımızdaki videoları izleyebilirsiniz.

Anatolian Network nedir?

Anatolin Grup adı altında kurulan Anatolian Network, Ankara merkezli olarak kurulmuştur. Ürünleri arasında gıda takviyeleri, kişisel bakım ürünleri ve türevleri ve daha bir çok kategorisi bulunan firma, Türkiye’de kurulmuş yerli network marketing şirketleri arasındadır.

Doğrudan satış endüstrisinin hızla büyümesi, insanlara iş olanağı sağlaması ve bir bakıma işsizliğe çare olması sektörün çok tutulmasını sağlamıştır. Yerli doğrudan satış firmalarının kurulması da hem pazarı yabancı firmalara kaptırmamak adına hem de rekabetçi ve de kaliteli bir ortamın kurulmasına olanak sağlamaktadır.

[nav id=”kim”]

Anatolian Network kurumsal kimliği

Kurumsal kimlik;

Anatolian Network kurumsal kimliği hakkında internetten ve de şirketin resmi sitesinden bilgi edinilebilmektedir. Araştırdığımız kadarıyla ve sitesinde de belirttiği üzere  firma, 2017 senesinde Anatolian Group adı altında faaliyetlerine başlamıştır. Bir süre boyunca başarı için kendini geliştiren, araştırma ve geliştirme çalışması yapan network marketing şirketi, 2017 senesinde artık network sektörüne giriş yapmıştır.

Sitesinde de belirttiği üzere vizyon ve misyonu doğrultusunda işin ehli bir kadro ile sektöre giriş yaptıklarını belirten firma, planlı ve düzenli bir emek,çalışma üzerine kurulduklarını vurgulamaktadır.

Ankara merkezli olarak kurulan Anatolian Network şirketi, şeffaf duruşu ve başarıya olan isteklerinden asla vazgeçmeyeceğini söylemiştir. Bağımsız temsilcilerine ve müşterilerine kapılarının sonuna kadar açık olduğunu ve bu özgüvenin de Anatolian Network vizyonundan, misyonundan geldiğini ifade etmiştir.

“Her geçen gün daha iyiye, daha yüksek hedeflere…” diyen şirket sürekli gelişmeyi, takım çalışmasını, birey olarak sorumluluğu, profesyonel liderlik düşüncesini, yaşanan teknolojik gelişmelere ayak uydurmayı ve bunu çevresiyle paylaşmayı temel alan bir zihniyet ile sektörde lider olmayı kendilerine amaç edindiklerini söylemiştir.

Geçmişten gelen klasik network marketing anlayış kalıplarının dışında ve bu alanda tamamen tek olmak için istediklerini vurgulamıştır. İnsanların hayat standartlarını arttırmak için çalışacak, teknolojik gelişmeleri de yakından takip edeceklerini söylemiştir.

“Herkese eşit fırsat herkese kaliteli ürün.” sloganı ile planlarını yaptıklarını belirten firma, rakiplerinden daha önde olacak bir firma için tüm gücüyle çalıştıklarını tekrar vurgulamıştır.

[nav id=”ürün”]

Anatolian Network ürünleri

Network marketing firmaları ve ürünleri hakkında geniş bilgiler.

Gıda takviyeleri, kişisel bakım, içecekler ve saç bakım ürünleri olarak hizmet veren Anatolian Network talepler doğrultusunda ürünlerinde güncellemeler yapmakta, hizmet sektörünü genişletmektedir. Anatolian Network ürünleri hakkında sitede yapılan açıklamada, ürünleri günümüz teknolojisi yardımı ile ürettiklerini söylemiştir. Ayrıca firma ürünlerini, insanların yaşam standartlarını arttırmaya yönelik sürekli geliştirdiklerini belirtmiştir. Ürünleri yukarıdaki kategoriler ve bu kategorilerin türevlerinden oluşmaktadır.

Şirketin resmi internet adresindeki iletişim sayfasındaki bilgilerle firma ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Anatolian Network üyeleri ile iletişime geçerek, şirketin ürünleri hakkında daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

[nav id=”katolog”]

Anatolian Network katolog

Anatolian network katologları nasıl edinebilirsiniz? Firma katologlar konusunda özenli çalıştıklarını ifade etmiştir. Ayrıca katolog edinmek istiyorsanız şirket ile iletişime geçebilir veya Anatolian Network üyeleri ile iletişime geçebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almanıza yardımcı olacaklardır.

[nav id=”üye”]

Anatolian Network üye girişi

Anatolian Network üye girişi herkesin Network Okulu’na sorduğu sorulardan biridir. Bundan önce şu bilgiyi edinmekte fayda var. Tüm dünyadaki pazarların, firma üyelerinin, %74’ünü kadınlardan oluşmaktadır. Bu da süper bir sektör olduğunu göstermektedir.  Bayanların kendi işlerini kurabilme adına network, bulunmaz bir nimet olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ayrıca Anatolin Network üyeliği hakkında bilgi almak için kendi internet sitesinde yer alan iletişim bölümünden yardım alabilir ya da Anatolian Network şirketine bağlı bağımsız temsilcilerle iletişime geçerek şirkete üye olma hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

[nav id=”plan”]

Anatolian Network kazanç planı

Doğrudan satışa olan ilgi gittikçe artmaktadır. 2009 senesinde yıllık 74 milyon bağımsız üyeye ulaşan  sektör 2017 senesinde, 116 milyon temsilci ile son rekorları altetmiştir.

Kazanç Planı;

Firmanın sitesinde kazanç planı ile ilgili bir bilgilendirme bulunmamaktadır. Anatolian Network Şirketinin kazanç planı hakkında Daha fazla bilgi için bir Anatolian Network üyeleri ile irtibata geçiniz. Hem kazanç planı hakkında  hem de aklınıza gelen diğer konularda sorular sorabilirsiniz.

[nav id=”soru”]

Anatolian Network hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Network marketing sıkça sorulan sorular

Anatolian Network’e Nasıl Katılabilirim?

Anatolian Network ile Nasıl Para Kazanabilirim?

Neden Anatolian Network ‘e Katılmalıyım?

Anatolian Network’ün Diğer Firmalardan Farkı Ne?

Anatolian Network’e Güvenebilir Miyim?

Anatolian Network ‘ün Ürünlerine Güvenebilir Miyim?

Bu sorular hakkında verilen cevapları soru cevap bölümünden okuyabilir  ayrıca kendi cevaplarınızı da yazabilirsiniz.

Önemli not:

Anatolian Network hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, kendi resmi internet adresinden derlediğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir. Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.

Sizler de içerik hakkında herhangi bir yanlış veya değişen bir bilgi olduğunda ayrıntılı bir şekilde [email protected] adresimize mail atarak bize bilgi verebilirsiniz.(*Bu bilgiler Kasım 2019 tarihine aittir.)