Network Marketing Şirketleri: ANATOLIAN NETWORK

Network Marketing Şirketleri

Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA) 2018 resmi verilerine göre Network Marketing sektörü, 200 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaşmıştır. Farklı gelir gruplarından insanlar için ek gelir, finansal özgürlük ve kendi işini kurabilme gibi başlıca konularda bir umut ışığı olmuştur. Bu sektörün bu kadar büyümesi aynı zamanda şirket açmak isteyen girişimciler için de büyük fırsat oluşturmuştur. Bu şirketler insanların gelir elde etmesinin yanında, müşterilerin de kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmasına imkan tanımaktadır. Resmi verilere göre her sene %10 gibi muazzam bir büyüme ivmesine sahip olan bu sektör içerisinde, her geçen gün legal/illegal bir çok firma açılmakta, aynı zamanda da kapanmaktadır.

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmaların kurumsal kimliklerini, ürünlerini, kazanç planlarını ve firma hakkındaki sıkça sorulan soruları, “tarafsız” olarak derledik.

Network Marketing Şirket İncelemeleri: ANATOLIAN NETWORK

1 – Kurumsal Kimlik;

Anatolian Network, 2017 senesinde Anatolian Group bünyesinde kurulmuş yerli bir Network Marketing firmasıdır.

Anatolian Network Yerel network marketing Firması

Resmi sitesinde, firma hakkında; “İçerisinde birçok firmayı barındıran Anatolian Group bünyesinde kurulmuş olan Anatolian Network firması, bir yıllık AR-GE süresinden sonra 2017 yılında faaliyetlerine başlamıştır.

Profesyonel ve deneyimli bir kadro ile yola çıkan firmamız vizyon ve misyonuna uyarak planlı bir çalışma üzerine kurulmuştur. Ankara merkezli firmamız, tıpkı şirketin diğer firmalarında kuruluşlarında olduğu gibi şeffaflık ve başarıdan asla taviz vermeden yoluna devam edecektir. Firmamız Anatolian Group güvencesiyle, siz değerli aile bireylerine kapılarını sonuna kadar açmaktadır.

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

Her geçen gün daha iyiye, daha yüksek hedeflere…

Misyon,

Network Marketing planımızı profesyonel bir şekilde dizayn ederek sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere ayak uydurmayı ve paylaşmayı esas alan bir anlayışla sektörde lider bir kuruluş olmayı kendimize misyon edindik.

Klasik Network Marketing anlayışının dışında alanımızda en iyisi olmak için aile bireylerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yaşam kalitesinin yükselmesi ve bununla ilgili yenilikleri takip eden bir çizgimiz olacaktır. Durmaksızın yola devam eden bir anlayışla kendine her geçen gün yeni değerler ekleyen “Herkese eşit fırsat, herkese kaliteli ürün” anlayışı ile hareket edip sahip olduğu değerleri geliştirmek için her geçen gün çalışan, faaliyet alanındaki firmalardan bir adım önde olarak onlara örnek olmayı hedefleyen bir şirket olmayı HEDEFLEDİK.” şeklinde açıklama yapılmaktadır.

2 – Ürün Kategorisi;

network marketing ürünleri

Gıda takviyeleri, kişisel bakım, içecekler ve saç bakım ürünleri.

3 – Kazanç Planı;

en çok kazandıran network marketing firmaları

Firmanın sitesinde kazanç planı ile ilgili bir bilgilendirme bulunmamaktadır. Daha fazla bilgi için bir Anatolian Network firması bağımsız temsilcisi ile irtibata geçiniz.

4 – Sıkça Sorulan Sorular;

network marketing firma soruları

Firmanın sitesinde “Sıkça Sorulan Sorular” ile ilgili bilgilendirme bulunmamaktadır.

Önemli not:

Anatolian Network hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

***

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir.Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.Mağduriyet yaşamamak adına, müşteri veya temsilci olarak katılmak istediğiniz firmayı araştırırken ilgili içerikleri de okumanızı tavsiye ederiz.

Network Marketing Nedir?

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Network Marketing Nasıl Yapılır?