Milyar Dolarlık Organizasyona Ulaşan Başarı Hikayesi: SARAH ROBBINS

ANAOKULU ÖĞRETMENLİĞİNDEN YILDA $ 2 MİLYAR KAZANAN BİR TAKIMA.

Sarah Robbins, sahibi olduğu doğrudan satış şirketinin 1 numaralı distribütörü ve şirketin en çok kazanan kişisi. Ekibi şu anda yılda 2 milyar dolarlık satış yapıyor.

Sarah Robbins, sahibi olduğu doğrudan satış şirketinin 1 numaralı distribütörü

Robbins aslında bir öğretmendi. Anaokulundaki ve birinci sınıftaki öğrencilere ders vermeyi sevse de zorlu ekonomik şartlardan dolayı işini kaybetmişti. Bölgesel ekonomiden etkilenen kocasının işi de peyzaj mühendisliğiydi. Bir gün daha fazla gelir elde etmeye karar verdiler ve yaptıkları araştırmalar onları doğrudan satışa yönlendirdi. Öğretmenlik kariyeri sırasında Sarah doğrudan satışta part-time çalışmalarına başladı. İlk başta içinde bulunduğu durum hakkında çok şüpheliydi.

“Kötü bir maddi durumda yaşayan 20’lerinde eski utangaç bir öğretmen, network marketing alanında nasıl bir başarı bulabilir? Daha sonra bu iş modelinin güzel yanını öğrendim. Bu model sıradan bir insanı alır ve olağanüstü sonuçlar elde etmek için onlara yardımcı olur!”

SARAH ROBBİNS 29 yaşındayken, Doğrudan Satış işinde altı haneli AYLIK bir gelir elde ediyordu.

 

O öğretim yılı sonuna kadar aldığı öğretmenlik maaşından daha fazla kazandı ve bu sayede öğretmenlikten emekli olabildi. 29 yaşındayken, Doğrudan Satış işinde altı haneli AYLIK bir gelir elde ediyordu.

 

Olması gerekenden 35 yıl önce kocası Phil’i inşaat işinden emekli etti, bu yüzden artık işlerini birlikte sürdürebiliyorlar. Bugün, şirketlerinde en çok kazanan kişi onlar ve dünyayı birlikte gezmekten büyük keyif alıyorlar.

 

En iyi kısmı? Phil ve Sarah artık başkalarına yardım etmek için ömür boyu sürecek tutkularını yerine getiriyorlar. Doğrudan Satış işinin onlara sağladığı zaman ve kaynaklardan dolayı, Hindistan’da birkaç yetimhane inşa edebildiler.

 

Hayatları pek çok yönden değişti. Daha da şaşırtıcı olan şey, işlerini büyüterek değişen hayatları görmek. “Öğretmen olarak çok büyük bir etkim oluyordu. Bugün binlerce hayatı etkileyebiliyorum ve insanlara hayallerini süsleyen hayatlarını nasıl inşa edebileceklerini öğretebiliyorum. Biz herkesin Amerikan rüyasını yaşayabileceğinin kanıtıyız.”

Rock Your Network Marketing Business

 

Eski bir öğretmen olarak, Sarah’ın şimdi işinin büyümesine yardımcı olmak adına başkalarına onu başarıya götüren sistemini paylaşmak için bir tutkusu var. En iyi uygulamalarını çok satan kitabı Rock Your Network Marketing Business’da paylaşıyor! “