fbpx

Bu Hatayı Sakın Yapmayın: BEN STURTEVANT

1997 yılından beri Network Marketingde yer alıyorum. Network Marketingle tanışmam 19 yaşındayken kız arkadaşımın babası sayesinde oldu.

O zamanlar gerçekten bu konuda hiçbir şey bilmiyordum. Sadece adamın kızını çok seviyordum ve bir göz atmam için beni bir toplantıya çağırdığında “Eğer kızıyla çıkmaya devam etmek istiyorsam gitmeliyim sanırım” diye düşündüm.

Ben Sturtevant

O gece eve gittim ve 745 $ ‘lık bir kredi kartı borcu oluşturdum (geri ödeme imkanım asla olmayacaktı) ve Network Marketingde yolculuğuma başladım.

Önümüzdeki 3 yıl boyunca onu bir hobi olarak gördüm ve bana bir tane  ödeme yaptı. Diğer bir deyişle, yaptığımdan daha fazlasını harcadım. Aslında, 3 sene sonra, işimde 24 kişi çalışıyordu ve bunlardan 23’üne katılmaları için ödeme yaptım (bunu sakın yapmayın).

En iyi başlangıcı yapmadığımı gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ve neden olduğuna dair mazeretler ile sizi sıkmayacağım. Gerçek şu ki, işimi yeterince ciddiye almadım ve hayatımda yeterince büyük bir öncelik vermedim.

1997 yılından beri Network Marketingde yer alıyorum. Network Marketingle tanışmam 19 yaşındayken kız arkadaşımın babası sayesinde oldu. (Bu arada, o kadın şu anda eşim)

O zaman işler benim için değişti. Başarısız olma “nedenimi” buldum ve karıma bu işi ciddiye almaya başladığımda çocuklarımızla kendi evimizde olacağımıza söz verdim.

3 yıl boyunca çalıştığım aynı şirketle devam edip çok daha fazla çalışmaya karar verdim. PT’deki haftada 50 saatlik işimin yanında Network Marketingdeki işimde haftada 30 ile 40 saat çalıştım. 14 ay içindeki bütün çabalarımla eşimle benim gelirim eşitlendi.

Tabii ki, hiçbir başarı öyküsü bazı sıkıntılar olmadan olmaz. 2004 yılında Network Marketing firması Network Marketing bölümünü kapatmayı kararlaştırdı. Duygusal olarak yıkıldım ve hayatım bittiğini düşündüm. Neyse ki pes etmedim. Başarılı olmayı ve ilerlemeyi kendime taahhüt ettim. O zamandan beri 50.000’den fazla ekip kurdum ve milyonlarca dolar gelir elde ettim.

Ben Sturtevant - Asla Yapmayın 2

Network Okulu
Network Okuluhttps://networkokulu.net/
Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

CEVAP VER

Yorumunuz
İsminiz

SOSYAL MEDYADA BİZ

2,945BeğenenlerBeğen
117,507TakipçilerTakip Et
4,358TakipçilerTakip Et
4,050AbonelerAbone

MUTLAKA OKUMALISIN

Doğrudan Satışta İnancınızı Nasıl Artırabilirsiniz?

Doğrudan satışa olan inancınızı nasıl inşa ediyorsunuz? Başarının gerçek anahtarı nedir? Doğrudan satış başarısı için inanç son derece önemlidir. Size inancın "birine veya bir...

Öğretmenlerde Tükenmişlik Sendromunu Önlemenin 5 Yolu

Eğitim öğretim hayatında tükenmişlik sendromu, öğrencilerde olduğu kadar öğretmenlerde de görülmektedir. Ders planları, test gereksinimleri, değişen ülke standartları ve ebeveynlerden gelen çağrılar: öğretmenin tükenmişliği...

30 Yaşın Altındaki Milyonerlerde Ortak Olan 8 Özellik

Genç milyonerler arasındaki ortak özellikleri biliyor musunuz? Bazı insanlar emeklilikle milyoner statüsüne ulaşma umuduyla hayatları boyunca sıkı çalışır, cimrilik eder ve biriktirir. Milyoner olmak...

Network Marketing Kariyerinizde Sürdürülebilir Bir Başarı İçin 9 Kural

Network marketingde kariyer yapmaya karar verdiyseniz, sürdürülebilir bir başarı yakalamayı hedefleriz. Network marketingde sürdürülebilir başarı sırrını sorduğumuzda ise birçok konudan bahsedilebilir. Başarılı olmak için genelin...

Başarılı Ve Mutlu Yönetici Olmanın 17 Sırrı

Başarılı ve mutlu bir yönetici nasıl olunur? Eğer iş dünyası içerisinde iseniz ve kariyer basamaklarını kovalıyorsanız, üretkenlik, verimlilik, liderlik gibi konularda kesinlikle kendinizi geliştirmeniz...

Network Marketingde Başkalarını Nasıl Başarıya Ulaştırabilirsiniz?

Network marketingde başarı için başkalarının başarısına nasıl katkıda bulunabilirsiniz? Bu büyük sektörde üstesinden gelmeniz gereken en büyük zorluklardan biri, başkaları için kendileri için istediklerinden...