Bu Hatayı Sakın Yapmayın: BEN STURTEVANT

1997 yılından beri Network Marketingde yer alıyorum. Network Marketingle tanışmam 19 yaşındayken kız arkadaşımın babası sayesinde oldu.

O zamanlar gerçekten bu konuda hiçbir şey bilmiyordum. Sadece adamın kızını çok seviyordum ve bir göz atmam için beni bir toplantıya çağırdığında “Eğer kızıyla çıkmaya devam etmek istiyorsam gitmeliyim sanırım” diye düşündüm.

Ben Sturtevant

O gece eve gittim ve 745 $ ‘lık bir kredi kartı borcu oluşturdum (geri ödeme imkanım asla olmayacaktı) ve Network Marketingde yolculuğuma başladım.

Önümüzdeki 3 yıl boyunca onu bir hobi olarak gördüm ve bana bir tane  ödeme yaptı. Diğer bir deyişle, yaptığımdan daha fazlasını harcadım. Aslında, 3 sene sonra, işimde 24 kişi çalışıyordu ve bunlardan 23’üne katılmaları için ödeme yaptım (bunu sakın yapmayın).

En iyi başlangıcı yapmadığımı gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ve neden olduğuna dair mazeretler ile sizi sıkmayacağım. Gerçek şu ki, işimi yeterince ciddiye almadım ve hayatımda yeterince büyük bir öncelik vermedim.

1997 yılından beri Network Marketingde yer alıyorum. Network Marketingle tanışmam 19 yaşındayken kız arkadaşımın babası sayesinde oldu. (Bu arada, o kadın şu anda eşim)

O zaman işler benim için değişti. Başarısız olma “nedenimi” buldum ve karıma bu işi ciddiye almaya başladığımda çocuklarımızla kendi evimizde olacağımıza söz verdim.

3 yıl boyunca çalıştığım aynı şirketle devam edip çok daha fazla çalışmaya karar verdim. PT’deki haftada 50 saatlik işimin yanında Network Marketingdeki işimde haftada 30 ile 40 saat çalıştım. 14 ay içindeki bütün çabalarımla eşimle benim gelirim eşitlendi.

Tabii ki, hiçbir başarı öyküsü bazı sıkıntılar olmadan olmaz. 2004 yılında Network Marketing firması Network Marketing bölümünü kapatmayı kararlaştırdı. Duygusal olarak yıkıldım ve hayatım bittiğini düşündüm. Neyse ki pes etmedim. Başarılı olmayı ve ilerlemeyi kendime taahhüt ettim. O zamandan beri 50.000’den fazla ekip kurdum ve milyonlarca dolar gelir elde ettim.

Ben Sturtevant - Asla Yapmayın 2