fbpx

Bu Hatayı Sakın Yapmayın: BEN STURTEVANT

1997 yılından beri Network Marketingde yer alıyorum. Network Marketingle tanışmam 19 yaşındayken kız arkadaşımın babası sayesinde oldu.

O zamanlar gerçekten bu konuda hiçbir şey bilmiyordum. Sadece adamın kızını çok seviyordum ve bir göz atmam için beni bir toplantıya çağırdığında “Eğer kızıyla çıkmaya devam etmek istiyorsam gitmeliyim sanırım” diye düşündüm.

Ben Sturtevant

O gece eve gittim ve 745 $ ‘lık bir kredi kartı borcu oluşturdum (geri ödeme imkanım asla olmayacaktı) ve Network Marketingde yolculuğuma başladım.

Önümüzdeki 3 yıl boyunca onu bir hobi olarak gördüm ve bana bir tane  ödeme yaptı. Diğer bir deyişle, yaptığımdan daha fazlasını harcadım. Aslında, 3 sene sonra, işimde 24 kişi çalışıyordu ve bunlardan 23’üne katılmaları için ödeme yaptım (bunu sakın yapmayın).

En iyi başlangıcı yapmadığımı gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ve neden olduğuna dair mazeretler ile sizi sıkmayacağım. Gerçek şu ki, işimi yeterince ciddiye almadım ve hayatımda yeterince büyük bir öncelik vermedim.

1997 yılından beri Network Marketingde yer alıyorum. Network Marketingle tanışmam 19 yaşındayken kız arkadaşımın babası sayesinde oldu. (Bu arada, o kadın şu anda eşim)

O zaman işler benim için değişti. Başarısız olma “nedenimi” buldum ve karıma bu işi ciddiye almaya başladığımda çocuklarımızla kendi evimizde olacağımıza söz verdim.

3 yıl boyunca çalıştığım aynı şirketle devam edip çok daha fazla çalışmaya karar verdim. PT’deki haftada 50 saatlik işimin yanında Network Marketingdeki işimde haftada 30 ile 40 saat çalıştım. 14 ay içindeki bütün çabalarımla eşimle benim gelirim eşitlendi.

Tabii ki, hiçbir başarı öyküsü bazı sıkıntılar olmadan olmaz. 2004 yılında Network Marketing firması Network Marketing bölümünü kapatmayı kararlaştırdı. Duygusal olarak yıkıldım ve hayatım bittiğini düşündüm. Neyse ki pes etmedim. Başarılı olmayı ve ilerlemeyi kendime taahhüt ettim. O zamandan beri 50.000’den fazla ekip kurdum ve milyonlarca dolar gelir elde ettim.

Ben Sturtevant - Asla Yapmayın 2

Network Okulu
Network Okuluhttps://networkokulu.net/
Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

CEVAP VER

Yorumunuz
İsminiz

SOSYAL MEDYADA BİZ

2,692BeğenenlerBeğen
80,389TakipçilerTakip Et
2,040TakipçilerTakip Et
4,050AbonelerAbone

MUTLAKA OKUMALISIN

Kariyerinizde İlerlemek İçin Bu 15 Beceride Ustalaşın

Kariyerinizde ilerlemek için gerekli beceriler nelerdir? Hangi yeteneklere sahip olmak, sizi kariyer basamaklarında daha hızlı ve emin adımlarla yukarı taşıyacak? İş hayatında tüm bu...

Komik Ve Anlamlı Karikatürler – Gülmek Yaşamaktır

Komik ve anlamlı karikatürler bölümümüzde bu kez gülmenin hayatımıza katkıları üzerinde duracağız. Gülmek, yaşamaktır aslında. Ve kahkahalarınız kadar neşeli zaman dilimi biriktirebiliyorsanız, o kadar...

Etkili Karar Verme Becerisi Nasıl Geliştirilir?

Karar verme becerisi, özellikle bir takımda veya bir organizasyonda çalışırken önemli bir konuda hayati bir seçim veya eylem yapma süreci olarak tanımlanabilir. Yaşamınızda dönüm...

Doğrudan Satışta Kısa Süreli Düşünme Sendromu

Doğrudan satışta kısa süreli düşünme sendromu hakkında bilginiz var mı? Doğrudan satış başarısı ile bakış açınız arasında kuvvetli bir bağ bulunmaktadır. Baş açınızı da...

Müşteri Sadakatini Artırmanın On Etkili Yolu

Başarılı olmak için işletmeler müşteri sadakati geliştirmek için çaba göstermelidir. Etkili bir pazarlama tekniğinin yanında, müşteri memnuniyeti de önemli bir yer tutar. Müşteri hizmetlerinin...

Etkili Öğrenmek İçin Görsel Öğrenme Nasıl Kullanılır?

Etkili öğrenme yaparken görsel öğrenmeden yararlanarak kalıcılık sağlayabileceğiniz kaçınılmaz gerçek. İnsanlar farklı şekillerde öğrenir; birçok öğrenme biçiminden zevkli şekilde öğrenebiliyorlar dediğimiz kuşkusuz ki görsel...