Başarısız Bir Üniversite Öğrencisi Genç Milyoner Oldu: WES LINDEN

Wes Linden şimdi 36 yaşında ve organizasyonu yılda 100 milyon doların üzerinde satış yapıyor.

Üniversitenin ilk yıllarında başarısız olan Wes Linden, ikinci yılında da başarısızlığa uğrama yolunda ilerliyordu. Network Marketingi ilk duyduğu zaman, 20 yaşında bir öğrenci olarak eğitimine devam ediyordu.

Wes’in zaten 10.000 £ harç borcu vardı, annesiyle birlikte yaşıyordu .İyi bir okula gitmesine rağmen tüm arkadaşları en iyi tıp, hukuk ve ekonomi okullarını bitirmek için çabalıyor üstelik ondan çok daha başarılı oluyordu. Fakat Wes çok yönlü biriydi. Bu yüzden, kısa vadede fazladan para kazanma umudu ve uzun vadede biriktirebileceği parayla bir gelir elde etme umuduyla, derslerinin yanında  çalışmak için Network Marketinge katılmaya karar verdi.

Birkaç ay sonra, Wes Network Marketing mesleğine tutundu ve üniversiteden ayrılmaya karar verdi.

Wes şimdi 36 yaşında ve organizasyonu yılda 100 milyon doların üzerinde satış yapıyor.

Wes Linden şimdi 36 yaşında ve organizasyonu yılda 100 milyon doların üzerinde satış yapıyor.

Bu, Wes’in yükselme yolunda olan veya çoktan başarıya ulaşmış liderlere; çalışanlarına, istatistiksel ve gerçekçi olmayan, bencil, ulaşılamaz hedeflerle kaplı motivasyonlar yüklemek yerine, takımlarına katılan yeni insanları anlamak için psikolojik bilgileri öğretme ve insanların ondaki tutkunun aynısıyla daha yüksek başarılar elde etmesini sağlamak için sağladığı yardıma olan tutkusunun kanıtıdır.

Wes sadece BİR Network Marketing şirketi ile çalışmıştır ve 17 yıldır da aynı şirkette çalışmaktadır.

Wes uzun vadede sadık ve odaklanmış olmanın büyük bir savunucusudur, tabii işinizin bunu destekleme gücüne sahip olduğunu varsayarak.

Wes, herkesin bir “B Planı”nın olmasının gerektiğini ve insanların kendilerini ev eksenli bir iş kurmaya alıştırmaları gerektiğini düşünmektedir. En azından insanların, büyük sayılarla boğulmaya başlamadan önce, yaşayabilmek ve sadece var olmak arasındaki farkı yaratabilmek için ana işlerinin yanında yan işlere sahip olmaları gerektiğine inanır. “Yaşamak için iş” anlayışıyla yetiştirilen neslin bir bireyi olsa da o dünyanın değiştiğini bir durgunluk evresi yaşayarak anladı.