Bir Toplantı Onu Milyonerliğine Taşıdı: MIKE SIMS

Mike Sims Network Marketing

Bir Toplantı Onu Network Marketing Milyonerliğine Taşıdı ve Mike Sims hikayesi için şunları söylüyor:

“Sektörün bir öğrencisi olarak, Dünya Küresel Networkünü aylardır izliyordum, ancak bir Network Marketing takımı kurmayı düşünmüyordum. Son 10 yıldır bir şirkette maaşlı çalışıyordum, iyi bir gelir elde ediyordum ve açıkçası rahattım. Gerçekten de emekli olmak, aile ve manevi işlerime daha çok odaklanmak istiyordum. Sadece bir öğretmen olarak insanlara hizmet ediyordum.

17 yıl önce Network Marketing mesleğine girdiğimde daha ilk günden %110’luk bir çaba sarf etmiştim. Zihinsel ve fiziksel olarak harap olmuştum ve bu yolda bir şey başarmanın zorluğuyla karşı karşıyaydım.

Mike Sims network marketing

Fabio Galdi ile tanıştığımda, hayır demek için bir neden arıyordum. Kendime ait rahat alanımda kalmak istiyordum. Bu toplantıdan sonraki 30 gün boyunca uyuyamamıştım. Kalbimdeki ateş tekrar yanmaya başladı ve ben onu söndüremedim. Birkaç hafta sonra Bob Proctor’la bir toplantıdaydım ve dediği şeyi çok daha iyi anlamıştım: Konfor alanından çık! Orada hiç başarı yok! ”

Mike Sims

Bu toplantıda 2 ana şey öğrendim:

1. Ev tabanlı bir iş kurabilirim ve aslında evde kalabildiğim bir sistemim olabilir. Havayolu pilotu gibi seyahat etmekten çok yorulmuştum. Evden bir iş kurmak hala aile ve manevi hedeflere odaklanmama izin veriyordu.

2. Anlaşılması ve öğretilmesi basit ve çok kazançlı bir maaş planı: Yarı zamanlı kişi ve ana kurucu için tasarlanmıştı. Bu inanılmaz getiri planı, rüya gelir düzeylerime ulaşmamı ve en önemli şeyleri yapmamı, diğer insanların devasa atılımlar yapmasına yardım etmeme izin verecekti!

Mike Sims

 

Dualarımı ettikten ve ailemle konuştuktan sonra, başka bir atılım inşa etmek için evet dedim. Resmi olarak 7 Şubat’ta işimi başlattım ve o günden beri ilerleyişimin ve gelirimin hızıyla uçuyorum.