fbpx
Jenifer Moser Furness-Network Marketing Milyoneri

Ev Hanımlarına Örnek Olacak Başarı Hikayesi: JENIFER FURNESS

Jen Furness, 18 yıldır ruh eşi Keith ile evli ve iki çok aktif çocuğun, Carter ve Faith’in, onlarla fazlasıyla meşgul annesi. Kalbinde yatan şey ve düşünce sistemini, 2013’te Sarah Robbins ve Orrin Woodward gibi kişilerle yaşadığı ilk Network etkinliğinde sonsuza dek değiştirdi. Kalbine bu işin ateşi bir kere düşmüştü ve bundan sonra bu işte bir daha asla geri adım atmayacaktı. Tabii bu iş onun için çoğunlukla bir hız treni yolculuğu gibiydi , ama o yine de dünyaları şu an yaptığı işine değişmez.

Jen Furness, 18 yıldır ruh eşi Keith ile evli ve iki çocuğun, Carter ve Faith'in, annesi.

Bugün, Jenifer 4 yıllık bir süre boyunca 15 iş ortağına kişisel sponsorluk yapmış bulunuyor. O , 2300’ün üzerindeki sayıda bir ekiple, yılda 14 milyon dolardan fazla satış yapıyor ve gitgide büyüyor! Onu diğerlerinden ayıran en önemli ayrıntı ise, takım sayısının % 80’inin sürekli alışveriş yapan müşterilerinden oluşmasıdır!

Jenifer Furness 14 milyon dolardan fazla satış yapıyor ve gitgide büyüyor!

Network Okulu

Network Okulu

Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

Yorum Yap


Network Okulu, Network Marketing'in kapsadığı her konuda sizleri bilgilendirmek ve bu ticareti yapanlara yardımcı olmak için kurulmuştur. Dilerseniz sorularınızı sorabilir, tecrübeli ekibimizden bilgi alabilirsiniz. NetworkOkulu.net adresi hiç bir firmaya ve takıma bağlı olmamakla birlikte tamamen tarafsız bilgi paylaşma platformudur.

Mail Listemize Katılın