Mühendisliği Bırakıp Multi Miyoner Oldu: CHRIS BRADY

Mühendisliği Bırakıp Multi Miyoner Oldu: CHRIS BRADY

Bugün Chris Brady, Doğrudan Satış işinden altı haneli bir gelir kazanıyor. Daha önceki Mastermind Event’lerinde onu görenler, Art Jonak’a “Chris dünyanın en iyi ve en eğlenceli platform konuşmacısı olabilir.” dediğinde ona hak verirsiniz.

Ama her zaman böyle değildi …

Chris Brady eskiden sadece bir mühendisti. Kendi işinden sıkılmış bir durumdaydı. Lisans derecesini Kettering Üniversitesi’nde (önceden GMI-EMI) Makine Mühendisliği, yüksek lisansını Carnegie Mellon Üniversitesi’nde Üretim Mühendisliğinde genel motor ustası olarak yapan Brady, Japonya’daki Toyohashi Üniversitesi’nde de Yüksek Lisans Tezi çalışmalarını tamamladı.

Chris Brady eskiden sadece bir mühendisti. Kendi işinden sıkılmış bir durumdaydı.

Doğrudan Satış aracılığıyla, sevmeyerek yaptığı mühendislikten kurtulabileceğini ve ailesi için özgür bir hayat yaratabileceğini anladı.

Bugün dünya çapında bir liderlik geliştirme hizmeti sağlayıcısının CEO’su. Ayrıca Obstacle Press’in yayıncısı ve  hayır kurumu olan All Grace Outreach’ın kurucularından biri.

Chris, New York Times, Business Weekly, Wall Street Journal, USA Today ve Money Magazine’in en çok satan kitaplarının yazarı. O bir liderlik devrimi başlattı. Aynı zamanda “Leadership and Liberty “nin ve “Rascal, A Month of Italy: Rediscovering the Art of Vacation” adlı eserin de yazarıdır.

Chris, Inc Dergisi’nin “Top 50 Leadership and Management Experts” listesinde yer alıyor.

Chris, Inc Dergisi’nin “Top 50 Leadership and Management Experts” listesinde yer alıyor. Aynı zamanda Twitter’da takip edilecek En İyi 100 Yazar arasında da yer aldı. Online Masters Degree Programs, kişisel blogunu liderlik alanında bir Master Ödülü için seçti ve Top 150 Management and Leadership Blogs’da listelendi. Chris ayrıca 2010 yılında Kettering / GMI Mezunlar Derneği Girişimcilik Başarı Ödülü’ne layık görülmüştür.

Tutku ve temiz mizahın bir araya gelmesiyle, Chris Brady’nin iletişim tarzı ona değişik yaş grupları arasında hayranlar kazandırdı ve “iş dünyasının en iyi öğretmenlerinden biri” olarak kabul edilmeye layık görüldü.