MARCO PASSANANTE-Jounesse

Doğrudan Satış İle Hayallerine Ulaştı: MARCO PASSANANTE

Hayali Futbolcu Olmaktı Ama Futbolcu Gelirine Doğrudan Satış İle Ulaştı

Marco Passanante, futbolcu olmaktan, profesyonel bir futbolcu gelirine sahip olma yoluna Doğrudan Satış ile çıktı. O ta İsveç’ten, İtalyan mirasını iş dünyasına ve sahnesine taşıyor. Sosyal medyada takip ederseniz, Avrupa ve Kuzey Amerika’da seyahat edip büyüyen takımını desteklediğini göreceksiniz- her distribütör için 10 aktif müşterisi olan bir takım!

MARCO PASSANANTE-life

Doğrudan satış işini yaptığı ilk sekiz ayında Marco işini yürütmek için oldukça sınırlı bir zaman harcadı, gününün dokuz saati zaten büyük bir gazetede çalışmak ve futbol oynamakla doluydu. Marco, haftada 10-12 saati bir araya getirerek bu işin bir kısmını inşa edebileceğinizin bir kanıtı oldu ve 8-12 ay içinde oldukça önemli bir gelir elde etti. Şu an dokuz yıldır tam zamanlı çalışıyor ve yedi haneli bir kazancın da sahibi.

MARCO PASSANANTE

Bugün Marco, Doğrudan Satış işinden büyük futbolcu arkadaşlarının çoğundan daha büyük bir gelir elde ediyor. Onunla tanıştığınız an, insanların hayallerine inanmalarına, inançlarından vazgeçmemelerine ve daha da önemlisi kendilerine inanmalarına yardımcı olmak için muazzam enerjisi ve tutkusu olduğunu hissedeceksiniz.

Network Okulu

Network Okulu

Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

Yorum Yap


Network Okulu, Network Marketing'in kapsadığı her konuda sizleri bilgilendirmek ve bu ticareti yapanlara yardımcı olmak için kurulmuştur. Dilerseniz sorularınızı sorabilir, tecrübeli ekibimizden bilgi alabilirsiniz. NetworkOkulu.net adresi hiç bir firmaya ve takıma bağlı olmamakla birlikte tamamen tarafsız bilgi paylaşma platformudur.

Mail Listemize Katılın