BETTY TORRES’ten Takımınızı Büyütmeniz İçin Tavsiyeler

BETTY TORRES’ten Takımınızı Büyütmeniz İçin Tavsiyeler

Birçok distribütör gibi, Betty Torres de doğrudan Satış şirketine iş kurma niyetiyle katılmamıştır. Betty Torres ürünleri kullanmaya başladı ve işe yaradığını gördü. Böyle bir fırsatın var olduğunu farketmeden önce, bu avantajları aile ve arkadaşlarla paylaşıyordu.

“Eğer kendi kazançlarınız sayesinde bir şeyin gerçekliğine inanıyorsanız, tutkunuzu başkalarıyla paylaşmak çok daha kolay hale gelir.”

Ürünlerini paylaşmaya ek olarak, Betty bir takım yaratmayı başardı ve bugün şirkette en üst liderlerinden biri oldu. Doğrudan Satış sayesinde, Betty sadece önemli bir nakit gelire sahip olmakla kalmadı, finansal özgürlüğün sağladığı serbest zaman ile yeni bir  yaşam tarzının da tadını çıkarıyor.

Betty bir kişinin başarmasına yardımcı olmanın en iyi yolunun onun işini iki katına çıkarmak olduğunu düşünüyor. Betty şu tavsiyede bulunuyor, “Kendinize sorun, ‘Eğer takımım bugün yaptığım işi iki katına çıkarsaydı ne olurdu? Takımları büyür müydü?” Betty işleri iki katına çıkarmanın olayları basit tutmak, azimli olmak ve çok çalışmaktan geçtiğini biliyor.