Market Çalışanından Milyonerliğine: DARNELL SELF

Darnell Self- Network Marketing Milyoneri

MARKET ÇALIŞANLIĞINDAN DOĞRUDAN SATIŞ YOLUYLA MULTİ-MİLYONERLİĞE

Bir girişimci, yaşam koçu ve hayırsever olan Darnell Self geneli Kuzey Amerika’da yer alan binlerce ailenin bıraktığı mirasın değişmesine vesile olmuştur. Varlıklarını kontrol etmekten bıkan Self, alışveriş merkezindeki işini finans özgürlüğünü aramak ve ona ulaşmak için bıraktı. Darnell Self, 1998 yılında doğrudan satış şirketine katıldı ve 20 yıldır aynı şirkette yer almakta.

Self doğrudan satış girişimcisi olarak milyonlarca dolar kazanmıştır; üstelik bunları çoğunlukla yardım ettiği insanlar için kullanır. On yıldan fazla bir süre içinde, Darnell Self tarafından uygulanan sistem, 40 yaşını doldurmadan önce 12 milyoner yarattı ve 40 haneli bir gelir elde etti. Darnell 300.000 kişilik bir ekip kurdu ve o bu ekipte liderlik etmenin ne anlama geldiğini çok iyi biliyor. Girişimcilik döngülerinin iniş çıkışları olduğunu da. Bunu inşa etmek ayrı bir beceri, UZUN SÜRELİ inşa etmek ise tamamen farklı bir liderlik becerisi gerektirir. Doğrudan Satışta, büyük bir “takıma” sahip olmak ve uzun bir başarılı kariyere sahip olmak arasında BÜYÜK bir fark vardır. Darnell, dünya çapında girişimciler tarafından incelenen, öğretilen ve uygulanan mesleğimiz içinde bir liderlik kültürü yetiştirdi.

Self’in iş liderliği, dünyanın en büyük azınlık-işletme varlığı olan National Black Chamber of Commerce (NBCC) tarafından dile getirildi. 2004 ve 2013 yıllarında NBCC, Ulusal Girişimci Ödülüne Darnell Self’i layık gördü. Ayrıca FOX, BET, TruTV ve TBN gibi televizyon kanallarında da yer aldı. Darnell Self Success From Home and Your Business At Home Dergisi gibi iş yayınlarında da gösterilmiştir.

Şimdi binlerce başarılı girişimciye zengin bir akıl hocalığı yapıyor ve Dartmouth Koleji’ndeki Dartmouth Black Business Association da dahil olmak üzere çeşitli üniversite platformlarında iş öğrencileriyle uzmanlığını paylaşıyor.

Darnell Self-Milyoner Networker

Self, bakanlıklar ve hayır kurumlarına yılda altı haneden fazla olan etkileyici miktarlarda bağışta bulunuyor. O ve iş ortağı Mike Humes, zamanlarını ve parasal desteklerini cömertçe bağışlamalarını sağlayan ve kar amacı gütmeyen bir organizasyon oluşturdular.