Danien ve Stefania,Network Marketing alanında başarılı bir şekilde yükselmelleri sayesinde sektördeki pek çok kişi tarafından tanınmıştı.

Birlikte Başardılar: Stefania Lo Gatto Ve Danien Feier

 Stefania, Danien üzerinden Network Marketing’e katıldı ve onun sponsoru oldu.

Danien ve Stefania,Network Marketing alanında başarılı bir şekilde yükselmelleri sayesinde sektördeki pek çok kişi tarafından tanınmıştır.

Onlar, anti-aging ürünleri satan çok uluslu bir şirket olan uzun soluklu bir Network Marketing şirketi ile bağlantılıdır.

Danien, aynı zamanda, 17 yaşında emlak piyasasını denerken de Networker olmayı tecrübe etmiştir. 2010 yılında ise profesyonel oldu ve asla geriye bakmadı.

Stefania, Danien üzerinden Network Marketing’e katıldı ve onun sponsoru oldu.Firmalarında Elmas Direktörlüğü statüsünü elde ettiler ve aynı zamanda insanlara Network Marketing’in inceliklerini öğretmek için birden fazla etkinlik yürüttüler. Her ikisi de yeni pazarlamacılara kendi şirketlerine ve ürünlerine inanmaları için tavsiyede bulunuyorlar.Aynı zamanda Network Marketing yoluyla aylık 380.000 ve yıllık 4,56 milyon dolar kazanıyorlar.

Network Okulu

Network Okulu

Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

Yorum Yap


Network Okulu, Network Marketing'in kapsadığı her konuda sizleri bilgilendirmek ve bu ticareti yapanlara yardımcı olmak için kurulmuştur. Dilerseniz sorularınızı sorabilir, tecrübeli ekibimizden bilgi alabilirsiniz. NetworkOkulu.net adresi hiç bir firmaya ve takıma bağlı olmamakla birlikte tamamen tarafsız bilgi paylaşma platformudur.

Mail Listemize Katılın