Ersağ doğrudan satış firması, 2002 senesinde kurulmuştur.

Ersağ doğrudan satış firması, 2002 senesinde kurulmuştur. Bekir SARI tarafından kurulan Ersağ network firmasının ürünleri arasında kozmetikten gıda takviyelerine, mutfak eşyalarından temizlik ürünlerine kadar birçok çeşit bulunmaktadır.

Ersağ nedir?
Ersağ kurumsal kimlik
Ersağ ürünleri
Ersağ üyelik
Ersağ kazanç planı
Ersağ hakkında Network Okulu’na gelen sorular

2018 senesinde yayınlanan 2017 doğrudan satış verileri gösteriyor ki, bu sektör gerçekten kazandırıyor. 2017 senesi gerek temsilciler için gerekse network marketing şirketleri için kazançlı geçmiştir. Doğrudan satış sektörü içerisindeki firmalar bünyelerindeki bağımsız temsilcilerine 76 Milyar $ gibi inanılması zor bir büyüklüğe ulaşmıştır. Bu büyüklüğü şu şekilde daha iyi özetleyebiliriz; network marketing şirketleri bağımsız temsilcilerine günde, yaklaşık olarak 208 Milyon $ gibi mükemmel bir ödeme yapmıştır.

https://www.instagram.com/network_okulu/

Networkokulu.net olarak temizlik, kozmetik, gıda takviyeleri ve ev eşyaları gibi birçok alanda liderliğe oynayan Ersağ doğrudan satış firmasının kurumsal kimliğini, Ersağ üyelik, sık sorulan soruları, Ersağ ürünlerini, ve şirketin kazanç planını sizler için ersag.com.tr adresinden araştırdık.

[nav id=”ne”]

Daha öncesinde Network Marketing hakkında bilgi sahibi değilseniz YouTube Kanalımızdaki videoları izleyebilirsiniz.

Ersağ nedir?

Ersağ nedir konusununda bilgiler şu şekildedir.

Ersağ, 2002 senesinde Bekir Sarı tarafından, Denizli merkezli olarak kurulan yerli network marketing şirketlerindendir. Network sektörü ülke içerisinde her kesim birey tarafından ilgi görmektedir. Bu sektörün gerek iş sahibi insanlara gerekse iş sahibi olmayan insanlar için ek gelir veya tam zamanlı gelir sağlıyor olması önemli bir ayrıntıdır. Çünkü uluslararası firmaların ülkemizde faaliyetlerine başlaması, yerli nework marketing firmalarının da sahneye çıkmasını sağlamaktadır.

[nav id=”kim”]

Ersağ kurumsal kimlik

Kurumsal kimlik;

Bekir Sarı tarafından kurulan Ersağ; yerli doğrudan satış şirketlerinden olup, 2002 senesinde Denizli merkezli olarak network sektörü içerisindeki yerini almıştır. Web sitesinde de belirttiği üzere vizyonunu sadece ürün geliştirme olarak tanıtmamıştır. “Aynı zamanda yarınlarımızın garantisi olan çocuklarımız için daha sağlıklı ve de temiz bir toplum bırakma konusunda güçlü ve de inanılır bir firma olmak.” olarak açıklamaktadır.

Ersağ network firması sitesinde yaptığı açıklamada gayemiz, Türkiye’de, kendi vatandaşlarımızla, kendi üretimimiz olan ürünlerimizi önce ülkemize daha sonra da bütün dünyaya kullandırmaktır. Sizlerle birlikte çalışarak, bu hedefimiz doğrultusunda asa yılmadan, yorulmadan birlikte ilerledik ve ilerliyoruz diyerek vizyonlarına vurgu yapmıştır.

Ersağ doğrudan satış firması misyonları için, çağımızın teknolojik gelişmelerini yakından takip edip ve kullanarak en uygun ve de en güvenilir ürünlerimizi insanlara sunmayı hedeflediklerinin altını çizmiştir.

Tüm dünyadaki insanları ayırt etmeden müşterileri olarak gördüklerini belirten firma, Türkiye’mizin tüm su kaynaklarını kirletmeden, yarınlarımızın garantisi çocuklarımıza onların yaşayabileceği temiz bir çevre bırakmak istediklerini söylemiştir.

Ersağ şirketi; “Ersağ network marketing şirketi olarak, en büyük önceliğimiz müşterilerimizden aldığımız özgüven ile yine onlara sürekli yenilenen, gelişen ve güvenilen bir hizmet anlayışı ile hareket  etmeyi hedefliyoruz.” demiştir.

[nav id=”ürün”]

Ersağ ürünleri

Network marketing firmaları ve ürünleri hakkında geniş bilgiler.

Ersağ ürünleri denince akla gelen ilk ürünler özellikle ev hayatı için kullanışlı ürünler olmaktadır. Tabi ki sadece bunlar değil, gıda takviyeleri, temizlik ürünleri, saklama kapları gibi birçok çeşit ürünü bulunmaktadır. Ersağ ürünlerini yurt dışına da satmaktadır. Ersağ ürünleri arasında çamaşır temizliğinden mutfak temizliğine kadar birçok çeşit bulabilirsiniz.  Yine Ersağ ürünleri arasında, Ersağ güneş kremi ve Ersağ şampuanları da fark yaratan ürünleri arasında bulunmaktadır. Ersağ ürünleri kategorileri, gıda takviyeleri, temizlik, kozmetik, gıda takviyeleri, ürün destek grubu ve saklama kapları ile bunların türevlerinden oluşmaktadır.

Ersağ ürünleri hakkında geniş çapta bilgi almak için şirketin resmi web sitesinden araştırma yapabilirsiniz. Ya da firma ile irtibata geçebilirsiniz. Yine ürünler hakkında bilgi almak için Ersağ üyesi olan bir bağımız temsilci ile iletişime geçebilir, hem ürünler hem de üyelik hakkında bilgi edinebilirsiniz.

[nav id=”üye”]

Ersağ üyelik

Ersağ üyelik hakkında firma sitesinde geniş bilgi imkanı sağlamaktadır. Üyelik için neredeyse tüm firmaların kayıt sistemleri birbirine benzer konumdadır. Ben işimi garantiye almak isterim diyorsanız firmanın sitesinde bulunan iletişim adresinden firma ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca firmanın anasayfasında bulunan üye ol seçeneğini tıklayarak açılan sayfadan Ersağ üyelik kaydı yapabilirsiniz. Başka bir yol olarak da firmaya üye bir bağımsız temsilci ile iletişime geçerek hem ürünler, hem kazanç planı hem de üyelik hakkında geniş bilgi alabilirsiniz.

[nav id=”plan”]

Ersağ kazanç planı

Network marketing firmalarının kazanç planları nelerdir?

Ersağ kazanç planı firma hakkında merak edilen sorular içerisindedir. Gıda takviyelerinden, temizlik ürünlerine kadar bir çok kategoride ürünleri bulunan Ersağ şirketinin kazanç planı hakkında en geniş bilgilere firmanın resmi sitesinde verilen bilgiler ile yine firma ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Ayrıca firmaya üye bağımsız temsilciler ile de iletişime geçerek, hem üyelik, hem kazanç planı hem de şirketin ürünleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

[nav id=”soru”]

Ersağ hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Network marketing sıkça sorulan sorular

Ersağ’a Nasıl Katılabilirim?

Ersağ  ile Nasıl Para Kazanabilirim?

Neden Ersağ’a Katılmalıyım?

Ersağ’ın Diğer Firmalardan Farkı Ne?

Ersağ’a Güvenebilir Miyim?

Ersağ’ın Ürünlerine Güvenebilir Miyim?

Bu sorular hakkında verilen cevapları soru cevap bölümünden okuyabilir  ayrıca kendi cevaplarınızı da yazabilirsiniz.

Önemli not:

Ersağ hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir. Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.

Sizler de içerik hakkında herhangi bir yanlış veya değişen bir bilgi olduğunda ayrıntılı bir şekilde [email protected] adresimize mail atarak bize bilgi verebilirsiniz.(*Bu bilgiler Kasım 2019 tarihine aittir.)