fbpx

Network Marketing Şirketleri: NATURALIS

Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA) 2018 resmi verilerine göre Network Marketing sektörü, 200 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaşmıştır. Farklı gelir gruplarından insanlar için ek gelir, finansal özgürlük ve kendi işini kurabilme gibi başlıca konularda bir umut ışığı olmuştur. Bu sektörün bu kadar büyümesi aynı zamanda şirket açmak isteyen girişimciler için de büyük fırsat oluşturmuştur. Bu şirketler insanların gelir elde etmesinin yanında, müşterilerin de kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmasına imkan tanımaktadır. Resmi verilere göre her sene %10 gibi muazzam bir büyüme ivmesine sahip olan bu sektör içerisinde, her geçen gün legal/illegal bir çok firma açılmakta, aynı zamanda da kapanmaktadır.

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmaların kurumsal kimliklerini, ürünlerini, kazanç planlarını ve firma hakkındaki sıkça sorulan soruları, “tarafsız” olarak derledik.

Network Marketing Şirketleri İncelemesi: NATURALIS

1 – Kurumsal Kimlik;

Naturalis, şuanki yönetim kurulu başkanı Hüseyin Ogan ve kardeşi Emrah Ogan tarafından Türkiye’de kurulmuş, merkezi Bursa olan bir Türk network marketing firmasıdır.

merkezi Bursa olan bir Türk network marketing firmasıdır.

Resmi sitesinde, firma hakkında;”Hedefi, uzun yıllar boyunca edinmiş olduğu tecrübeler doğrultusunda icat etmiş olduğu bitkisel formülleri daha çok insana ulaştırmak ve  insanlara daha sağlıklı ve daha iyi bir yaşam kalitesi sunmaktı. Kardeşi Emrah Ogan ile beraber kurmuş olduğu şirketin temellerini “Sağlıklı Kazanç” sloganı ile, sağlık, güzellik, refah ve mutluluk  felsefeleri üzerine inşaa etti. Kurduğu şirket ile; tabiatın insanoğluna bahşetmiş olduğu nimetlerden elde edilen eşsiz ürünleri insanlarla tanıştırmaya başladı. Ürünler; uzun yıllar araştırılarak formüle edilmiş, bir çok insan tarafından kullanılmış ve başarılı sonuçlar alınmış, şifalı bitki ve hayvansal ürünlerin bulunduğu doğal reçetelerden oluşuyordu. İnsanları, 21. Yüzyılın kentsel yaşamında “Doğal Hayata Dönüş” projesi olarak adlandırdığı çalışmaya davet ediyordu. Doğallıktan “yaşam kalitenizin belirleyici unsuru” diye bahsediyordu. %100 başarı temel ilkesiyle çalışan Ogan, hiçbir zaman kaliteden ödün vermeyen, önce insan odaklı yaklaşımıyla, sürekli insanlara daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sunmayı hedefledi. Ürettiği ürünlerin olmazsa olmazı %100 doğal içerikli, kalite ve fayda düzeyi yüksek ürünler olmalarıydı.

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

Ogan, tüm bunları planlarken insanların refah düzeyini yükselterek daha yüksek bir yaşam standardına kavuşmalarını da ihmal etmiyordu. Mümkün olduğunca daha çok insanın hayatına dokunacak, anlaşılabilir, basit, uygulanabilir ve kazançlı bir sistemle onların hayatında, daha sağlıklı bir yaşamın fırsatlarını sunarken, refah düzeylerine de katkı sağlamayı hedefliyordu.

İşte, tüm bu hedefler hayata geçirildiğinde, işin felsefesi ‘’Naturalis Hareketi’’ ortaya çıkmıştı.

Çok kısa bir zamanda bir çok insanın Naturalis hareketine katıldığını gördük ve bu hareketin her geçen gün güvenilir ve güçlü adımlarla daha da çok büyüdüğünü ve bu durumun ilerleyen zamanalarda bütün dünyayı saracak koskoca bir kitle hareketinin başlangıcı olacağını hayal ettik.

Naturalis ailesi olarak şunu görüyoruz ki; Tecrübemiz, bilgi ve donanımımız, kendimize olan güvenimiz, inancımız, değerlerimiz, yenilikçi ruhumuz ve azimli gayretlerimizle bu hayalimiz yavaş yavaş gerçekleşiyor ve biz bunu gurur ve onurla izliyoruz. Ama hiçbir zaman bu hayalimize bizim gibi düşünen siz Naturalis ailesinin değerli bireyleri ve olumlu katkılarınız olmadan ulaşamayacağımızı da asla unutmuyoruz.“şekilde açıklama yapılmaktadır.

2 – Ürün Kategorisi;

network marketing ürünleri

Beden Sağlığı, Güzellik ve Bakım, Sağlık

3 – Kazanç Planı;

en çok kazandıran network marketing firmaları

Firmanın sitesinde kazanç planı ile ilgili bir bilgilendirme bulunmamaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için firmaya bağlı bir bağımsız temsilci ile iletişime geçiniz.

4 – Sıkça Sorulan Sorular;

network marketing firma soruları

Firmanın sitesinde “Sıkça Sorulan Sorular“ile ilgili bilgilendirme bulunmamaktadır.

Önemli not:

Naturalis hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

***

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir.Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.Mağduriyet yaşamamak adına, müşteri veya temsilci olarak katılmak istediğiniz firmayı araştırırken ilgili içerikleri de okumanızı tavsiye ederiz.

Network Marketing Nedir?

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Network Marketing Nasıl Yapılır?

Network Okulu
Network Okuluhttps://networkokulu.net/
Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

CEVAP VER

Yorumunuz
İsminiz

SOSYAL MEDYADA BİZ

3,448BeğenenlerBeğen
166,501TakipçilerTakip Et
4,563TakipçilerTakip Et
4,050AbonelerAbone

MUTLAKA OKUMALISIN

Doğrudan Satış Çok Zor!

Doğrudan satış ticaretini yapmak çok zor! Çok az insan size bunu söyleyecektir, ama bu doğru. Evet, çok basit. Başarının adımları berrak. Ancak bu adımları...

Müşteri Odaklı Örgüt Kültürü Nedir?

Müşteri odaklı örgüt kültürü nedir? İşletmelerin, müşteri ilişkilerini başarılı bir şekilde uygulayabilmesi için müşteri odaklı bir örgüt kültürüne sahip olması gerekir. Müşteri odağı, müşteriler için...

Doğrudan Satışta Kişisel Markanızı Nasıl Oluşturursunuz?

Doğrudan satışta kişisel markanızı nasıl oluşturursunuz? Doğrudan satışta, şirketinizin markasını tanıtmak için bir sürü yol vardır. Ancak, şirketinizin markasını, kendinize ait hale getirmekten ve...

Doğrudan Satışın Avantajları – İşinizi Ucuza Nasıl Kurabilirsiniz?

Doğrudan satışın avantajları girişimcilik fikrine sahip olanların planlarında yer etmektedir. E-ticaretin gelişmesi de bu sektöre inanılmaz katkılar, avantajlar sağlamaktadır. Özellikle geleneksel işlerde bir başlangıç...

Super Bowl’a Damga Vuran Tom Brady Kimdir?

Tom Brady kimdir? Dünyaca ünlü sporcu dünyada en çok izlenen spor müsabakalarından Super Bowl tarihine adını altın harflerle yazdırmıştır. Dünyanın en başarılı sporcuları arasındaki...

Instagramda Satış – Instagram İşletme Hesabı İçin İpuçları

Facebook'a bağlı sosyal medya araçlarından olan Instagram, instagram işletme hesabı ile instagramda satış yapmak isteyen girişimcilerin gözdesi olmuş durumda. E ticaret sektöründe satış pazarlama...