Network Marketing Şirketleri: TIANDE

Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA) 2018 resmi verilerine göre Network Marketing sektörü, 200 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaşmıştır. Farklı gelir gruplarından insanlar için ek gelir, finansal özgürlük ve kendi işini kurabilme gibi başlıca konularda bir umut ışığı olmuştur. Bu sektörün bu kadar büyümesi aynı zamanda şirket açmak isteyen girişimciler için de büyük fırsat oluşturmuştur. Bu şirketler insanların gelir elde etmesinin yanında, müşterilerin de kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmasına imkan tanımaktadır. Resmi verilere göre her sene %10 gibi muazzam bir büyüme ivmesine sahip olan bu sektör içerisinde, her geçen gün legal/illegal bir çok firma açılmakta, aynı zamanda da kapanmaktadır.

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmaların kurumsal kimliklerini, ürünlerini, kazanç planlarını ve firma hakkındaki sıkça sorulan soruları, “tarafsız” olarak derledik.

Network Marketing Şirketleri İncelemesi: TIANDE

1 – Kurumsal Kimlik;

TianDe, 2007 yılında Rusya’nın Altay bölgesinde kurulmuş  yabancı bir Network Marketing firmasıdır.

TianDe, 2007 yılında Rusya'nın Altay bölgesinde kurulmuş  yabancı bir Network Marketing firmasıdır.

Resmi sitesinde, firma hakkında; “TianDe, 2007 yılında Altay bölgesinde dünyanın en ekolojik temiz bölgelerinden birinde kurulmuş uluslararası bir güzellik ve sağlık şirketidir. TianDe ürünleri Çin, Avrupa ve dünyanın en ekolojik temiz bölgelerinden birisi olan Altay’da üretilmektedir. Şimdi TianDe markası 32 ülkede bulunmaktadır.

TianDe ürünleri en yüksek uluslararası kalite standartlarını karşılar ve ISO 9001 ve GMP sertifikalarına sahiptir. Yüksek kaliteli ürünler ve şirketinin iş projeleri TianDe markasına çok sayıda ödül kazandırdı. Sağlıklı yaşam alanında Rusya’nın en iyi 100 şirket ve kuruluşlarından birisinin ödülü, insanların sağlığına aktif katkı ödülü, uluslararası ilişkilerin güçlendirilmesi ödülü, profesyonellik ve iş itibarı ödülü, uluslararası ekolojik derneği terra viva international ecologists initiative 100% ecoquality özel ödülü ve uluslararası ekolojik sertifikası; sosyal ve çevresel sorumluluk için globalecobrand plaketi ve diploması bunlardan bazıları.

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

Bizim ürün yelpazemizde, sadece faydalı olan ve tüketicimiz tarafından ciddi bir şekilde ilgi çeken ürünler bulunmaktadır. TianDe’de tüm aile için ürün çeşitlerimiz vardır.

  • Cilt bakım, makyaj ve saç bakım ürünleri
  • Diş ve ağız hijyen ürünleri
  • Wellness ve spa ürünleri
  • Kişisel hijyen ürünleri
  • Sağlık ürünleri
  • El ve ayak bakım ürünleri
  • Vücut şekillendirme ürünleri

TianDe ürünleri dünyada en çok aranan kozmetik bileşenlere ve eşsiz içeriklere sahiptir; çok değerli cordiceps mantarı , deniz ve okyanus yosunları, noni meyvesi, doğal bitkisel yağları, ginseng ve zencefil kökü, salyangöz özü ve yılan yağı gibi.

Sağlığını önemseyenler için TianDe çeşitli sağlık ürünleri sunuyor; sağlıklı vücut ürünleri, gıda takviyeleri , bitkisel içecekleri, bayan ve erkek için özel tasarlanmış programları bunlardan bazıları.“şekilde açıklama yapılmaktadır.

2 – Ürün Kategorisi;

network marketing ürünleri

YÜZ BAKIM

Anti Age Bakımı,   Derin Cilt Temizleme, Maskeler, Cılt Temizleme, Problemli Cilt, Özel Aletler, Nemlendirme Ve Beslenme, Göz Ve Dudak Bakımı

VÜCUT BAKIM

Anti Selülit Ve Cilt Sıkılaştırıcı Ürünleri, Aromaterapi Ve Masaj, Cilt Temizleme Ve Peeling, Nemlendirme Ve Pürüzsüzleştirme, Ayak Ve Bacak Bakımı, El Bakımı

SAÇ BAKIMI

Saç Balmları, Şampuanlar, Durulama Gerektirmeyen Ürünleri, Maskeler

MAKYAJ

Gözler, Dudaklar, Yüz, Tırnaklar

ERKEKLER

Kozmetik Ürünleri, Parfüm, Wellness

PARFÜM

Bayan İçin, Erkek İçin

EV BAKIMI

Mutfak Ve Ev Bakımı, Çamaşır

ÇOCUKLAR İÇİN

Duş Aksesuarları, Ağız Ve Diş Bakımı, Bakım Ürünleri

HİJEN

Genital Bölge Bakım Ürünleri, Cilt Temizleme Ve Koruma, Ağız Ve Diş Bakımı

WELLNESS

Detox, Vücut Bakımı, Bayan Sağlığı, Erkek Sağlığı, Doğru Beslenme, Gıda Takviyesi, İçecekler

3 – Kazanç Planı;

en çok kazandıran network marketing firmaları

Firmanın sitesinde kazanç planı ile ilgili bir bilgilendirme bulunmamaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için firmaya bağlı bir bağımsız temsilci ile iletişime geçiniz.

4 – Sıkça Sorulan Sorular;

network marketing firma soruları

Firmanın sitesinde “Sıkça Sorulan Sorular” ile ilgili bilgilendirme bulunmamaktadır.

Önemli not:

TianDe hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

***

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir.Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.Mağduriyet yaşamamak adına, müşteri veya temsilci olarak katılmak istediğiniz firmayı araştırırken ilgili içerikleri de okumanızı tavsiye ederiz.

Network Marketing Nedir?

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Network Marketing Nasıl Yapılır?