Milyoner Olmadan Önce Dağda Yaşayan Bir Keşişdi: JOSEPH BİSMARK

Joseph Bismark Network Marketing

Dağda yaşayan bir keşiş,dövüş sanatları uzmanı ve milyoner bir Networker: JOSEPH BİSMARK

Su anda yılda birkaç milyonun üzerinde kazandıran bir Networkun kalbinde yer alan özel bir liderdir. Derin bir kişiliğe sahip bir adam olan Bismark, birçoğu tarafından güçlü bir denge kuvveti olarak kabul ediliyor.

Joseph Bismark evden ayrıldığında dokuz yaşındaydı. Evden ayrıldıktan sonra 17 yaşına kadar Filipinler’in dağlarında bir inziva evinde yaşadı. Bu sırada elektrik, ısınma ya da diğer modern olanaklar olmadan hayatını sürdürdü. Bismark ayrıca bir yoga hocası ve Tekvando’da üçüncü seviyede olan bir Tekvandocu.

Joseph Bismark

Bismark’ın manevi geçmişi ve doğuştan gelen liderlik nitelikleri, ona takım içinde oynadığı çeşitli rolleri yönetme gücünü verdi. İş dünyasına girişi, Filipinler’deki büyük bir üniversitede bir dövüş sanatları eğitmeni olarak çalışırken gelişti. Bu sürede Dato ‘Sri Vijay Eswaran ile tanıştı. Ortak ilgi alanları olan Vedik Felsefesi ve maneviyat onları bir araya getirdi. Kısa bir süre sonra, bugün küresel bir şirket haline gelen küçük bir Network Marketing şirketi kurdular.

Joseph Bismark and Dato Sri Vijay Eswaran

Bismark, sadece iş ilişkileri kurarak değil, müşteriler ve iş arkadaşları ile samimi dostluklar kurarak şirkette aktif bir rol oynar. İlgi alanları ve kararları, ekonomik, sosyal ya da ırksal geçmişleri ne olursa olsun insanlara yardım etme arzusu tarafından yönlendirilir. Onun başarısı, maddi kazançlar değil, başkalarına anlamlı bir hizmet sunarak ve manevi gelişim yoluyla elde edilen iç tatmin ve barış üzerine kurulmuştur.

Joseph Bismark and wife

 

Haziran 2010’da ilk kitabı The Gem Collection: A compilation of Wisdom during ile zaten etkileyici olan özgeçmişine “yazar” tanımı da ekledi

Takımın çeşitli operasyonlarını denetlemek için dünyayı dolaşmadığı sırada, Bismark, Singapur’da ailesiyle birlikte yaşıyor.