Farmasi Kargo Sıfırlama Ürünü Nedir? Nasıl Eklenir?

farmasi kargo sifirlama urunu

Farmasi kargo sıfırlama ürünü, verilen siparişin belli bir fiyatın altında olması durumunda ödenecek kargo ücretinin yerine gönderilen üründür. Farmasi 1950 yılından bu yana varlığını sürdüren ve geniş kitlelere adını duyuran bir firmadır. Özellikle kozmetik alanında oldukça popüler olan Farmasi, şu anda bebek bakımı, temizlik vb. alanlarda da çeşitli ürünler ortaya koymaktadır. Kullanışlı, sağlıklı, temiz içerikli ve güvenilir ürünleri ile dikkatleri üzerine çekmeye devam etmektedir.

Farmasi 1950 yılında Doktor Cevdet Tuna tarafından kurulduğunda, bir ilaç firması olarak çalışmalarını gerçekleştirmeye başlamıştır. Doktor Cevdet Tuna’dan miras kalan formüller ile hazırlanan ürünler Farmasi’ye duyulan güvende büyük bir rol oynamaktadır. Üyelerine siparişlerin yanında gönderdiği hediyeler konusunda oldukça cömert olan Farmasi, kargo ücreti yerine de bir ürün hediye etmektedir. Şimdi bu kargo ürününün detaylarını öğrenelim.

Farmasi Kargo Ürünü Nedir?

Farmasi kargo ürünü üyelerin siparişlerine, verdikleri kargo ücretleri karşılığında ücretsiz olarak eklenen üründür. Bir diğer değişle kargo ürünü, kargo ücretini karşılamak için üyeye gönderilen üründür. Böylelikle üyeler kargo ücretini verseler bile karşılığında o ücret ile eşdeğer bir ürün almaktadırlar. Farmasi bu uygulama ile kargo parası vermekten hoşlanmayan ve bunun paralarını boşa harcamak olduğunu düşünen müşterilerinin gönlünü kazanmaktadır.

Farmasi Kargo Sıfırlama Ürünü Nasıl Eklenir?

farmasi kargo sifirlama

Farmasi kargo sıfırlama ürünü ekleme için herhangi bir işlem yapılmasına gerek yoktur. Farmasi’nin kendi sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde, sistem 120 TL tutarın altındaki siparişlere otomatik olarak sıfırlama ürününü eklemektedir. Bu ürünün eklenmesi için üyelere herhangi bir işlem düşmemektedir. Sağladığı bu fırsat ve kolaylık ile Farmasi insanların gözünde oldukça çekici bir firma haline gelmektedir.

Farmasi Kargo Sıfırlama Hediyesi Nedir?

Farmasi kargo sıfırlama hediyesi, verilen kargo parasının karşılığında hediye olarak gönderilen üründür. Yukarıda anlatılan sıfırlama ürünü ile sıfırlama hediyesi aynı uygulamanın başka kelimelerle ifadesidir. Bu kavramların ikisi de aynı durumu ifade etmektedir ve bu durum kısaca verilen kargo parası ile bir ürün almak olarak tanımlanabilmektir. Dolayısıyla kargo ücreti ödemekten hoşnut olmayan üyeler, karşılığında gelen hediye üründen dolayı oldukça mutlu olmaktadır.

Farmasi Kapıda Ödeme Sıfırlama Ürünü Nedir?

Farmasi kapıda ödeme sıfırlama ürünü gibi bir uygulamaya sahip değildir çünkü kapıda ödemede alınan ek ücret Farmasi ile değil kargo firması ile ilgilidir. Kapıda ödeme yapılmak istendiği durumda sipariş tutarına ek olarak 6,99 TL ödenmesi gerekmektedir. Bu ücretlendirme kargo firması tarafından belirlenen “Kapıda Nakit Ödeme” seçeneğinin karşılığıdır.

Sipariş 120 TL’nin üzerindeyse ve kapıda ödeme talep edilirse, üye yalnızca kapıda ödeme bedeli olan 6,99 TL’yi ödemektedir. Bununla birlikte sipariş 120 TL’nin altındaysa üye kargo ücretine ek olarak 6,99 TL ödenmek durumundadır. Bu durumda da 13, 99 TL olan asıl kargo ücretinin karşılığında bir sıfırlama hediyesi gönderilmektedir.

Farmasi Ne Kadar Üzeri Kargo Bedava?

Farmasi kargo 120 TL üzeri tutarında bir alışveriş yapıldığında bedavadır. Farmasi, normalde 13, 99 TL olan kargo ücretini 120 TL üzerinde alışveriş yapıldığında almamaktadır. 120 TL’nin altındaki siparişlerde ise verilen kargo ücretlerini karşılamak adına bir kampanya gerçekleştirmektedir. Bu kampanya dahilinde üyeye siparişler ile birlikte verilen kargo ücretini karşılayacak bir ürün gönderilmektedir.