Farmasi, 2003 senesinde,Türkiye’de kurulan network marketing firmalarındandır.

Farmasi, 2003 senesinde,Türkiye’de kurulan network marketing firmalarındandır. Farmasi network marketing şirketi, yüzde yüz yerli sermaye ile kurulmuş olup, doğrudan satış sistemi ile pazarlama yöntemine 2010 senesinde geçiş yapmıştır.

Doğrudan satış sektörü hakkında internet üzerinde doğru-yanlış birçok bilgi dolanmaktadır. Her gün yüzlerce belki binlerce tanıtım yapılmakta, bir çok insan networke başlamakta, bir çok insan da networkü bırakmakta. İnternet ortamında yorum yapmanın herhangi bir sınırı olmadığı için, yazılan ve yapılan her yorum ve düşünceye de inanmamak gereklidir.

Networkokulu.net olarak, Dr. C. Tuna imzalı ürünler ile kişisel bakım, makyaj, parfümeri gibi birçok alanda liderliğe oynayan Farmasi doğrudan satış firmasının kurumsal kimliğini, Famasi girişimci girişi hakkında,  üyelik, sık sorulan soruları,  Farmasi ürünlerini, ve şirketin kazanç planını sizler için www.farmasi.com.tr  adresinden araştırdık.

[nav id=”nedir”]

Daha öncesinde Network Marketing hakkında bilgi sahibi değilseniz YouTube Kanalımızdaki videoları izleyebilirsiniz.

Farmasi nedir?

Farmasi 2003 senesinde kurulan ve sitesinden elde ettiğimiz bilgilere göre 2010 senesinde ürünlerini doğrudan satış sistemi ile pazarlamaya başlayan bir network marketing şirketidir. Dr. C. Tuna serilerinden makyaja, kişisel bakımdan aksesuar ve temizlik malzemelerine kadar birçok kategoride ürünleri vardır.

Farmasi network şirketi, şuan 2 bini aşkın ürün seçeneğiyle insanlara geniş bir seçenek sunmaktadır. Şirket ürünlerini Ömerli/İstanbul’da, 100 bin metrekare büyüklüğünde ve senelik 500 milyon üretim kapasitesi bulunan tesisinde üretmektedir.

“Türkiye’de Faaliyet Gösteren Network Marketing Firmaları” hakkında ayrıntılı bilgi almak için>>

[nav id=”kurumsal”]

Farmasi kurumsal kimliği

Farmasi kurumsal kimliği hakkında bilgi verecek olursak; Farmasi network marketing şirketi, kozmetik üretim anlayışını insan sağlığına zarar vermeyecek bir şekilde ürettiklerini, sağlıklı ve kaliteli geniş ürün çeşitliliği sayesinde ve gayet kazançlı ticaret fırsatı ile herkesin hedeflerine ve hayallerine dokunabilen bir marka olduklarını ifade etmişlerdir.

[nav id=”farmasiint”]

Farmasiint nedir?

Farmasiint, firmanın resmi internet sitesinde kullanmış olduğu url adresidir. İnternete farmasiint.com yazdığınız zaman, sizi firmanın resmi internet sitesine yönlendirmektedir.

[nav id=”girisimci”]

Farmasi girişimci girişi

Farmasi girişimci girişi, Farmasi network firmasının, bağımsız temsilcilerinin veya üyelerinin sitelerine girebilmeleri için açılan sayfadır. Farmasi resmi internet sitesine girdiğiniz zaman “Giriş Yap” seçeneğine tıkladığınız zaman sizi Farmasi girişimci girişine yönlendirecektir.

[nav id=”ürünler”]

Farmasi ürünleri

Takviye Edici Gıda Ürünleri

Farmasi ürünleri, Dr. Cevdet Tuna markaları tüm ürünler, Farmasi şirketinin laboratuvarlarında üretilmektedir. Ayrıca firma kişileri sağlığını koruyan, standartlarını en yüksek kalite seviyesinde tutmakta olan çevre dostu yöntemlerle ürünlerini üretmektedir. “Uluslararası bağımsız otoriteler tarafından verilmiş olan sertifikalar da formüllerimizin güvenilirliğini tescil etmektedir.” diye belirtmiştir.

Farmasi ürünleri birçok kategori ve bu kategoriler içerisinde ürünlerin türevlerinden oluşmaktadır. Geniş ürün çeşitliliği, her zevke ve her ihtiyaca yönelik seçimler sunmaktadır.

Farmasi ürün kategorileri makyaj, cilt bakım, saç bakım, kişisel bakım, parfüm, gıda takviyesi, Dr. Cevdet Tuna’dan özel formüllü doğal bileşen kullanılan ürünlerden oluşmakta olup, firma ürünlerini son teknoloji ile ürettiklerinin altını çizmektedir.

“Tecrübenin Kalemi” sayfamızdan Network Marketing liderlerinin yazıları için>>

[nav id=”katolog”]

Farmasi katolog

Farmasi katolog bir çok insan ve networker tarafından yakından takip edilmektedir. Farmasi katoloğu için şirketin resmi internet adresinden şirket ile iletişime geçebilirsiniz. Ya da Farmasi online katolog seçeneğinden, online katoloğa ulaşabilirsiniz. Veya Farmasi network marketing şirketine bağlı bağımsız temsilciler ile iletişime geçerek siz de bir Farmasi katolog edinebilirsiniz.

[nav id=”üyelik”]

Farmasi üyelik

Farmasi üyelik konusunda, şirket resmi internet sitesinde geniş bilgiler sunmaktadır. Farmasi firması ile sitesinde bulunan iletişim bilgileri aracılığı ile irtibata geçerek veya firmaya bağlı bağımsız temsilcileri ile iletişime geçerek, Farmasi üyelik hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

[nav id=”kazanc”]

Farmasi kazanç planı

Network marketing firmalarının kazanç planları nelerdir?

Farmasi kazanç planı olarak firmaya katılan bağımsız temsilcilerine geniş bir kariyer sunduğunu  belirtmektedir. Bu geniş kariyer seçenekleri hakkında şirket ile veya şirkete bağlı bağımsız temsilciler aracılığı ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

“Haberler” sayfasında Network Marketing firmalarının son dakika haberleri için >>

[nav id=”soru”]

Farmasi hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Farmasi‘ye Nasıl Katılabilirim?

Farmasi ile Nasıl Para Kazanabilirim?

Neden Farmasi’ye Katılmalıyım?

Farmasi’nin Diğer Firmalardan Farkı Ne?

Farmasi’ye Güvenebilir Miyim?

Farmasi’nin Ürünlerine Güvenebilir Miyim?

Bu sorular hakkında verilen cevapları soru cevap bölümünden okuyabilir  ayrıca kendi cevaplarınızı da yazabilirsiniz.

Önemli not:

Farmasi hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir. Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.

Sizler de içerik hakkında herhangi bir yanlış veya değişen bir bilgi olduğunda ayrıntılı bir şekilde [email protected] adresimize mail atarak bize bilgi verebilirsiniz.(*Bu bilgiler Kasım 2019 tarihine aittir.)