GANO Excel Sabun Nedir? Ne İşe Yarar? Faydaları Nelerdir?

gano excel sabun

GANO Excel sabun, günümüzde doğal güzellik ürünleri arasında hem erkekler hem de kadınlar için tercih edilmektedir. Bu noktada özellikle doğal bir ürün olması nedeniyle de oldukça faydalı bir üründür. Sahip olduğu doğal özellikler sayesinde cilt sorunlarına iyi geldiği bilinmektedir. Ancak bilinmelidir ki bu sabun sıradan sabunlar ile kıyaslandığında biraz daha değişik bir yapısı bulunmaktadır.

Normal sabun kullanımında gerek el temizliği olsun gerekse de cilt bakımı olsun suya temas etmesi gerekmektedir. Fakat bu durum GANO sabun için farklılık göstermektedir. Bu sabunu kullanmak isteyenler ilk olarak el yıkaması sonra eller ıslakken sabunu köpürtmeye başlamak gerekmektedir. Son olarak sabunu uygulamak ve 20 dakika bekletilmelidir. Süre bitince de nazik bir şekilde temizlenmelidir.

Contents

GANO Excel Sabun Ne İşe Yarar?

GANO excel sabun etken madde olarak içerisinde keçi sütü bulunmaktadır. Bu sabun, cilt üzerinde yumuşaklık hissi vermektedir. Aynı zamanda ölü cilt hücrelerini temizlemektedir. Aynı zamanda cilde tazelik kazandırmaktadır. Ayrıca siyah noktalara, sivilcelere iyi gelmektedir. Cilt üzerinde leke oluşumunu engellemektedir. Kırışıklıkların azaltılması ve yaşlanmanın önlenmesinde size yardımcıdır.

İlginizi Çekebilir: Gano Excel Firması

GANO Excel Sabun Faydaları?

  • GANO excel sabun faydaları zaman içerisinde çok daha iyi bir şekilde anlaşılmaktadır. Özellikle cilt tonunun daha açık bir görünüme gelmesini sağlamaktadır.
  • Leke görünümlerini azaltmaktadır.
  • Sivilce oluşumunun önüne geçmektedir.
  • Egzema rahatsızlığına iyi gelmektedir.
  • Kırışıklık azalmasını sağlamaktadır.

gano sabun

GANO Soap Keçi Sütü Sabunu Nasıl Kullanılır?

  • Adım 1: GANO excel sabun kullanımı, öncelikli olarak yüzünüzü hafif bir şekilde ıslatma ile başlamaktadır.
  • Adım 2: Sonra sabunu köpürterek yüzünüze mesaj yapıyor gibi sürün.
  • Adım 3: Sabunun 5-10 dakika arasında yüzünüzde kurumasını bekleyin.
  • Adım 4: Sonra yüzünüzü bol su ile yıkayıp durulayın.

GANO Sabun Günde Kaç Kez Kullanılır?

GANO excel sabun kullanımı günde 1 defa olmak üzere akşamları kullanılmalıdır. Yatmadan önce cilde uygulanması gerekmektedir. Önce su ile yüzünüzü ıslatıp daha sonra masaj yaparak sabunu yüzünüze sürmeniz gerekmektedir. 5-10 dakika beklettikten sonra da bol su ile durulamanız gerekmektedir.

Keçi Sütü Sabunu Yüzü Yakar Mı?

Keçi sütü sabunu cildi yakmaz ve tahriş etmemektedir. Aksine cilde iyi gelmektedir. Ciltte bulunan enfeksiyonların düzelmesinde, UV ışınlarından korunmanızda ve deride bulunan ölü hücrelerin temizlenmesinde size destek olmaktadır.

Keçi Sütü Sabunu Haftada Kaç Kez Kullanılır?         

Keçi sütü sabunu kullanımı haftalık olarak 1-2 defa kullanılması önerilmektedir. Ancak bu saçlara kullanım için önerilmektedir. Yüzünüz için kullandığınızda ya da başka bir bölge için aldığınızda durum değişebilmektedir. Bu yüzden kesinlikle aldığınız yere sormanız gerekmektedir. Bu şekilde kolaylıkla haftalık kullanımı öğrenmeniz mümkündür.

GANO Sabun Etkisini Ne Zaman Gösterir?

GANO sabun etkisini ciltler üzerinde farklı zamanlarda göstermektedir. Genel olarak 2 hafta içerisinde etkisini göstermektedir. ancak bu süreç her gün düzenli şekilde kullanıldığında çok daha verimli olacaktır.