Gano Excel network marketing şirketinin temelleri 1983 yılına dayanmaktadır.

Gano Excel network marketing şirketinin temelleri 1983 yılına dayanmaktadır. Ülkemizde faaliyet göstermekte olan yabancı network firmaları arasında olan Gano Excel, network sektörüne 1995 yılında girmiş olup, Türkiye’deki faaliyetlerine ise 2010 senesinde Gano Excel Türkiye başlamıştır.

Türkiye’den doğrudan satış sektörüne katılan sayısı 2017 senesinde 1.5 milyon bağımsız temsilciye ulaşmıştır. Türkiye bu istatistiklerle birlikte geçtiğimiz yıla göre %17 büyümüştür. Bu büyüme oranı ile birlikte Avrupa’da en hızlı büyüyen pazar konumuna gelmiştir. Network sektöründe 2017 verilerine göre toplam 647 Milyon €’luk bir satış gerçekleşen ülkemizde, milli gelire de doğrudan katkıda bulunulmuştur. Tüm bu nedenler ülkemizde gerek yerli gerekse yurt dışı merkezli doğrudan satış şirketlerinin odaklarını ülkemize çevirmelerinde etkili olmuştur.

https://www.instagram.com/network_okulu/

Networkokulu.net olarak özellikle reishi mantarlı içecekler ve takviye edici gıda ürünleri gibi sağlık ürünleri sektöründe liderliğe oynayan Gano Excel doğrudan satış firmasının kurumsal kimliğini, Gano Excel üye girişi, üyelik, sık sorulan soruları, Gano Excel ürünlerini, reishi mantarlı kahveler ve şirketin kazanç planını sizler için ganoexcel.com.tr adresinden araştırdık.

[nav id=”ne”]

Daha öncesinde Network Marketing hakkında bilgi sahibi değilseniz YouTube Kanalımızdaki videoları izleyebilirsiniz.

Gano Excel nedir?

Ülkemizde faaliyet göstermekte olan Gano Excel firması, Malezya menşeli kurulan bir doğrudan satış firmasıdır. Asıl olarak 2083 senesinde Gano Excel Industries Sdn. Bhd. olarak firma faaliyetlerine başlamıştır. Uzun süre Ar-Ge çalışmaları yaptıklarını belirten firma network marketing pazarındaki yerini 1995 senesinde almıştır. Gano Excel International adıyla operasyonel faaliyetlerine başlayan şirket, %100 yabancı sermaye ile yurt dışı merkezli kurulmuştur. Şirket Türkiye’deki faaliyetlerine ise 2010 senesinde başlamıştır. Gano Excel Marketing Private İthalat ve Pazarlama Şirketi adı altında ülkemizde faaliyet göstermektedir.

[nav id=”türk”]

Gano Excel Türkiye

Gano Excel Türkiye, yeni bir firma olmayıp, Malezya menşeli olarak kurulan Gano Excel International firmasının franchise’ı konumundadır. (Franchise konusunu araştırabilirsiniz. Burger King, McDonalds vb gibi) Türkiye’deki operasyonel faaliyetlerini daha yakından takip etmek ve ürünlerin artıları veya eksileri, Ar-Ge çalışmaları, müşteri memnuniyeti gibi başlıca konularda daha hızlı hareket etmek için bu modellere sık sık başvurulmaktadır. Gano Excel ülkemizdeki faaliyetlerine 2010 senesinde başlamıştır. Ancak başlarken “Gano Excel Marketing Private İthalat ve Pazarlama Şirketi” adı ile başlamıştır. Kısaca Gano Excel Türkiye olarak bilinmektedir.

[nav id=”kim”]

Gano Excel kurumsal kimlik

Gano Excel kurumsal kimliğine birlikte bakalım;

Gano Excel International 1983 senesinde temelleri atılan bir firmadır. Kurucuları tarafından 12 uzun sene boyunca Ar-Ge çalışmaları doğrultusunda 1995 yılında network marketing sektörüne giriş yapmıştır. Firma üretmiş olduğu ürünlerini, geçmişi 4000 sene önceye dayanan antik dönemlerde “Bitkilerin Mucizevi Kralı” olarak kendini kanıtlayan Ganoderma Lucidum Mantarı özlerinden üretmektedir.

Güneydoğu Asya ülkesi olan Malezya’nın Kedah eyaletindeki çiftliklerinde bizzat kendileri tarafından ürettikleri Ganoderma Lucidum Mantarı’nı (Reishi mantarı) ürünlerin temel hammaddesi olarak kullandıklarını da belirtmektedir. Firma, “bir zamanlar sadece kraliyet ailesi ve asil sınıfın sofralarında görülebilen, Doğu Tıbbı’nda önemli yer tutan bu bitki artık Gano Excel ile evlerimize kadar ulaşmaktadır.

Şuanda 100’den fazla ülkede, 20 senelik pazar deneyimi ve 100’den fazla ürün ile hizmet sunmakta olan Gano Excel, resmi sitesinde belirttiği üzere tüm dünya üzerine 10 milyon üyeye ulaşmıştır.

Gano Excel Türkiye

Gano Excel Türkiye, 2010 senesinde ülkemizdeki faaliyetine başlamış olup Gano Excel Marketing Private İthalat ve Pazarlama Şirketi olarak kayıt olmuştur. Ülkemizde faaliyet göstermekte olan yabancı network marketing şirketlerinden olan Gano Excel Türkiye %100 yabancı sermaye ile kurulmuştur.

Şirketin genel merkezinin olduğu Malezya’da 100’ün üzerinde farklı ürünü bulunmaktadır. Fakat ülkemizde daha yeni olan firmanın, bugün itibariyle 18 adet ürün çeşidi bulunmaktadır.

[nav id=”ürün”]

Gano Excel ürünleri

Network marketing firmaları ve ürünleri hakkında geniş bilgiler.

“Sağlık ürünleri sektöründe öncü marka” olmak felsefesi ile hareket eden Gano Excel Türkiye, 2010 yılında ülkemizde network sektörüne giriş yapmıştır. Gano Excel ürünleri şuan Türkiye’de 18 çeşit olarak müşterilerin ve üyelerinin hizmetine, beğenisine, kullanımına sunulmuştur. Genel merkezinin bulunduğu Malezya’da 100’den fazla ürün çeşidi bulunduğunu belirten firma, daha sağlıklı ve de kaliteli ürünleri ile sağlık ürünleri konusunda iddialı olduğunun altını çizmiştir. Gano Excel ürünleri arasında reishi mantarı katkılı ürünler yer almaktadır. Reisi mantarının faydaları sayılamayacak kadar fazla olduğu araştırılınca görülecektir.

4000 sene evvelden bu yana Doğu Tıbbı’nda sağlık sektörünün anamaddesi olan Reishi Mantarı özlü gıdalar, önemli yer tutmaktadır. Gano Excel Türkiye şirketinin ürün kategorisinde, kişisel bakım, takviye edici gıda ürünleri, içecek grubu, temizlik ürünleri gibi birçok ürün bulunmaktadır. Gano Excel ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için şirket ile veya Gano Excel üyesi bağımsız temsilciler ile iletişime geçebilirsiniz.

[nav id=”kahve”]

Gano Excel kahve

Gano Excel kahve ürünleri firmanın en çok aranılan ürünleri arasındadır. Özellikle kahveyi Reishi Mantarı özü ile harmanlayarak insanlara hem kahve zevkini tattıran hem de sağlık yönünden insanları korumayı amaçlayan Gano Excel’in kahve seçenekleri arasında şu çeşitler bulunmaktadır;

Ganocafé Classıc, Reishi Mantarı özü ile birlikte kahve ile harmanlanan hazır bir siyah kahvedir.

Gano Supreno, Reishi Mantarı özü ile kombine edilen ve aromalı, kremalı kahveden hoşlanan insanlar için hazırlanmış bir kahve türüdür diyebiliriz.

Gano Excel kahveleri hakkında firmadan veya firma üyesi bağımsız temsilciler ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

[nav id=”plan”]

Gano Excel kazanç planı

Network marketing firmalarının kazanç planları nelerdir?

Gano Excel kazanç planı ile ilgili firmanın sitesinde herhangi bir bilgilendirme bulunmamaktadır. Firmanın sitesinde belirttiği üzere, 20 yıldan fazla tecrübe ile 100’den fazla ülkede faaliyete başlamıştır. Ve şuan 10 milyon Gano Excel üyesi insana ulaşmıştır. Gano Excel kazanç planı hakkında ayrıntılı bilgi için firmanın sitesinde bulunan iletişim adresi ile yine firma veya Gano Excel üyesi bir bağımsız temsilci ile iletişime geçebilirsiniz.

[nav id=”gir”]

Gano Excel giriş

Gano Excel giriş hakkında bilgi verecek olursak;

Gano Excel Türkiye sayfasına girdikten sonra “Gano Hesabım” kısmından giriş yapabilir, karşınıza çıkan sayfada gerekli bilgileri girerek hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Gano Excel giriş hakkında eksik bilginiz varsa firmanın resmi sitesinde bulunan iletişim adresi ile firma veya firmaya bağlı bir üye ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

[nav id=”soru”]

Gano Excel hakkında Network Okulu’na gelen sorular

Network marketing sıkça sorulan sorular

Gano Excel’e Nasıl Katılabilirim?

Gano Excel ile Nasıl Para Kazanabilirim?

Neden Gano Excel’e Katılmalıyım?

Gano Excel’in Diğer Firmalardan Farkı Ne?

Gano Excel‘e Güvenebilir Miyim?

Gano Excel Ürünlerine Güvenebilir Miyim?

Bu sorular hakkında verilen cevapları soru cevap bölümünden okuyabilir  ayrıca kendi cevaplarınızı da yazabilirsiniz.

Önemli not:

Gano Excel hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir. Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.

Sizler de içerik hakkında herhangi bir yanlış veya değişen bir bilgi olduğunda ayrıntılı bir şekilde [email protected] adresimize mail atarak bize bilgi verebilirsiniz.(*Bu bilgiler Kasım 2019 tarihine aittir.)