Network Marketing Şirketleri: AKASYA NETWORK

Network Marketing Firmaları Akasya Network

Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA) 2018 resmi verilerine göre Network Marketing sektörü, 200 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaşmıştır. Farklı gelir gruplarından insanlar için ek gelir, finansal özgürlük ve kendi işini kurabilme gibi başlıca konularda bir umut ışığı olmuştur. Bu sektörün bu kadar büyümesi aynı zamanda şirket açmak isteyen girişimciler için de büyük fırsat oluşturmuştur. Bu şirketler insanların gelir elde etmesinin yanında, müşterilerin de kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmasına imkan tanımaktadır. Resmi verilere göre her sene %10 gibi muazzam bir büyüme ivmesine sahip olan bu sektör içerisinde, her geçen gün legal/illegal bir çok firma açılmakta, aynı zamanda da kapanmaktadır.

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmaların kurumsal kimliklerini, ürünlerini, kazanç planlarını ve firma hakkındaki sıkça sorulan soruları, “tarafsız” olarak derledik.

Network Marketing Şirketleri İncelemesi: AKASYA NETWORK

 1 – Kurumsal Kimlik;

Akasya Network, 2015 yılında, Türkiye merkezli olarak kurulmuş yerli Network Marketing firmalarındandır.

Akasya Network, 2015 yılında, Türkiye merkezli olarak kurulmuş yerli Network Marketing firmalarındandır.

Resmi sitesinde, firmanın hakkımızda bölümünde hiçbir bilgiye ulaşamadık. Blog kısmında yer alan “Katalogtan Satışta Başarılı Olmanın Yolları”, “Evde Ek İş Yapmanın Avantajları”,”Sosyal Çevrenizi Kazanca Dönüştürmenin En Akıllıca Yolu: Network Marketing” adı altındaki açıklamayı sizlerle paylaşıyoruz.

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

– Katalogtan Satışta Başarılı Olmanın Yolları

Ağ pazarlaması, özellikle evden çalışmak isteyenlerin kendi ekiplerini oluşturacakları ve her türlü satıştan prim elde ederek kâr elde edebilecekleri bir iş modelidir. Ağ pazarlamasında en çok kullanılan yöntemlerden biri de katalogla satıştır. İnandığınız ve güvendiğiniz bir markanın ürünlerini tanıtmak ve ek iş olarak bundan gelir elde etmek oldukça keyifli bir süreçtir. Katalogla satış yapmak için çevrimiçi ve çevrimdışı bağlantıları doğru şekilde kullanmak gerekir. Bu doğrultuda siz de severek dahil olabileceğiniz bir markanın ürünlerini satarak hem kendiniz hem de çevrenize maddi ve manevi katkı sağlayabilirsiniz.

Katalogla Satış Nedir?

Katalogla satış, günümüzde sosyal pazarlama ve internet reklamcılığı da dahil olmak üzere geleneksel ve dijital medyanın en önemli stratejilerinden biridir. Geleneksel medyanın en güçlü doğrudan pazarlama tekniklerinden biri olan katalogla satış, günümüz dijital çağında pek çok uygulama gibi güncellenmiştir. Online alışverişin gücünün artması, geleneksel katalogla satışı farklı bir boyuta taşımıştır. Başarılı ağ pazarlamacıları, katalogla satış yaparak fiziki ve sosyal dünyanın etkisinden aynı anda yararlanabilirler. Katalogla satış yaparak müşterilerin iç giyim, ev giyim, pijama ve kozmetik gibi çeşitli ürünler hakkında fiziki olarak doğru bir bilgi kaynağı elde etmesi sağlanabilir. Ayrıca ürünlerin etkisi, müşterilere doğrudan ikna yöntemiyle de kolayca anlatılabilir.

Katalogla Satışın Parçası Olun

Ağ pazarlaması kapsamında doğru bir ekip ve müşteri bağlantısı oluşturmak için katalogla satış yapmak, güçlü bir ikna yöntemidir. Bu anlamda iç giyim, ev giyim, pijama ve kozmetik, en çok katalogla satışı yapılan ürünlerdir. Network pazarlaması kapsamında iç giyim gibi ürünleri satarak hem siz ek iş yapabilir, hem de çevrenizi bu ağa dahil ederek onların her satışından prim elde edebilirsiniz. Bu anlamda, iç giyim, ev giyim, pijama ve kozmetik türündeki ürünlerin satışı, evinizin konforunda ek iş ile gelir elde etmenizi sağlar. Üstelik bunun için herhangi bir başlangıç sermayesine de ihtiyaç yoktur. Katalogla satış yaparken başarılı olmanın en önemli sırlarından biri geniş bir çevreye sahip olmaktır. Bu anlamda hem fiziksel çevrenizden hem de sosyal medyadan doğru şekilde yararlanmanız gerekir.

Katalogla Satışta Sosyal Medyanın Gücü

Katalog, parçası olduğunuz markanın web sitesinin, sosyal medya sayfasının, fiziksel satış noktalarının ve marka kimliğinin önemli bir parçasıdır. Fiziksel satış günümüzde geçerliliğini korusa da sosyal medya tarafından desteklenmesi, etkinin daha da büyümesine neden olur. Bu anlamda dijital medyada kullanacağınız her kanal, marka kimliğini geliştirmek ve müşterilerle bağınızı güçlendirerek daha yüksek katalogla satış hedeflerini yakalayabilmek için oldukça önemlidir. Katalogla satış yaparken başarılı sosyal medya profilleri oluşturmak, çeşitli stratejik hamleleri gerektirir. Bu anlamda hem sizin hem de ekibinizin sosyal medya aracılığıyla yüksek katalogla satış hedefleri yakalayabilmeniz için dikkat etmeniz gereken bazı ipuçları vardır.

Kataloğunuzu Sosyal Medyada Paylaşın

Sosyal medya ve kataloğunuzun birlikte daha iyi çalışmasını sağlamak için dijital ortamlarda da paylaşım yapmanız önemlidir. Parçası olduğunuz Network ürünlerinden daha çok kişinin haberdar olmasını sağlayabilmek için sosyal medya hesaplarınızda da katalogunuzu paylaşmanız gerekir. Mevcut ürünlerinizi ve yeni ürün tanıtımlarını sosyal medyada paylaşarak potansiyel müşterilerin ilgisini çekebilir ve kanallar arasındaki etkileşimi artırabilirsiniz. Bu anlamda Instagram ve Facebook gibi popüler uygulamalardan yararlanmak çok daha fazla kişiye ulaşmanıza yardımcı olur. Katalogla satış yaparken müşterilerinizle sosyal medya üzerinden güçlü bir bağ oluşturmanız gerekir. Bu anlamda sosyal medya aracılığıyla müşteri hizmetleri sorunlarına hızlı bir şekilde cevap vermeniz, sizin güvenilir bir satıcı olduğunuzun göstergesidir. Gönderiye aktif olarak katılmak ve cevap vermek, satış temsilcisi olarak sizin aracılığınızla Akasya Netowrk’ün de müşteri ihtiyaçlarına ne kadar duyarlı bir marka olduğunu kanıtlar. Ayrıca, müşterilerle sürekli görüşmeler yapmanız, markanıza olan bağlılıklarını artırmaya yardımcı olur. Siz de Akasya Network’ün üyesi olarak herhangi bir sermayeye gerek olmaksızın ek iş yapıp kâr elde edebilir ve çevrenizi de işinizin bir parçası yaparak onların gerçekleştirdiği her bir satıştan prim elde edebilirsiniz.

– Evde Ek İş Yapmanın Avantajları

Evde çalışmak, kurumsal hayatın yükümlülüklerini üstlenmeden finansal kazanç elde etmenin en avantajlı yollarından biridir. Teknolojinin de gelişmesiyle birlikte kendi zamanınızı yönetebileceğiniz işlerin sayısı gittikçe artmaktadır. Bu anlamda çevrimiçi ve çevrimdışı platformlar, evde ek gelir elde etmek isteyenlere önemli fırsatlar sunar. Mevcut işinin yanı sıra ek iş yapmak ya da boş zamanlarını değerlendirmek isteyenler, Network üzerinden iç giyim, ev giyim, pijama, hazır giyim ve diğer ihtiyaç ürünlerini katalogla satış yaparak ek gelir elde edebilirler. Siz de ek gelir elde etmenin yanı sıra çevrenizle birlikte kendi satış ekibinizi oluşturarak evinizin konforunda kendi çalışma sisteminizi kurabilirsiniz.

Evde Ek İş Yapmanın Avantajları

Sosyal medyada saatler harcayarak geçirdiğiniz boş zamanlarınızı daha etkili ve verimli şekilde değerlendirebilmek için evinizde ek işler yapabilirsiniz. Bu anlamda çevrimiçi ve çevrimdışı ortamlarda düşündüğünüzden çok daha fazla fırsat mevcut. Evde ek iş yapmak, özellikle ebeveynlerin çocuklarına karşı sorumluluklarını rahatça yerine getirebilmelerini ve kaliteli zaman ayırabilmelerini sağlar. Bunun yanı sıra çeşitli fiziksel engeller sonucu iş hayatından uzak kalmak zorunda olanlar da evden ek iş yaparak maddi ve manevi kazanımlar elde edebilirler. Ayrıca evde çalışan kişiler, iş yerine gidip gelmeyle geçen ekstra zamanın yerine daha üretken işlere odaklanabilirler. Tüm bunların sonucunda evden çalışmak, bireylerin daha iyi bir iş-yaşam dengesi kurmasına aracılık eder. Network pazarlama kapsamında katalogla satış yapmak, evde ek iş yapmanın en iyi yollarından biridir.

Network (Ağ) Pazarlaması Nedir?

Network pazarlama, bir işi büyütmek için distribütör ağına dayanan bir iş modelidir. Network pazarlama genellikle para kazanmak için üç temel sistematik strateji türünü içerir. Bu stratejilerin ilki yeni potansiyel müşterileri bulmaktır. Ardından, kendi ekibinizi oluşturmak için ağınıza iş ortağı ekleme stratejisi gelir. Son olarak ağa dahil edilen her bir iş ortağını eğitmek, motive etmek ve yönetmek sürecin sağlıklı şekilde yürümesini sağlar. Network pazarlama sistemi, küresel çapta tanınan pek çok markanın yaygın olarak kullandığı iş modellerinden biridir. Özellikle yarı zamanlı ve esnek iş arayan kişilerin ek gelir yaratmalarını sağlayan önemli fırsatlardan biridir. Network pazarlama sisteminin en yaygın modellerinden biri katalogla satıştır. Çeşitli platformlar sayesinde güvenilir ve kaliteli ürünlere hem siz hem de çevrenizdekiler avantajlı fiyatlara sahip olabilir, aynı zamanda da evinizde ek iş yapabilirsiniz. Böylece hem kendi doğrudan satışlarınızdan hem de kurduğunuz ekipteki herkesin satışından prim kazanarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde Network Pazarlama Sistemiyle Çalışmanın Avantajları

Network pazarlama ile evinizde ek gelir elde etmek, son yıllarda gittikçe büyüyen ve yaygınlaşan iş modellerden biridir. Bu sistem özellikle kendi işini yönetmek isteyen ve bunun için başlangıç sermayesi eksikliği yaşayan bireylere büyük avantajlar sağlar. Girişimcilik, genel olarak pek çok ekstra maliyet gerektiren yükümlülükler getirir. Fakat Akasya Network üzerinden doğrudan satış yaparak ek gelir elde etmeniz için herhangi bir başlangıç sermayesine gerek yoktur. Bunun için yalnızca sisteme üye olarak katalog talep etmek yeterlidir. Ardından kişiler, katalogla satış yaparak kendi işinin yönetimini üstlenebilirler. Evde çalışma imkânı yaratsa da network pazarlama iş modeli üzerinden çalışmak, büyük öz disiplin, organizasyon yeteneği ve net bir vizyon gerektirir. Ancak gerekli disiplin ve sistem kurulduğu zaman ağ pazarlama modeline dayalı bir işte çalışmak ekonomik açıdan çok daha yetkin ve yeterli olmanızı sağlayacaktır.

Evden Başarılı Network Pazarlama İşi Yürütmenin Sırları

Network pazarlama ile evde ek gelir elde etmek, esnek çalışma saatlerine karşın ciddiye alınması gereken bir iştir. Her işte olduğu gibi network pazarlama modeliyle doğrudan satış gerçekleştirirken de belli bir öz disipline ve çalışma azmine sahip olmak oldukça önemlidir. Akasya Network’de katalogla satış yaparken kendinizi potansiyel müşterinin yerine koyarak gerçek sorunlarını çözmeye yönelik stratejiler belirlemeniz de diğer bir ayrıntıdır. Nitekim Akasya Network üzerindeki iç giyim, ev giyim, kozmetik ve benzeri diğer ihtiyaç ürünlerini siz de deneyimleyerek potansiyel müşterilerin elde edeceği faydaları gerçekçi şekilde aktarmalısınız. Tüm bunların yanı sıra tecrübe kazanarak işinizi geliştirdikçe edindiğiniz bilgi ve tecrübeleri ekibinizle de paylaşmanız gerekir. Bu, birliktelik kazan-kazan stratejisini yaratmanıza yardımcı olacaktır. Doğru şekilde kurulmuş bir ekip, doğal olarak başarıya yönlenecektir. Siz de hemen şimdi Akasya Network üyelik formunu doldurarak herhangi bir sermayeye ihtiyaç olmadan evinizde kendi işinizin patronu olabilir, çevrenizi de sisteme dahil ederek kurduğunuz ekibin her bir satışından prim elde edebilirsiniz.

– Sosyal Çevrenizi Kazanca Dönüştürmenin En Akıllıca Yolu: Network Marketing

Doğrudan satış tekniğinin avantajları saymakla bitmiyor. Hem tüketici hem de müşteri temsilcisi için sayısız fırsatı içeren zengin ürün çeşitliliği, evinizin konforlu ortamında ihtiyacınız olan tüm ürünlere kolayca sahip olmanızı sağlıyor. Ürün yelpazesinde, kişisel bakım ürünlerinden, iç çamaşırına, kadın ve erkek uyku ürünlerinden, çocukların ev giyim ihtiyaçlarına kadar birçok farklı ürün çeşidi bulunuyor. Sosyal çevrenizi ve iletişim halinde olduğunuz bireyleri de bu sisteme dahil ederek, hem kendinizin hem de sevdiklerinizin kazançlı çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Kendi İşinizi Kurmak Çok Kolay!

Network marketing sistemi, “kazan kazan” mantığı ile hem temsilcilerini hem de müşterilerini, maksimum düzeyde kazandırıyor. Serbest çalışma sistemi ile dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman katalogla satış fırsatı sunan sistem, hayatınızın normal akışında size ekstra bir kazanç kapısı açıyor. Bu sisteme üye olarak, hem ihtiyaçlarınızı oldukça avantajlı fiyatlarla temin edebilir, hem de satış yaparak düzenli bir gelir elde edebilirsiniz. Satışlardan kazandığınız primlerin dışında, her ay sisteme üye kaydederek başarı grafiğinizi daha üst seviyelere taşıyabilir ve her seviyenin farklı nimetlerinden de bu şekilde yararlanabilirsiniz. Örneğin, sizin sisteme üye olarak dahil ettirdiğiniz her satış temsilcisinin satışlarından, size olan kayıt yakınlığı derecesine göre farklı oranlarda primler elde edebilirsiniz. Sistemdeki statünüzü de yukarı taşıyan bu uygulama sayesinde, hem satış cironuz hem de başarı grafiğiniz sürekli olarak tırmanışta kalıyor.

Aradığınız Her Şey Network Marketing Kataloğunda!

Vücudunuzun kusursuz ve fit görünmesine katkı sağlayan korse ve şekillendirici iç çamaşırı ürünleri, kataloğun çarpıcı tasarımları arasında yer alıyor. Şekillendirici korselerin yanı sıra, destekleyici külot ve sütyen modelleri de elbisenizin daha da şık bir görünüm kazanmasında oldukça etkileyici bir fonksiyona sahip.  Ev giyim alanında göz dolduran tasarımlara sahip network marketing ürünleri arasında, ikili takımların yanı sıra elbise modelleri de öne çıkıyor. Dantelli ve düz t-shirt modelleri, rahat ve esnek tasarım detaylarıyla konforlu bir kullanım sağlıyor. Rahat kalıplarla tasarlanmış ev pantolonları, dilediğiniz gibi özgürce hareket edebilmeniz için tasarlanıyor. Şortlu takımlar, ev giyiminde de şıklığından ödün vermeyen kadınlar için benzersiz kıyafet seçimleri arasında ilk sıralarda yerini alıyor. Network marketing kataloğunda yer alan birbirinden ayrıcalıklı ürünler arasında, sezonun moda renklerinden ilham alan tasarımlarıyla öne çıkan çarpıcı renk skalasına sahip rujlar ve ojeler, allık ve pudralar, far paletleri de farklı seçenekleri ve çok avantajlı fiyatlarıyla sunuluyor.

Size ve Sevdiklerinize Özel Tasarımlar

Kadınlar için tasarlanmış birbirinden şık ev giyim ürünleri ile evde geçirdiğiniz zamanları daha konforlu hale getirebilirsiniz. Gecelik ve pijama takımları, rahat ve esnek kumaş seçenekleri sayesinde kesintisiz bir uyku için katkı sağlıyor. Özel günler için tercih edebileceğiniz özel tasarımlı fantezi iç çamaşırı ürünleri, saten gecelik ve sabahlıkları, tekli ya da takım halinde tasarlanmış modelleri arasından seçebilirsiniz. İç çamaşırı modelleri ile vücudunuzun duruşunu daha şık ve zarif bir hale getirmeniz mümkün. Dantel, saten ve penye materyaller ile tasarlanmış farklı özellikler taşıyan iç çamaşırı seçenekleri ile rahatlığı ve şıklığı bir araya getiren Akasya Network avantajlı fiyat alternatifleri ile de göz dolduruyor. Erkekler için tasarlanmış boxer, atlet ve külot modellerinin yanı sıra soğuk havalarda tercih edebileceğiniz termal özellikli ürünler de fonksiyonel bir kullanım sağlıyor. Termal ürün seçenekleri, kadın, erkek ve çocuk iç giyim modellerinde farklı alternatiflerle sunuluyor. Standart satış fiyatları ile oldukça uygun seçenekler sunan ürünleri, sezon sonu ve outlet kategorilerini takip ederek daha da avantajlı fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Konforlu ve keyifli alışverişin adresi olan Akasya Network’e hemen üye olun ve avantajlar dünyasına geç kalmadan adımınızı atın!

 2 – Ürün Kategorisi;

network marketing ürünleri

Kozmetik

Kadın Parfüm, Kadın Deodorant, Erkek Parfüm, Erkek Deodorant, Oje, Mat Fondoten, Maskara, Göz Kalemi, Terracotta, Kapatıcı, Concealer, Far, Kolonya, Şampuan, Duş Jeli, Vücut Losyonu, Body Splash, Mum, Araç Kokusu

Kadın

Termal, Ev Giyim, Pijama Takım, Sütyen Takım, Tek Sütyen, Elbise, Tayt, İç Giyim, Külot, Gecelik-Fantazi-Sabahlık, Seamless-Korse, Şortlu Takım, Kadın Çorap, T-Shirt, Tunik-Tulum, Çeyiz Seti

Erkek

Boxer, Erkek Atlet, Pijama Takım, Termal, Erkek Külot, Çorap

Kız Çocuk

Pijama Takım, Termal, Tayt, Çocuk Çorap, Anne-Kız Takım, Atlet Takım

Erkek Çocuk

Pijama Takım, Baba – Ogul, Termal, Atlet Takım

 3 – Kazanç Planı;

en çok kazandıran network marketing firmaları

Üye   

Sisteme yeni kayıt olan veya aktif olmayan kişilerdir.

Temsilci

Bireysel satış yaparak, aldığı ürünlerden %30-40 satış kârı ve kampanyalı  ürünlerden ilave kazanç elde eder.

Takım kaptanı

Kendi alt ekibini kuran kişilerdir. Ay bazında 100 tl sipariş vererek veya 1. kademesine bağlı 2 yeni aktif üye yaparak aktiflik sağlamaları gerekmektedir.

Bireysel satış yaparak, aldığı ürünlerden %30-40 satış kârı ve kampanyalı  ürünlerden ilave kazanç elde eder ayrıca seviyesine göre alt ekibinden prim kazanır.

1.Kademe üyelerinizin yapmış olduğu satışların % 5’ini prim olarak kazanacaksınız.

2.Kademe alt üyeleriniz satış yaptığında onların satışlarından % 4 prim kazanacaksınız

3.Kademe alt üyelerinizin yaptığı satışlardan % 3 prim kazanacaksınız.

4.Kademe alt üyelerinizin yaptığı satışlardan % 2 Prim kazanacaksınız.

5.Kademe alt üyelerinizin yaptığı satışlardan da % 1 Prim kazanacaksınız.

6.Kademe alt üyelerinizin yaptığı satışlardan da %0,5 Prim kazanacaksınız.

7.Kademe alt üyelerinizin yaptığı satışlardan da %0,5 kazanacaksınız.

8.Kademe alt üyelerinizin yaptığı satışlardan da %0,5 kazanacaksınız.

9.Kademe alt üyelerinizin yaptığı satışlardan da %0,5 kazancaksınız.

10.Kademe alt üyelerinizin yaptığı satışlardan da %0,5 kazanacaksınız.

Temsilcilerimin Satışından Kazancım Ne Olacak?

1.Kademe temsilcilerinizin yapmış olduğu satışların % 5’ini size prim olarak veriyoruz.

Örnek: Siz 10 temsilci yaptınız ve bu temsilcilerinizin her biri bizden 100 TL’lik ürün aldı.

100 TL X 10 temsilci = 1.000 TL – Kazancınız % 5 = 50 TL

Temsilcilerinizin temsilcileri satış yaptığında onların satışlarından % 4 prim kazanacaksınız. Bu temsilciler sizin 2.Kademe temsilcileriniz olarak adlandırılacaktır.

Örnek: 1.kademe temsilcilerinizin her biri de 10’ar tane yeni temsilci yapmış olsun.

Toplamda 100 ad. 2.kademe alt temsilciniz bulunacak.

Bu ikinci kademe temsilcilerin her biri 100 TL’lik ürün aldığında toplam 10.000 TL olacak.

Sizin kazancınız % 4 yani 400 TL.

2.Kademe temsilcilerinizin alt temsilcilerinin satışından % 3 prim kazanacaksınız.

Bir önceki örnekte 100 ad. 2.kademe temsilcinizin olduğu örneği vermiştik.

Şimdi bu temsilcilerin her biri de 10’ar alt temsilci kaydetmiş olsun.

Böylece 100 x 10 = 1.000 3. Kademe temsilciniz olacak.

Bu 1.000 temsilcinin her birinin 100 TL mal alımı yaptığını hesaplarsak 1.000 temsilci X 100 TL = 100.000 TL % 3 Prim hakkınız olduğundan Kazancınız % 3 = 3.000 TL olacak.

3.Kademe temsilcilerinizin alt temsilcilerinden yani 4.kademe temsilcilerinizin yaptığı satışlardan % 2 Prim kazanacaksınız.

4.Kademe temsilcilerinizin alt temsilcilerinden yani 5.kademe temsilcilerinizin yaptığı satışlardan da % 1 Prim kazanacaksınız.

5.Kademe temsilcilerinizin alt temsilcilerinden yani ‘’6. Ve 10. Kademe arasındaki’’ temsilcilerinizin yaptığı satışlardan da % 0,5 Prim kazanacaksınız.

Böylece toplamda her ay elinize 5.000 TL’den fazla para geçebilir.

Promosyondan alınan ürünler, kargo ve katalog bedelleri prim sistemine dahil edilmeyecektir

Distribütör

Alt ekip cirosu 2.500 TL nin üzerinde olan kişilerdir.(500 TL si destek ciro olmalıdır)

Ay bazında 100 TL sipariş vererek veya direk bağlı 2 yeni aktif üye yaparak aktiflik sağlamaları gerekmektedir.

Bireysel satış yaparak, aldığı ürünlerden %30-40 satış kârı ve kampanyalı  ürünlerden ilave kazanç elde eder ayrıca seviyesine göre alt ekibinden prim kazanır. Bitmedi, tek seferlik 50 TL DİSTRİBÜTÖR bonusu kazanır ve kariyerini koruduğu her ay için 20 TL telefon hattı desteği verilir.

Yönetmen

Alt ekip cirosu 5000 TL nin üzerinde olan kişilerdir.(2000 TL si destek ciro olmalıdır)

Ay bazında 100 TL sipariş vererek veya direk bağlı 2 yeni aktif üye yaparak aktiflik sağlamaları gerekmektedir.

Bireysel satış yaparak, aldığı ürünlerden %30-40 satış kârı ve kampanyalı  ürünlerden ilave kazanç elde eder ayrıca seviyesine göre alt ekibinden prim kazanır. Bitmedi, tek seferlik 100 TL YÖNETMEN bonusu kazanır ve kariyerini koruduğu her ay için 30 TL telefon hattı desteği verilir.

Supervisor

Alt ekip cirosu 7.500 TL nin üzerinde olan kişilerdir.(2.500 TL si destek ciro olmalıdır)

Ay bazında 100 TL sipariş vererek veya direk bağlı 2 yeni aktif üye yaparak aktiflik sağlamaları gerekmektedir.

Bireysel satış yaparak, aldığı ürünlerden %30-40 satış kârı ve kampanyalı  ürünlerden ilave kazanç elde eder ayrıca seviyesine göre alt ekibinden prim kazanır. Bitmedi, tek seferlik 150 TL SUPERVISOR bonusu kazanır ve kariyerini koruduğu her ay için 40 TL telefon hattı desteği verilir.

Not: Kariyer sistemimizde Liderlik ve üstü  kariyer sahipleri için aylık maaş verilmektedir. Bu maaşların düzenli devam etmesi için kişilerin 6 ay içinde bir üst kariyere geçmeleri istenmektedir. 6 ay içinde bir üst kariyere geçemeyen kişiler kariyerden düşürülmezler  fakat aylık  maaş almaya devam edemezler.

Lider

Alt ekip cirosu 10.000 TL nin üzerinde olan kişilerdir.(4.000 TL si destek ciro olmalıdır)

Ay bazında 100 TL sipariş vererek veya direk bağlı 2 yeni aktif üye yaparak aktiflik sağlamaları gerekmektedir.

Bireysel satış yaparak, aldığı ürünlerden %30-40 satış kârı ve kampanyalı  ürünlerden ilave kazanç elde eder ayrıca seviyesine göre alt ekibinden prim kazanır. Bitmedi, kariyer şartlarını koruduğu her ay düzenli 50TL maaş kazanır ve kariyerini koruduğu her ay için 50 TL telefon hattı desteği verilir. Yani satış ve prim kazancının yanı sıra 50+50=100TL düzenli aylık almış olur.

Direktör

Alt ekip cirosu 20.000 TL nin üzerinde olan kişilerdir.(10.000 TL si destek ciro olmalıdır)

Ay Bazında 100 TL sipariş vererek veya direk bağlı 2 yeni aktif üye yaparak aktiflik sağlamaları gerekmektedir.

Bireysel satış yaparak, aldığı ürünlerden %30-40 satış kârı ve kampanyalı  ürünlerden ilave kazanç elde eder ayrıca seviyesine göre alt ekibinden prim kazanır. Bitmedi, kariyer şartlarını koruduğu her ay düzenli 100TL maaş kazanır ve kariyerini koruduğu her ay için 50 TL telefon hattı desteği verilir. Yani satış ve prim kazancının yanı sıra 100+50=150TL düzenli aylık almış olur.

Safir Direktör

Alt ekip cirosu 30.000 TL nin üzerinde olan kişilerdir.(20.000 TL si destek ciro olmalıdır)

Ay Bazında 100 TL sipariş vererek veya direk bağlı 2 yeni aktif üye yaparak aktiflik sağlamaları gerekmektedir.

Bireysel satış yaparak, aldığı ürünlerden %30-40 satış kârı ve kampanyalı  ürünlerden ilave kazanç elde eder ayrıca seviyesine göre alt ekibinden prim kazanır. Bitmedi, kariyer şartlarını koruduğu her ay düzenli 150TL maaş kazanır ve kariyerini koruduğu her ay için 50 TL telefon hattı desteği verilir. Yani satış ve prim kazancının yanı sıra 150+50=200TL düzenli aylık almış olur.

Zümrüt Direktör

Alt ekip cirosu 40.000 TL nin üzerinde olan kişilerdir.(30.000 TL si destek ciro olmalıdır)

Ay Bazında 100 TL sipariş vererek veya direk bağlı 2 yeni aktif üye yaparak aktiflik sağlamaları gerekmektedir.

Bireysel satış yaparak, aldığı ürünlerden %30-40 satış kârı ve kampanyalı  ürünlerden ilave kazanç elde eder ayrıca seviyesine göre alt ekibinden prim kazanır. Bitmedi, kariyer şartlarını koruduğu her ay düzenli 200TL maaş kazanır ve kariyerini koruduğu her ay için 50 TL telefon hattı desteği verilir. Yani satış ve prim kazancının yanı sıra 200+50=250TL düzenli aylık almış olur.

Elmas Kordinatör

Alt ekip cirosu 50.000 TL nin üzerinde olan kişilerdir.(40.000 TL si destek ciro olmalıdır)

Ay Bazında 100 TL sipariş vererek veya direk bağlı 2 yeni aktif üye yaparak aktiflik sağlamaları gerekmektedir.

Bireysel satış yaparak, aldığı ürünlerden %30-40 satış kârı ve kampanyalı  ürünlerden ilave kazanç elde eder ayrıca seviyesine göre alt ekibinden prim kazanır. Bitmedi, kariyer şartlarını koruduğu her ay düzenli 250TL maaş kazanır ve kariyerini koruduğu her ay için 50 TL telefon hattı desteği verilir. Yani satış ve prim kazancının yanı sıra 250+50=300TL düzenli aylık almış olur.

Kordinatör

Alt ekip cirosu 60.000 TL nin üzerinde olan kişilerdir.(40.000 TL si destek ciro olmalıdır)

Ay Bazında 100 TL sipariş vererek veya direk bağlı 2 yeni aktif üye yaparak aktiflik sağlamaları gerekmektedir.

Bireysel satış yaparak, aldığı ürünlerden %30-40 satış kârı ve kampanyalı  ürünlerden ilave kazanç elde eder ayrıca seviyesine göre alt ekibinden prim kazanır. Bitmedi, kariyer şartlarını koruduğu her ay düzenli 300TL maaş kazanır ve kariyerini koruduğu her ay için 50 TL telefon hattı desteği verilir. Ayrıca 5.seviyesinden sonra sınırsız ilave 0,5 prim hakkı kazanır. Yani satış ve prim kazancının yanı sıra 300+50=350TL düzenli aylık almış olur.

Uzman Kordinatör

Alt ekip cirosu 80.000 TL nin üzerinde olan kişilerdir.(60.000 TL si destek ciro olmalıdır)

Ay Bazında 100 TL sipariş vererek veya direk bağlı 2 yeni aktif üye yaparak aktiflik sağlamaları gerekmektedir.

Bireysel satış yaparak, aldığı ürünlerden %30-40 satış kârı ve kampanyalı  ürünlerden ilave kazanç elde eder ayrıca seviyesine göre alt ekibinden prim kazanır. Bitmedi, kariyer şartlarını koruduğu her ay düzenli 400TL maaş kazanır ve kariyerini koruduğu her ay için 50 TL telefon hattı desteği verilir. Ayrıca 5.seviyesinden sonra sınırsız ilave 0,5 prim hakkı kazanır. Yani satış ve prim kazancının yanı sıra 400+50=450TL düzenli aylık almış olur.

Şef Kordinatör

Alt ekip cirosu 100.000 TL nin üzerinde olan kişilerdir.(70.000 TL si destek ciro olmalıdır)

Ay Bazında 100 TL sipariş vererek veya direk bağlı 2 yeni aktif üye yaparak aktiflik sağlamaları gerekmektedir.

Bireysel satış yaparak, aldığı ürünlerden %30-40 satış kârı ve kampanyalı  ürünlerden ilave kazanç elde eder ayrıca seviyesine göre alt ekibinden prim kazanır. Bitmedi, kariyer şartlarını koruduğu her ay düzenli 500TL maaş kazanır ve kariyerini koruduğu her ay için 50 TL telefon hattı desteği verilir. Ayrıca 5.seviyesinden sonra sınırsız ilave 0,5 prim hakkı kazanır. Yani satış ve prim kazancının yanı sıra 500+50=550TL düzenli aylık almış olur.

Genel Kordinatör

Alt ekip cirosu 160.000 TL nin üzerinde olan kişilerdir.(100.000 TL si destek ciro olmalıdır)

Ay Bazında 100 TL sipariş vererek veya direk bağlı 2 yeni aktif üye yaparak aktiflik sağlamaları gerekmektedir.

Bireysel satış yaparak, aldığı ürünlerden %30-40 satış kârı ve kampanyalı  ürünlerden ilave kazanç elde eder ayrıca seviyesine göre alt ekibinden prim kazanır. Bitmedi, kariyer şartlarını koruduğu her ay düzenli 650TL maaş kazanır ve kariyerini koruduğu her ay için 50 TL telefon hattı desteği verilir. Ayrıca 5.seviyesinden sonra sınırsız ilave 0,5 prim hakkı kazanır. Yani satış ve prim kazancının yanı sıra 650+50=700TL düzenli aylık almış olur.

Başkan

Alt ekip cirosu 200.000 TL nin üzerinde olan kişilerdir.(130.000 TL si destek ciro olmalıdır)

Ay Bazında 100 TL sipariş vererek veya direk bağlı 2 yeni aktif üye yaparak aktiflik sağlamaları gerekmektedir.

Bireysel satış yaparak, aldığı ürünlerden %30-40 satış kârı ve kampanyalı  ürünlerden ilave kazanç elde eder ayrıca seviyesine göre alt ekibinden prim kazanır. Bitmedi, kariyer şartlarını koruduğu her ay düzenli 950TL maaş kazanır ve kariyerini koruduğu her ay için 50 TL telefon hattı desteği verilir. Ayrıca 5.seviyesinden sonra sınırsız ilave 0,5 prim hakkı kazanır. Yani satış ve prim kazancının yanı sıra 950+50=1000TL düzenli aylık almış olur. Düzenli satış, prim ve maaşın yanında BAŞKAN olan kişilere şirket arabası tahsis edilir.

NOT: Kariyer sistemimizde kariyer sahiplerinin 6 ay içinde bir üst kariyere geçmeleri istenmektedir. 6 ay içinde bir üst kariyere geçemeyen kişiler kariyerden düşürülmezler fakat aylık  maaş almaya devam edemezler. Mevcut kariyerinden maaş alan kişi bir alt kariyere düşmesi durumunda alt kariyerinin maaşını alamaz. Tekrar aynı kariyerine yükselmesi durumunda maaş alamaz, bir üst kademeye daha yükselmesi istenir. Bu durumda ise maaş almaya devam eder. Aktiflik şartları ve destek ciro(yan kol cirosu) kariyer almak için çok önemlidir.

 4 – Sıkça Sorulan Sorular;

network marketing firma soruları

Firmanın resmi internet sitesinde “Sıkça Sorulan Sorular“a yönelik bir bilgi bulunmamaktadır.

Önemli not:

Akasya Network hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

***

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir.Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.Mağduriyet yaşamamak adına, müşteri veya temsilci olarak katılmak istediğiniz firmayı araştırırken ilgili içerikleri de okumanızı tavsiye ederiz.

Network Marketing Nedir?

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Network Marketing Nasıl Yapılır?