fbpx

Network Marketing Şirketleri: ORGANO

Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA) 2018 resmi verilerine göre Network Marketing sektörü, 200 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaşmıştır. Farklı gelir gruplarından insanlar için ek gelir, finansal özgürlük ve kendi işini kurabilme gibi başlıca konularda bir umut ışığı olmuştur. Bu sektörün bu kadar büyümesi aynı zamanda şirket açmak isteyen girişimciler için de büyük fırsat oluşturmuştur. Bu şirketler insanların gelir elde etmesinin yanında, müşterilerin de kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmasına imkan tanımaktadır. Resmi verilere göre her sene %10 gibi muazzam bir büyüme ivmesine sahip olan bu sektör içerisinde, her geçen gün legal/illegal bir çok firma açılmakta, aynı zamanda da kapanmaktadır.

Networkokulu.net olarak Türkiye’de çalışan hem yerli hem de uluslararası firmaların kurumsal kimliklerini, ürünlerini, kazanç planlarını ve firma hakkındaki sıkça sorulan soruları, “tarafsız” olarak derledik.

Network Marketing Şirketleri İncelemesi: ORGANO

Organo Gold olarak da bilinen Organo firması, Kuzey Amerika’da kurulmuş, yabancı bir Network Marketing firmasıdır.

1 – Kurumsal Kimlik;

Kuzey Amerika’da kurulmuş, yabancı bir Network Marketing firmasıdır.

Resmi sitesinde, firma hakkında;”ORGANO™ insanların yeni bir denge, özgürlük ve refah düzeyine

ulaşmalarına yardımcı olarak hayatlarını değiştirmeye yardımcı olma görevi için küresel bir network pazarlama şirketidir.

İçeceklerimiz, nutrasotiklerimiz ve vücut yönetimi ürünlerimiz sadece dünyanın her yerindeki ORGANO™ Bağımsız Distribütörleri kanalıyla temin edilebilir.

ORGANO™ Distribütörleri, Tercih Edilen Müşteriler Programımız aracılığıyla ürün örnekleri; bireysel ürün satışları; otomatik gönderi seçenekleri ve indirimli satışlar sunabilirler.

ORGANO™’nun Napoleon Hill Vakfı eşi görülmemiş ve özel işbirliği ilişkisi bulunmaktadır.Milyonlarca insanın başarılı girişimciler olmasına yardım etmek ve finansal başarı kazandırmakla bilinen Düşün ve Zenginliği Büyüt kitabı, dünya çapında 100 milyon kopyadan fazla satmıştır.

►Network Marketing İle İlgili Tüm Konu,Soru ve Cevaplar YouTube Kanalımızda

ORGANO™, OG Cares Vakfı‘nın gurur duyduğu kurumsal sponsorudur. Bu vakıf gençliğin daha üretken ve topluma tutunmuş bireyler olmalarına yardımcı olmak ve böylelikle gelecek nesiller için pozitif bir değişim başlatmaları için fırsatlar sunan kar amacı gütmeyen bir kuruluştur.“şeklinde açıklama yapılmaktadır.

2 – Ürün Kategorisi;

network marketing ürünleri

İçecekler, Beden Sağlığı Yönetimi

3 – Kazanç Planı;

en çok kazandıran network marketing firmaları

Bir ORGANO™ Distribütörü olarak, ORGANO™’nun faaliyet gösterdiği her ülkede Distribütör organizasyonunuzu kurma ve genişletme fırsatına sahipsiniz – şu anda 50’den fazla ülkede ve artmaktadır.

Yeni ORGANO™ işinizde yaptığınız çok çalışmayı tamamıyla desteklemek için ağ pazarlama sektöründe bilinen en güçlü iki ödeme yapısını ortaya koyduk.

  • Genel satış hacmini ödüllendiren İkili Takım yapısı
  • Ve güçlü Nesilsel, Eşleştirme ve Global Anket bonusları içeren Unilevel Planının sağlam kararlılığı.

Her iki planı entegre ederek, ORGANO™ büyük ve acil kazançlar yanı sıra hayatı değişen önemli uzun vadeli bakiyeler dahil olmak üzere ödeme almak için 7 yol geliştirmiştir.

UNILEVEL DENKLİK BONUSU

Kişisel ekibinizi kurun. Kişisel sponsorluğunuzdaki Distribütörler’in 4 seviye derinliğe kadar kazandıkları Unilevel Bonus’un bir yüzdesini kazanın. (Aylık Kazanç)

FAST TRACK BONUS

Hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz!Her OG Promosyonel Builder Pack satışından 33TRY-320TRY kazanırsınız, üstelik dilediğiniz kadar da satabilirsiniz. (Haftalık Kazanç)

İKİLİ EKİP BONUSU

Ekibinizi kurun ve network’ünüzü genişletin. Biri solunuzda, diğeri sağınızda iki iş ekibi kurun, onlara liderlik yapın ve motive edin, £50,000’a kadar kazanç potansiyeliniz olsun. (Haftalık Kazanç)

UNİLEVEL BONUS

Yaşam boyu sürecek olan gelirinizin kalbi. Grubunuzda dokuz seviye derinliğe kadar oluşan ürün siparişlerinden bonus kazanın. (Aylık Kazanç)

UNILEVEL DENKLİK BONUSU

Kişisel ekibinizi kurun. Kişisel sponsorluğunuzdaki Distribütörler’in 4 seviye derinliğe kadar kazandıkları Unilevel Bonus’un bir yüzdesini kazanın. (Aylık Kazanç)

JENERASYON BONUSU

Bir OG Lideri olun ve ödülleri toplayın. Safir ve üzeri seviyelerden, dört jenerasyon derinliğe kadar ek bonuslar kazanabilirsiniz. (Aylık Kazanç)

GLOBAL BONUS HAVUZU

Nihai ödül. Sizi, hayallerinizin ötesine geçerek Dünya Genelindeki Toplam Komisyona Tabi Unilevel Hacmi’nin %3’ünü paylaşmaya teşvik ediyoruz. (Aylık Kazanç, Üç Ayda Bir Ödenir)

4 – Sıkça Sorulan Sorular;

network marketing firma soruları

Firmanın sitesinde “Sıkça Sorulan Sorular” ile ilgili herhangi bir bilgilendirme bulunmamaktadır.

Önemli not:

Organo Gold hakkında paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamı, firmanın kendi resmi internet adresinden edindiğimiz bilgilerdir.  Firma hakkında eksik paylaştığımız veya değişmiş bilgiler varsa bunları veya diğer firma/firmalar hakkında düşüncelerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

***

Networkokulu.net platformunda paylaşılan network marketing şirketlerinin illegal yapılanma içinde olması, iflas etmesi veya Türkiye pazarından çekilmesi networkokulu.net sorumluluğunda değildir.Burada yer alan hiçbir firma, networkokulu.net’in tavsiyesi değildir.Mağduriyet yaşamamak adına, müşteri veya temsilci olarak katılmak istediğiniz firmayı araştırırken ilgili içerikleri de okumanızı tavsiye ederiz.

Network Marketing Nedir?

Network Marketing Firmasının Saadet Zinciri Olmadığını Nasıl Anlarız?

Network Marketing Şirketleri Hakkında Merak Edilen Sorular

Yasal Bir Network Marketing Firmasını Nasıl Ayırt Edebilirsiniz?

Harika Bir Network Marketing Şirketi Seçmenin 5 Yolu

Network Marketing Ekşi ve Forum Sitelerindeki Yorumlar

Network Marketing Nasıl Yapılır?

Network Okulu
Network Okuluhttps://networkokulu.net/
Türkiye’nin Tarafsız Network Marketing Platformu

CEVAP VER

Yorumunuz
İsminiz

SOSYAL MEDYADA BİZ

2,940BeğenenlerBeğen
117,485TakipçilerTakip Et
4,350TakipçilerTakip Et
4,050AbonelerAbone

MUTLAKA OKUMALISIN

Öğretmenlerde Tükenmişlik Sendromunu Önlemenin 5 Yolu

Eğitim öğretim hayatında tükenmişlik sendromu, öğrencilerde olduğu kadar öğretmenlerde de görülmektedir. Ders planları, test gereksinimleri, değişen ülke standartları ve ebeveynlerden gelen çağrılar: öğretmenin tükenmişliği...

30 Yaşın Altındaki Milyonerlerde Ortak Olan 8 Özellik

Genç milyonerler arasındaki ortak özellikleri biliyor musunuz? Bazı insanlar emeklilikle milyoner statüsüne ulaşma umuduyla hayatları boyunca sıkı çalışır, cimrilik eder ve biriktirir. Milyoner olmak...

Network Marketing Kariyerinizde Sürdürülebilir Bir Başarı İçin 9 Kural

Network marketingde kariyer yapmaya karar verdiyseniz, sürdürülebilir bir başarı yakalamayı hedefleriz. Network marketingde sürdürülebilir başarı sırrını sorduğumuzda ise birçok konudan bahsedilebilir. Başarılı olmak için genelin...

Başarılı Ve Mutlu Yönetici Olmanın 17 Sırrı

Başarılı ve mutlu bir yönetici nasıl olunur? Eğer iş dünyası içerisinde iseniz ve kariyer basamaklarını kovalıyorsanız, üretkenlik, verimlilik, liderlik gibi konularda kesinlikle kendinizi geliştirmeniz...

Network Marketingde Başkalarını Nasıl Başarıya Ulaştırabilirsiniz?

Network marketingde başarı için başkalarının başarısına nasıl katkıda bulunabilirsiniz? Bu büyük sektörde üstesinden gelmeniz gereken en büyük zorluklardan biri, başkaları için kendileri için istediklerinden...

Kitap İncelemeleri: Liderlik Nitelikleri – John C. Maxwell

Liderlik için gerekli nitelikler nelerdir? En güzel kişisel gelişim kitapları içerisinde olan, Liderlik Nitelikleri kitabında John C. Maxwell, gerekli beceriler üzerinde durmaktadır. Lider olmak...