Gelecek Kaygısından Kurtulmak Önemli: YONG CHONG WON

Yong Chong Won,erken emekliliğin tadını çıkarabilmek için kariyeri boyunca çok sıkı çalıştı.

Network Marketinge katılmasından sonra emekli olmak kolaylaştı ve gelecekten korkmadan hayatın en değerli hediyelerinin tadını çıkarabildi.

Yong Chong Won

 

Won bir muhasebe firması için 20 yıl çalıştı. Bu meslek bir çok arkadaşları ve ailesi tarafından kıskanılan bir meslekti. 61 yaşında emekliye ayrılabilmek için durmadan çalıştı. Emekliliğinden sonra hiçbir zaman bir kariyere sahip olmayı düşünmemişti, ancak kısa bir süre sonra yaşlanacağı için sağlığının tüm bunlara el vermeyeceğini fark etmeye başladı.

Won, “Başta ailem de dahil olmak üzere etrafımdaki insanlar işe çok büyük bir şüpheyle yaklaştılar” dedi. “Ama iyi bir karar verdiğimi biliyordum. Şimdi ilk başta negatif olan insanlar benim başarımı görüyor. Sonra ise küçük kardeşim ve eşi bile buna katılmaya karar verdiler ve şimdi de ikisi de Bronz Başkanlık Direktörleri. Bugün ailem çok destekleyici oluyor .Network Marketing sayesinde geleceği düşünmek zorunda kalmıyoruz.”

Yong Chong Won, Başta ailem de dahil olmak üzere etrafımdaki insanlar işe çok büyük bir şüpheyle yaklaştılar.

 

Network Marketing ile Won, eski işinde kazandığının dört katını kazanmayı başardı. Esnek programı seyahat etmesine ve hayatının tadını çıkarmasına olanak tanıyor. Network Marketingin en iyi ödüllerinden biri, kendisi ve ailesinin birlikte vakit geçirmekten keyif aldığı büyük miktarda arazi satın almasına olanak tanıması oldu. Ayrıca bir BMW satın aldı ve artık alımlarını finanse etmek zorunda olmadığını söylüyor.

“Ben seyahat edebilecek olmayı seviyorum üstelik hem zihinsel hem de fiziksel olarak artık daha sağlıklıyım,”  dedi Won. “Hayatımdaki ve etrafımdakilerin hayatındaki birçok değişikliği görebiliyorum, bu da beni başkalarına Network Marketingi anlatırken daha fazla gurur duymamı sağlıyor.”