Subutay Balcı Huncalife Network Marketing

Merhaba Değerli Network Okulu Okuyucuları ;Umarım keyifler yerindedir,

Öncelikle biraz kendimden bahsetmek isterim , ismim Subutay Balcı 33 yaşındayım 7 senedir doğrudan satış sektörünün içindeyim

Amway temsilciliğiyle başlayan sektör maceram sırasıyla LR Health & Beauty , Jeunesse Global sonrasında Huncalife Türkiye Satış Müdürlüğü ve LEA Türkiye Satış Direktörlüğü pozisyonlarında çalıştıktan sonra sahaya dönüp tekrar network kurmak için istifa etmemle devam etmektedir.

Doğrudan satış sektörü 193 milyar doları aşan hacmiyle kadın istihdamını destekleyen dünyada en hızlı milyoner çıkartan sektörler arasında yer almaktadır.
Türkiyede Avrupa pazarında en hızlı büyüyen ülkelerdendir.

Amerikan başkanlarının yıl sonu ekonomi sunumlarında teşekkür ettiği bu sektör, ülkemizde hak ettiği konuma henüz ulaşmamış olsa da , Türkiye’de artık doğrudan satış sektörünü tanıtmak yerine şirketleri tanıtmak yeterli olmaktadır.

Doğrudan satış sektörü kılıfı altında kurulan Ponzi ve saadet zinciri firmalar sektöre zarar verdiği gibi insanları da bu sektörden uzaklaştırmaktadır.

Gerek eğitim gerek sosyalleşme açısından katma değeri çok yüksek olan bu sektörde bulunmak , bir ev hanımının yapabileceği kadar basit bir iş adamının mesleği kadar prestijlidir.

Bu sektördeki ana fikir sisteme insan dahil etmek değil , kullandığınız ürünleri sevdiğiniz arkadaşlarınıza tavsiye etmektir.

Bu sektördeki sermaye para değil İnsandır.

Bu sektörde her şey sonradan öğrenileceği için bu sektörde başarı kaçınılmazdır önemli olan pes etmemektir.

Kendinize inanıp kendi gücünüzü keşfetmeye başladığınızda ve kendinizi geliştirdiğinizde başarı otomatik olarak ortaya çıkacaktır.

Yol olmayan yerden gidip iz bırakmak isteyen herkese Selam Olsun …

Sevgiler

Subutay Balcı